Τώρα είναι 10:58 am 28 03 2024

Πρόταση για την κοπή πίτας της ΝΕΒ

Πρόταση για την κοπή πίτας της ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό ilei » 12:08 pm 04 01 2008

Κάθε χρόνο η ίδια παράδοση.
Όλες οι εκδηλώσεις γίνονται Πάρνηθα.
Γιατί ?
Πιστεύω ότι αν βρίσκατε μια αίθουσα κάπου κέντρο η προέλευση θα ήταν μεγαλύτερη. Δεν έχουν όλοι αμάξι.
Άσε που θα μπορούσες να καταναλώσεις αλκοόλ όσο θες και στο γυρισμό για το σπίτι να έπαιρνε, όποιος έχει αμάξι και μη, ένα ταξάκι και δεν θα τού πήγαινε ο κούκος αηδόνι όπως θα γινότανε αν έκανε το ίδιο από Πάρνηθα.
Λογικό ότι μπορεί να είναι καλύτερη η τιμή τις πρόσκλησης αλλά αν σκεφτούμε και το ταξί μετά, στο σύνολο του μια η άλλη πάει με το να βρισκόταν μια αίθουσα κέντρο με λίγα παραπάνω ευρώ.
Το μεγαλο μυστηριο ειναι οτι υπαρχει κοσμος και οχι το πως ειναι ο κοσμος..
Άβαταρ μέλους
ilei
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: 12:19 pm 22 06 2007

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό Human » 16:43 pm 04 01 2008

Βρήκε άλλη λύση, βρήκε άλλη λύση
ροκάς πήγε και έγινε και ρούφαγε χασίσι

Σαν είδε αυτά και τρόμαξε το νέο παλικάρι
απ' την Αθήνα έφυγε και σπίτι πήγε πάλι

Όμως μυαλό δεν έβαλε και γύρισε στη φύση
ροκάς πήγε ξανάγινε και ρούφαγε χασίσι

Βρήκε άλλη λύση, βρήκε άλλη λύση
ροκάς πήγε και έγινε και ρούφαγε χασίσι

Ιλει-νο :lol:
Hello World!
Άβαταρ μέλους
Human
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 413
Εγγραφή: 01:29 am 26 07 2006
Τοποθεσία: W&W

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό ΑΝΕΣΤΗΣ » 21:54 pm 04 01 2008

ilei έγραψε:Κάθε χρόνο η ίδια παράδοση.
Όλες οι εκδηλώσεις γίνονται Πάρνηθα.
Γιατί ?
Πιστεύω ότι αν βρίσκατε μια αίθουσα κάπου κέντρο η προέλευση θα ήταν μεγαλύτερη. Δεν έχουν όλοι αμάξι.
Άσε που θα μπορούσες να καταναλώσεις αλκοόλ όσο θες και στο γυρισμό για το σπίτι να έπαιρνε, όποιος έχει αμάξι και μη, ένα ταξάκι και δεν θα τού πήγαινε ο κούκος αηδόνι όπως θα γινότανε αν έκανε το ίδιο από Πάρνηθα.
Λογικό ότι μπορεί να είναι καλύτερη η τιμή τις πρόσκλησης αλλά αν σκεφτούμε και το ταξί μετά, στο σύνολο του μια η άλλη πάει με το να βρισκόταν μια αίθουσα κέντρο με λίγα παραπάνω ευρώ.


Η Πάρνηθα μπορεί να είναι λίγο μακριά ....όπως λες.... αλλά είναι από τα λίγα μέρη που μπορεί να χωρέσουν τόσα άτομα !!!Και ήδη αρκετοί μένουν απ'έξω !!! Τώρα αν γνωρίζεις κάποια αίθουσα που να έχει χωρητικότητα γύρω στα 2000 άτομα , και στο κέντρο ...παρακαλώ να μας την αναφέρεις !!!Όσον αφορά το θέμα για ταξί , γι'αυτό είναι και τα υπόλοιπα μέλη....ζήτα από κάποιον που έχει όχημα...να πάτε μαζί !!! Θα διευρίνεις και τις δημόσιες σχέσεις σου !!!
Άβαταρ μέλους
ΑΝΕΣΤΗΣ
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 15:07 pm 01 12 2006

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό Mr Mojo » 22:07 pm 04 01 2008

Human,
εμεις πρεπει να γνωριστουμε εχουμε κοινα ενδιαφεροντα!

Παλι μπριζολα, παλι νοθευμενο κρασι, παλι κλαρινο...................

ΝΑΥΛΟΝ ΝΤΕΦΙΑ , ΨΟΦΙΑ ΚΕΦΙΑ

Γιατι δεν κλεινετε κοπη πιπας στο ΚΥΤΤΑΡΟ? Δε θα σας παρει πρεφα και κανεις
TO BE A ROCK AND NOT TO ROLL
Άβαταρ μέλους
Mr Mojo
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: 01:16 am 27 12 2005

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό xylino spathi » 16:05 pm 05 01 2008

Τι εγινε; Ποια εκδηλωση θα γινει στην Παρνηθα;
Ετσι θα τα μαθαινουμε τωρα τα νεα, απο post μελων;
Ουτε μια ανακοινωση;
...τωρα ξερω τι θελω, ενα μαυρο τριανταφυλλο και τη δυναμη για να παλευω
Άβαταρ μέλους
xylino spathi
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 20:18 pm 04 12 2005
Τοποθεσία: ΖΕΡΒΑΤΙ

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό Ιφιμέδεια » 20:52 pm 05 01 2008

Ο χορός του Κλεισσαριού
Άβαταρ μέλους
Ιφιμέδεια
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 10:56 am 19 09 2007

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό Human » 03:52 am 06 01 2008

Mr. Rock & Not Roll,
Του ανοθευτου να υποθεσω και συ. :)
Πως ηταν εκεινο με το Κυτταρο; Τι ακριβως θα κανατε εκει; :?
Hello World!
Άβαταρ μέλους
Human
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 413
Εγγραφή: 01:29 am 26 07 2006
Τοποθεσία: W&W

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό AMARYLIS » 22:24 pm 06 01 2008

Αναμένατε μέχρι την τετάρτη για την επίσημη ανακοίνωση....για να σας καθησυχάσω-ξεσηκώσω θα σας πώ μόνο αυτό:
κοπή τη πίτα :lol: θα γίνει και μάλιστα σούπερ ντούπερ ουααααααααουυυυυ
...το σώμα το λιώνει η τεμπελιά και την ψυχή η αδιαφορία...
Άβαταρ μέλους
AMARYLIS
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: 14:57 pm 19 03 2007
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό pyrforos » 12:36 pm 07 01 2008

ilei έγραψε:Κάθε χρόνο η ίδια παράδοση.
Όλες οι εκδηλώσεις γίνονται Πάρνηθα.
Γιατί ?
Πιστεύω ότι αν βρίσκατε μια αίθουσα κάπου κέντρο η προέλευση θα ήταν μεγαλύτερη. Δεν έχουν όλοι αμάξι.
Άσε που θα μπορούσες να καταναλώσεις αλκοόλ όσο θες και στο γυρισμό για το σπίτι να έπαιρνε, όποιος έχει αμάξι και μη, ένα ταξάκι και δεν θα τού πήγαινε ο κούκος αηδόνι όπως θα γινότανε αν έκανε το ίδιο από Πάρνηθα.
Λογικό ότι μπορεί να είναι καλύτερη η τιμή τις πρόσκλησης αλλά αν σκεφτούμε και το ταξί μετά, στο σύνολο του μια η άλλη πάει με το να βρισκόταν μια αίθουσα κέντρο με λίγα παραπάνω ευρώ.


Εκεί μπορείς να προσεγγίσεις τον εκάστοτε ιδιοκτήτη διαφορετικά διότι σε βοηθάει πολύ ο ανταγωνισμός που υπάρχει με άμεση συνέπεια να εχεις καλύτερες τιμές. Δεν υπάρχουν πολλές αίθουσες που να μπορούν να φιλοξενήσουν 2000 άτομα σε μία προσιτή τιμή, βέβαια αν έχεις κάτι υπόψιν σου μπορείς πολύ εύκολα να το προτείνεις και να το εξετάσουν οι αρμόδιοι (φαντάζομαι!!).
Έλληνες εισίν, Ηπειρώται καλούμενοι, άχρις Επιδάμνου πόλεως, ήπερ επιθαλασσία οικείται
Άβαταρ μέλους
pyrforos
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 15:59 pm 10 09 2007
Τοποθεσία: ΔΙΒΡΗ

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό Casperaki » 13:00 pm 07 01 2008

AMARYLIS έγραψε:Αναμένατε μέχρι την τετάρτη για την επίσημη ανακοίνωση....για να σας καθησυχάσω-ξεσηκώσω θα σας πώ μόνο αυτό:
κοπή τη πίτα :lol: θα γίνει και μάλιστα σούπερ ντούπερ ουααααααααουυυυυ



Amarylis εσύ αποφασίζεις για τη σουπερ ντουπερ ουαουουουουουουυυυυυυυυυυυυυυυ Κοπή Πίτας της Νε.Β;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Αυτό δεν είναι κοινή απόφαση όλου του Δ.Σ;;;;

Διότι από όσο ξέρω Διοικητικό Συμβούλιο έκτος από το πρώτο δεν έγινε άλλο......

Τώρα πως εσύ από μόνη αποφασίζεις για άλλους 14 και προβαίνεις και σε ανακοινώσεις !!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
Casperaki
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: 15:58 pm 08 03 2007
Τοποθεσία: Άγιος Ανδρεας - Ριζά

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό pyrforos » 13:07 pm 07 01 2008

Casperaki έγραψε:Amarylis εσύ αποφασίζεις για τη σουπερ ντουπερ ουαουουουουουουυυυυυυυυυυυυυυυ Κοπή Πίτας της Νε.Β;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Αυτό δεν είναι κοινή απόφαση όλου του Δ.Σ;;;;

Διότι από όσο ξέρω Διοικητικό Συμβούλιο έκτος από το πρώτο δεν έγινε άλλο......

Τώρα πως εσύ από μόνη αποφασίζεις για άλλους 14 και προβαίνεις και σε ανακοινώσεις !!!!!!!!!!!


Φαντάζομαι οτι απλά το υποθέτει!!
Έλληνες εισίν, Ηπειρώται καλούμενοι, άχρις Επιδάμνου πόλεως, ήπερ επιθαλασσία οικείται
Άβαταρ μέλους
pyrforos
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 15:59 pm 10 09 2007
Τοποθεσία: ΔΙΒΡΗ

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό giovanna » 14:02 pm 07 01 2008

παιδια..δεν το υποθετει..για να το λεει..σημαινει οτι ειναι γνωστης..
ξερει τη λεει η AMARYLIS..και δεν αποφασιζει μονη της..αλλα μετα απο αποφαση ΔΣ..απ΄οτι νομιζω και εγω..
οποτε περιμενουμε την ανακοινωση..οπου θελω να πιστευω πως αν οχι ολοι..οι περισσοτεροι απο εμας..θα ειμαστε εκει..θα δωσουμε το παρον..για να περασουμε υπεροχα..να γλεντησουμε μαζι..σαν μια παρεα!!!
αντε καλα μας γλεντια...!!!!!!!!!!!
Δώσε όμορφες αναμνήσεις στο μέλλον σου...
H ζωή είναι πολύ μικρή.Μη θεωρείτε κανέναν δεδομένο!
"..κ ύστερα πάλι θα σε προδώσω μες του μυαλού μου το μαύρο βυθό..."
Άβαταρ μέλους
giovanna
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 10:30 am 18 12 2007
Τοποθεσία: Πελλοπόνησο

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό Human » 14:28 pm 07 01 2008

Casperaki,
Μολις δω ποστ σου ξερω ακριβως τι θα περιεχει και ιδιως το υφος του... Πολυς αχαρος ο ρολος που αυτοβουλως ανελαβες...

ΥΓ. Ξερω επισης οτι εισαι μικρη αλλα μικρα ειναι πολλα εδω μεσα...μικρη ειναι και η Αννη αλλα δεν γραφει με το υφος του ψευτοεπαναστατικοαντιδραστικου 15χρονου που υποστηριζει μονο ΕΝΑ δικαιο.

ΥΓ.2. Ειναι δυσκολο να υποθεσει κανεις οτι πλησιαζει η ωρα της κοπης της πιτας (εγω την εφαγα κιολας την δικια μου!) και κανει τα δικα του σχεδια; Δεν μπορει καποιος να φανταστει ελευθερα :) την κοπη της πιτας ως σουπερ ουαουυυuuuu; Και επιπλεον μεχρι τωρα τα ποστ των μελων του Δ.Σ οταν δεν υπεγραφαν ως Μελη αντιπροσωπευαν απλα τον χρηστη με το συγκεκριμενο nickname ... Ετσι νομιζω εχει παραμεινει..
Τελευταία επεξεργασία από Human και 14:42 pm 07 01 2008, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Hello World!
Άβαταρ μέλους
Human
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 413
Εγγραφή: 01:29 am 26 07 2006
Τοποθεσία: W&W

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό pyrforos » 14:39 pm 07 01 2008

Human έγραψε:Casperaki,
Μολις δω ποστ σου ξερω ακριβως τι θα περιεχει και ιδιως το υφος του... Πολυς αχαρος ο ρολος που αυτοβουλως ανελαβες...

ΥΓ. Ξερω επισης οτι εισαι μικρη αλλα μικρα ειναι πολλα εδω μεσα...μικρη ειναι και η Αννη αλλα δεν γραφει με το υφος του ψευτοεπαναστατικοαντιδραστικου 15χρονου που υποστηριζει μονο ΕΝΑ δικαιο.


Human,
Την ελευθερία της έκφρασης πιστεύω οτι την ξέρεις ε? Είναι και συνταγματικά κατοχυρωμένο δικαίωμα του καθενός.
Έλληνες εισίν, Ηπειρώται καλούμενοι, άχρις Επιδάμνου πόλεως, ήπερ επιθαλασσία οικείται
Άβαταρ μέλους
pyrforos
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 15:59 pm 10 09 2007
Τοποθεσία: ΔΙΒΡΗ

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό Human » 14:53 pm 07 01 2008

Καταρχας, δεν ηταν κακοπροαιρετο. Επιπλεον, δεν αφαιρω εγω το δικαιωμα σε κανεναν να γραφει οπως θελει και ο,τι θελει. Το Συνταγμα καλα κρατει! Τα πηρα γιατι ειδα επαναλαμβανομες επιθεσεις για ανουσια πραγματα. Και το ξερω οτι υπερεβαλα.
Για την υπερβολη και την χρησιμοποιηση συγκεκριμενου νικ ζητω συγγνωμη.
Τελευταία επεξεργασία από Human και 15:01 pm 07 01 2008, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Hello World!
Άβαταρ μέλους
Human
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 413
Εγγραφή: 01:29 am 26 07 2006
Τοποθεσία: W&W

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό Dervitsiotis » 15:00 pm 07 01 2008

Σιγά μην αφήσω έναν ρασοφόρο να μου πάρει την δουλειά... η μάχη θα είναι σκληρή... και η νέα ρασοπρόταση δεν θα περάσει...

"Μια φορά και έναν καιρό, εν έτη 2008, ο Ναστραντινίδης έστειλε κάποιον φίλο του στο διπλανό χωράφι να του φέρει το γάιδαρό του. Σε λίγο γυρνάει ο φίλος του λαχανιασμένος: 'Χότζα μου, ο γάιδαρός σου δεν είναι πουθενά, εξαφανίστηκε!'
Κι ο Ναστραντινίδης ανταπαντά: '΄Πω πω πω... πάλι καλά που δεν ήμουν επάνω του... γιατί θα είχα εξαφανιστεί κι εγώ'."
"Λόγια μεγάλα, ποιητικά, ανεκτέλεστα ... λόγια κοινά, κενά, «καπνός κι αθάλη»,
που ίσως διαβάζοντάς τα να με οικτίρετε, ... γελώντας και κουνώντας το κεφάλι"
Καββαδίας
Άβαταρ μέλους
Dervitsiotis
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 17:00 pm 22 03 2007
Τοποθεσία: ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό thimis_liv. » 15:04 pm 07 01 2008

Casperaki έγραψε:Αυτό δεν είναι κοινή απόφαση όλου του Δ.Σ;;;;
Διότι από όσο ξέρω Διοικητικό Συμβούλιο έκτος από το πρώτο δεν έγινε άλλο......


αφού δεν έγινε δσ πώς ήρθε στα αυτιά μου ότι 9/2/07 έχουμε κοπή πίτας της Νε.Β.
ξέρουν αρκετά άτομα κιόλας
όπως και να έχει όμως το σημαντικό είναι ότι θα έχει κόσμο και πολύ μάλιστα
αφού στης εκλογές κατεβήκανε 600 άτομα να ψηφίσουν στην κοπή της πίτας θα έχει πάνω από 2500 άτομα.
thimis_liv.
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 16:50 pm 29 04 2007
Τοποθεσία: livena-mesopotamo-delvino-athina

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό Casperaki » 15:05 pm 07 01 2008

Human έγραψε:Casperaki,
Μολις δω ποστ σου ξερω ακριβως τι θα περιεχει και ιδιως το υφος του... Πολυς αχαρος ο ρολος που αυτοβουλως ανελαβες...


Αγαπητή μου Human, σε ευχαριστώ που με μελέτησες τόσο καλά....

Human έγραψε:ΥΓ. Ξερω επισης οτι εισαι μικρη αλλα μικρα ειναι πολλα εδω μεσα...μικρη ειναι και η Αννη αλλα δεν γραφει


από μικρό και από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια......

Human έγραψε:με το υφος του ψευτοεπαναστατικοαντιδραστικου 15χρονου που υποστηριζει μονο ΕΝΑ δικαιο.


φτού σκουληκομυρμυγκότρυπα .....


Human έγραψε:ΥΓ.2. Ειναι δυσκολο να υποθεσει κανεις οτι πλησιαζει η ωρα της κοπης της πιτας (εγω την εφαγα κιολας την δικια μου!) και

κανει τα δικα του σχεδια; Δεν μπορει καποιος να φανταστει ελευθερα :) την κοπη της πιτας ως σουπερ ουαουυυuuuu; Και επιπλεον μεχρι τωρα τα ποστ των μελων του Δ.Σ οταν δεν υπεγραφαν ως Μελη αντιπροσωπευαν απλα τον χρηστη με το συγκεκριμενο nickname ... Ετσι νομιζω εχει παραμεινει..


Επειδή τώρα ο συγκεκριμένος χρήστης , η οποία έχει δηλώσει την ταυτότητά της, και αποτελεί και μέλος του νέου Δ.Σ της Νε.Β θα έπρεπε να είναι πιο προσεκτική στις δηλώσεις που έχουν να κάνουν με αποφάσεις Διοικητικού Συμβουλίου.

Όσον αφορά την ελευθερία της Φαντασίας : οι φαντασιώσεις του κάθε ενός είναι αχαλίνωτες και ελεύθερες ....

Εδώ όμως δεν έχουμε μία απλή φαντασίωση αλλά για μια σιγουριά , την οποία δεν θα έπρεπε να έχει εκ' των προτέρων !

Σουπερ Ντούπερ ουαουουουουουουου!

Το φάντασμα πάει παντού!!!!!

Casperaki
Άβαταρ μέλους
Casperaki
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: 15:58 pm 08 03 2007
Τοποθεσία: Άγιος Ανδρεας - Ριζά

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό pyrforos » 15:13 pm 07 01 2008

Human έγραψε:Καταρχας, δεν ηταν κακοπροαιρετο. Επιπλεον, δεν αφαιρω εγω το δικαιωμα σε κανεναν να γραφει οπως θελει και ο,τι θελει. Το Συνταγμα καλα κρατει! Τα πηρα γιατι ειδα επαναλαμβανομες επιθεσεις για ανουσια πραγματα. Και το ξερω οτι υπερεβαλα.
Για την υπερβολη και την χρησιμοποιηση συγκεκριμενου νικ ζητω συγγνωμη.


"Τα πηρα γιατι ειδα επαναλαμβανομες επιθεσεις για ανουσια πραγματα"
Αυτό φίλη μου πρέπει να το συνηθίσεις γιατι στους βορειοηπειρώτες και κατ' επεκταση στους Έλληνες είναι σύνηθες φαινόμενο, μην σου πω χόμπυ να αλληλοκατηγορούνται ακόμη και για τα πιο γελοία πράγματα. Αλλά το να την μπαίνεις σε ενα άτομο πού είτε εκφράζει δικές του απόψεις είτε είναι κατευθυνόμενες είναι χειρότερο. Δεν ήθελα να σε διορθώσω και δεν θέλω να το δεις έτσι.
Έλληνες εισίν, Ηπειρώται καλούμενοι, άχρις Επιδάμνου πόλεως, ήπερ επιθαλασσία οικείται
Άβαταρ μέλους
pyrforos
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 15:59 pm 10 09 2007
Τοποθεσία: ΔΙΒΡΗ

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό Elen » 15:30 pm 07 01 2008

thimis_liv. έγραψε:αφού δεν έγινε δσ πώς ήρθε στα αυτιά μου ότι 9/2/07 έχουμε κοπή πίτας της Νε.Β.
ξέρουν αρκετά άτομα κιόλας
όπως και να έχει όμως το σημαντικό είναι ότι θα έχει κόσμο και πολύ μάλιστα
αφού στης εκλογές κατεβήκανε 600 άτομα να ψηφίσουν στην κοπή της πίτας θα έχει πάνω από 2500 άτομα.


Θύμιο, δεν ξέρω πως αυτό έφτασε στα αυτιά σου, πάντως να ξέρεις και εσύ και όσοι ενδιαφέρονται για τα τεκταινόμενα της Νε.Β ότι πλέον οι αποφάσεις του Δ.Σ προαποφασίζονται από εξωΝεβικά κέντρα.
Περίτρανη απόδειξη αυτού είναι η πληροφορία που έχεις διότι εγώ σαν μέλος του Δ.Σ έχω πλήρη άγνοια όσον αφορά την εκδήλωση αυτή ,την οποία με τα λύπης μου διαπιστώνω πως άλλοι πέραν του Δ.Σ και των μελών της Νε.Β έχουν ήδη προαποφασίσει πότε θα γίνει.

Τώρα αντιλαμβανόμαστε όλοι πως εφαρμόζονται τα κηρύγματα περί δημοκρατίας στην πράξη!
Άβαταρ μέλους
Elen
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: 12:21 pm 15 03 2007
Τοποθεσία: Αγ. Ανδρέας - Ριζά

Επόμενο

Επιστροφή στο Η προταση σου

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχει 1 μέλος συνδεδεμένο: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 1 επισκέπτης (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Login Form