Τώρα είναι 02:41 am 17 05 2024

«Διαχρωματική» Ανάλυση των νέων ΒΗ

Συντονιστής: Νέοι

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 02:25 am 19 10 2006

συνεχεια.......
Επειδη νομιζω οτι γνωριζω το σαπορτ και νομιζω οτι ειναι καλο παιδι θελω να ξερετε και εσεις και εκεινος οτι τα σχολια μου δεν ειναι κακοβουλα και αν τον στεναχωρησα ζητω συγνωμη!!! Δεν προκειται ομως να γραφω στο φορουμ αυτο αν δεν μπορω να ανταλλαξω τις αποψεις που θελω με τους συμπατριωτες μου. Εγω πιστευω οτι δημοκρατια ειναι η επιστημη της διαφωνιας και μου αρεσει πολυ. Απο οτι καταλαβα στην αντιπαραθεση ήταν η πολιτικοποιηση των Β/Η.
Πιστευω οτι οι Βορειοηπειρωτες πρεπει να ειναι ειναι πολιτικοποιημενοι, οπως (κατα τον Αριστοτελη) ειναι ολοι οι ανθρωποι, αφου ζουν σε κοινωνιες. Δεν συμφωνω οτι πρεπει να ειμαστε κομματικοποιημενοι με τα Ελληνικα κομματα, γιατι ειναι ανουσιο αφου δεν ειμαστε καν πολιτες της χωρας και το μονο που θα καταφερουμε ειναι να γινουμε χειροκροτητες χωρις σκεψη.
Συμφωνω με το keravnia οτι πρεπει να ειμαστε ανοιχτοι στο διαλογο
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Δημοσίευσηαπό lazos » 09:53 am 19 10 2006

Πάνω απ' ολα ΤΟ κόμμα :wink:
Άβαταρ μέλους
lazos
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 05:14 am 16 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Phoenix » 10:59 am 19 10 2006

Δεν νομίζω ο Αριστοτέλης να εννοούσε την κομματικοποιημένη πολιτική ούτε και τη χρωματισμένη άλλα την ενασχόληση με τα κοινά, πράγμα το οποίο βεβαίως πρέπει να κάνουμε όλοι μας, να συμμετέχουμε ενεργά και να έχουμε φωνή.


Το έχω ξαναπεί, είμαστε πολλοί λίγοι…
Πρέπει να βρούμε ένα τρόπο να προασπίσουμε τα κοινά μας συμφέροντα
__________________________________
Άβαταρ μέλους
Phoenix
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: 04:08 am 20 12 2005

Δημοσίευσηαπό lazos » 11:50 am 19 10 2006

Αν ήξερε ο Αριστοτέλης πως θα καταντήσει η Ελλάδα θα είχε αυτοεξοριστεί στην Σιβηρία.
Συμφωνώ με την melina.
Σίγουρα δεν ενοούσε κόμματα και χρώματα.

Λάζαρε το "δημοκρατια ειναι η επιστημη της διαφωνιας" είναι πολύ προχωρημένο. Μιλάμε για πολλά χρόνια μπροστά.
Το είδες κάπου γραμμένο;
Άβαταρ μέλους
lazos
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 05:14 am 16 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό akisp » 13:25 pm 19 10 2006

Δεν συμφωνω οτι πρεπει να ειμαστε κομματικοποιημενοι με τα Ελληνικα κομματα, γιατι ειναι ανουσιο αφου δεν ειμαστε καν πολιτες της χωρας και το μονο που θα καταφερουμε ειναι να γινουμε χειροκροτητες χωρις σκεψη.

Χαιρομαι που συμφωνουμε.
Σαν προεκταση επειδη ακομη εμεις δεν εχουμε" πατριδα" σε υποσταση κρατους:
Μηπως ,λεω τωρα εγω , θα πρεπει να ασχολουμαστε με δημιουργια ισχυρων δεσμων αναμεσα σε οσους
αποτελουμε το εμψυχο δυναμικο της;
Και οχι να συμβαλλουμε τα μεγιστα στην διασπαση μας σε διαφορες παραταξεις που απαξιωνουν
την οποια ελαχιστη θεληση του κοσμου για συμμετοχη.
Και επισημαινω κοσμος-ανθρωποι και οχι νουμερα - αριθμοι που καποιοι εχουν την ταση να μας αποκαλουν.

offtopic:
ΛΑΖΑΡΟΣ έγραψε:
Επειδη νομιζω οτι γνωριζω το σαπορτ και νομιζω οτι ειναι καλο παιδι


προφανως γνωριζεις κατι που εγω για μενα αγνοω.
:wink: Ο σαππορτ αν ειναι παιδι δεν ειναι τον ή την;
Εκτος και αν εννοεις την ιδιοτητα μου aka υποστηριξη ..offtopic:
Εικόνα
Εικόνα
akisp
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: 22:30 pm 14 09 2006
Τοποθεσία: Δροβιανη - Αγ. Αντρεας - Βόρεια Ήπειρος

Δημοσίευσηαπό Ελεονώρα » 14:53 pm 19 10 2006

Novus, που να γνωρίζω εγώ από πολιτική......................

Δεν έχω την εμπειρία του ελληνικού κόμματος που υποστηρίζεις εσύ τόσο φανατικά......

Πάντα μιλώ με αποδείξεις, απλώς δεν μπορώ να τις προβάλω μπροστά σε όλους, τηρώ τους κανόνες του φόρουμ που μοε φιλοξενεί.

Θα πρέπει να υπάρχει το απόρρητο κάποιων στοιχείων και καταστάσεων.
Άβαταρ μέλους
Ελεονώρα
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 183
Εγγραφή: 12:39 pm 20 06 2006

Δημοσίευσηαπό Novus Ordo Seclorum » 17:49 pm 19 10 2006

Ελεονώρα έγραψε:Novus, που να γνωρίζω εγώ από πολιτική......................

Δεν έχω την εμπειρία του ελληνικού κόμματος που υποστηρίζεις εσύ τόσο φανατικά......

Πάντα μιλώ με αποδείξεις, απλώς δεν μπορώ να τις προβάλω μπροστά σε όλους, τηρώ τους κανόνες του φόρουμ που μοε φιλοξενεί.

Θα πρέπει να υπάρχει το απόρρητο κάποιων στοιχείων και καταστάσεων.


Συγχαρητήρια για το γεγονός ότι παραδέχεσαι τα λάθη και ατοπήματά σου!

Πρώτον, δεν σου έκανα προσωπική επίθεση, αλλά αφού το θέλεις έτσι έχεις δύο επιλογές. Η μία είναι να αποδείξεις ότι έχεις στοιχεία λέγοντας πιο κόμμα υποστηρίζω για να μάθω κι εγώ, πράγμα που δεν μπορείς να κάνεις γιατί αυτά που λες είναι ανυπόστατα! Η δεύτερη είναι να πάρεις πίσω αυτά που έγραψες γιατί θα αρχίσω κ εγώ να διαδίδω ανυπόστατα πράγματα για σένα και αυτό δεν θα είναι καλό για κανένα.

Πληροφοριακά πρέπει να σου πω ότι δεν πιστεύω σε καμία πολιτική ιδεολογία (αυτά είναι για να διαχωρίζουν το λαό και να δημιουργείται η ψευδαίσθηση της επιλογής. Διαίρει και βασίλευε όπως ξέρεις) και η μόνη αξία που μπορεί να κάνει τα «καλύτερα» και τα «χειρότερα» είναι ο άνθρωπος.

Έχεις την έγγραφη συγκατάθεσή μου για να δημοσιεύσεις οποιοδήποτε απτό στοιχείο νομίζεις ότι έχεις. Αλλίως θα αποδειχθείς μία «ελληνικής παραγωγής και ποιότητας» δημοσιογράφος!
Από σένα η άνοιξη εξαρτάται... Πιάσε το πρέπει από το γιώτα και γδάρε το ίσα με το πι.
Άβαταρ μέλους
Novus Ordo Seclorum
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 11:25 am 03 10 2006
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό keravnios » 18:51 pm 19 10 2006

Θα σταθώ στα πολύ σωστά λόγια του σαπορτ, σχετικά με την δημιουργία ισχυρών δεσμών. Οι ισχυροί δεσμοί κατά την γνώμη μου ξεκινούν από τα θεμέλια. Αν τα θεμέλια είναι σάπια όσο ισχυροί και αν είναι οι δεσμοί στην επιφάνεια, πάρα πολύ εύκολα οδηγείται το κτίσμα στην κατάρρευση. Επομένως θα ήταν καλό να μην κλείνουμε τα μάτια μας στην πραγματικότητα. Το φρόνιμο είναι να προσπαθούμε να διαγνώσουμε τα προβλήματα και να ξεκινήσουμε από εκεί το κτίσιμο των δεσμών.
Βεβαίως μια τέτοια δημοσκόπιση εδώ, μόνο αντιπροσωπευτική δεν θα μπορούσε να θεωρηθεί, οπότε η τυχούσα φίμωση δεν έχει μεγάλη αξία όσον αφορά την καταγραφή της κατάστασης. Είναι μάλλον ανούσιο λοιπόν να αναλωνόμαστε σε αυτό.
Έχει όμως σημασία το γεγονός ότι το μήνυμα που παίρνω σαν απλό μέλος ενός φόρουμ (ούτε καν του οργανισμού στον οποίο ανήκει ο χώρος του φόρουμ), ειναι πως οι διαχειριστές φοβούνται την αλήθεια, δεν θέλουν να την κοιτάξουν στα μάτια και δρουν με πρακτικές καθεστώτων λήγοντα σε "ισμος". Προσωπικά, δεν θα επέλεγα καμία από τις πιθανές επιλογές γιατί πιστεύω ότι το τελευταίο που μας λείπει, είναι μια κομματοποιημένη νεολαία. Είμαι σε θέση να γνωρίζω πάρα πολύ καλά τι σημαίνει για έναν οργανισμό με εθνικούς στόχους να κοματοποιείται. Όταν πρωτοξεκίνησε η Ένωση Χειμαρριωτών και όσο ήταν εν ζωή ο "Δάσκαλος", ανέπτυξε μία μοναδική μέχρι σήμερα δράση και απολάμβανε την φιλία και υποστήριξη πολλών προσωπικοτήτων από την πολιτική σκηνή του τόπου, όλων των χρωμάτων. Με την φυγή του Δασκάλου, και με τους δικούς μας να αναλαμβάνουν τα ηνία της ενώσεως, οι φίλοι χάθηκαν και έμειναν κάποιοι γραφικοί τύποι (της δεξιάς) να μας θυμούνται μόνο με λόγια κάθε φορά που τους αναγκάζαμε με το έργο μας. Δεν κατηγορώ κανέναν, δεν μπορώ να κατηγορήσω κάποιον που πάνω στην λαχτάρα του εμπιστεύεται τα φουσκωμένα με αέρα κοπανιστό λόγια ενός πολιτικού. Δεν μπορώ όμως να μην σημειώσω πως τέτοιου είδους εκφράσεις όταν συνδέονται με έναν οργανισμό, μόνο κακό μπορούν να κάνουν. Καλό είναι όσοι από εμάς χρωματίζονται, να κρατούν τις προτιμήσεις αυτές για τον εαυτό τους. Στην Νε.Β. δεν πρέπει σε καμία περίπτωση να αφήσουν να αφεθεί η εντύπωση ότι ο σύλλογος έχει κάποια απόχρωση.

Μέχρι τώρα όμως νόμιζα πως εδώ δεν είναι ένας τόπος συγκέντρωσης της Νε.Β. Νόμιζα πως είναι ένας τόπος συγκέντρωσης της νεολαίας Βορειοηπειρωτών ο οποίος παρέχεται από την Νε.Β. ως δώρο σε όλους εμάς. Και σαφώς η Νε.Β. μπορεί να ορίζει τους κανόνες της εδώ, δεν θεωρώ όμως ότι αποτελεί σωστή τακτική ούτε βοηθά την προσέγγιση η κατ' αυτόν τον τρόπο επιβολή των κανόνων.

Πιστεύω πως ήταν 100% λάθος η κίνηση της ακύρωσης της δημοσκόπισης. Η σωστή κίνηση θα ήταν ο σαπόρτις να γράψει τις απόψεις του χωρίς να ψηφίσει όπως θα έκανα και εγώ και όσοι συμφωνούν μαζί του. Πιστεύω ότι έτσι θα περνούσαν μηνύματα που τώρα θάβονται από την συζήτηση αυτή.


Τέλος, είναι απαράδεκτη η επίθεση που δέχεται ο Novus στο θέμα αυτό από άτομα που μέχρι στιγμής θεωρώ αξιοσέβαστα και σημαντικά μέλη αυτού του χώρου. Φαίνεται ότι κάποιοι δεν κρίνετε τα λεγόμενά του αλλά τον ίδιο, σύμφωνα με δεδομένα που γνωρίζετε από αλλού..

ΥΓ: "Κεραύνια" στα ελληνικα. Αμα δεν μπορείτε γρέφτε το λατινικά. :x
http://akrokeravnia.blogspot.com
Τα Γιάννενα ονειρεύονται, η Κρήτη ξαποσταίνει,
βουβή η Θεσσαλονίκη, η Αθήνα ξεφαντώνει...
Ποιος βογγάει σα να πεθαίνη;
-Χειμάρρα, όλορθη! Οι λύκοι
http://www.himaraunion.com
Άβαταρ μέλους
keravnios
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 800
Εγγραφή: 12:38 pm 03 04 2006
Τοποθεσία: Αθήναι

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 23:48 pm 19 10 2006

support έγραψε:

offtopic:
ΛΑΖΑΡΟΣ έγραψε:
Επειδη νομιζω οτι γνωριζω το σαπορτ και νομιζω οτι ειναι καλο παιδι


προφανως γνωριζεις κατι που εγω για μενα αγνοω.
:wink: Ο σαππορτ αν ειναι παιδι δεν ειναι τον ή την;
Εκτος και αν εννοεις την ιδιοτητα μου aka υποστηριξη ..offtopic:

Tον σαπορτ. Εφαγα ενα "νι" κατα λάθος.
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 23:58 pm 19 10 2006

melina έγραψε:Δεν νομίζω ο Αριστοτέλης να εννοούσε την κομματικοποιημένη πολιτική ούτε και τη χρωματισμένη άλλα την ενασχόληση με τα κοινά, πράγμα το οποίο βεβαίως πρέπει να κάνουμε όλοι μας, να συμμετέχουμε ενεργά και να έχουμε φωνή.


Δεν επιδεχεται αμφιβολίας ότι εννουεί την ενασχόληση με τα κοινά. Παρόλα αυτά κόμματα υπήρχαν από την εποχή που άρχισε μετά τη νομοθεσία του Σόλωνα (στην Αθήνα) και προφανώς εννοει και την κομματικοποιημενη πολιτικη. Τότε όμως τα κόμματα λειτουργούσαν υπό ένα καθεστώς δημοκρατίας που σήμερα θεωρείται άπιαστο όνειρο. Σήμερα δεν υπάρχει δημοκρατία. και αν υπάρχει είναι εκφυλισμένη και στον εκφυλισμό της συμβάλλουν τα κόμματα.
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Re: πιο στοιχημα;

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 00:02 am 20 10 2006

support έγραψε:προσκληση προς οσους αισθανονται φιμωμενοι
Οσοι επιθυμουν να στησουν κοκορομαχιες βορειοηπειρωτων σε θεματα που
δεν εχουμε προς το παρον καμμια μα καμμια προσβαση, ας επικοινωνησουν μαζι μου.
Θα φροντισω να αποκτησουν το δικο τους διαδικτυακο ιστοτοπο -φορουμ-καφενειο
για να μπορουν να εκφραζονται ελευθερα.

Αν δεν το πραξετε τοτε θα σεβαστειτε αυτους που μας φιλοξενουν.
Και θα προσπαθεισετε να δημιουργεισετε προυποθεσεις γαι κατι καλυτερο,σωστα μαντευω;

Σας παραθετουμε email που στειλαμε σε μελος του φορουμ.

η ερωτηση

Και εγω συμφωνω με ολα οσα λες, αλλα αυτο δεν μας δινει το δικαιωμα να επιβαλλουμε στους αλλους τις αποψεις μας η να διαγραφουμε οσα διαφωνουμε απο ενα φορουμ που εχει σκοπο το διαλογο.


και η απαντηση που δωσαμε

Σκοπος του φορουμ ειναι να αναδειξει τη Βορειο Ηπειρο και τα παιδια της, τους Βορειοηπειρωτες.

Τις κομματικες τους προτιμησεις ας τις αναδειξετε οσοι εχετε να κερδισετε κατι απο αυτο.
Αλλα εδω δεν θα σας παρεχουμε αυτη την δυνατοτητα !


Διαλογος βορειοηπειρωτων ναι ελευθερα, διαλογος ελλαδιτικων κομματικων παραταξεων οχι!
Τοσα αλλα φορα υπαρχουν εδω θα τους φιλοξενησουμε;

Γιναμε γιαννιωτες για χαρη τους και αλλα πολλα, αλλα οπου εμεις μπορουμε θα γινουμε αυτο που ειμαστε.
Θα γινουμε κακοι, οχι αρεστοι σε μερικους, πολλους, το δικαιουμαστε για οσα εχουμε υποστει.

Η φιλοξενια ειναι γνωρισμα και δικο μας.
Γνωριζετε δε πως οταν δεν την σεβονται οι φιλοξενουμενοι μας, ενεργουμε και απανταμε δεοντως.

Το ποσο αδικοι ειμαστε το γνωριζουμε , γνωριζουμε επισης ποσο αδικοι ηταν και ειναι αλλοι εις βαρος μας.

Εδω θα τους τιμησουμε αναλογα με την προσφορα τους απενατι μας, απενατι στους γονεις και τις οικογενειες μας.


support
βορειοηπειρωτης
##Υποδειξεις καλοδεχουμενες.Βελτιωσεις προσδοκιμες##


Επειδή δεν είναι δικαιο να γραφεις δημόσια ότι έγραψες σε προσωπικό μήνυμα πρέπει να δημοσιευτεί και η απάντηση από το μέλος η οποία είναι:
Ότι πεις αφεντη, εξαλλου δικό σου είναι το φόρουμ, ότι θες κάνε. Εγώ λέω τι θα έκανα αν ήταν δικό μου ή και δικό μου
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 00:30 am 20 10 2006

lazos έγραψε:Λάζαρε το "δημοκρατια ειναι η επιστημη της διαφωνιας" είναι πολύ προχωρημένο. Μιλάμε για πολλά χρόνια μπροστά.
Το είδες κάπου γραμμένο;


Όχι πριν το γραψω, :D :D Έχω όμως την εντίπωση ότι με κάποιον έκανα μια σχετική κουβέντα και από κει προέκυψε
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Δημοσίευσηαπό Ελεονώρα » 13:46 pm 20 10 2006

Novus, το τι είδους δημοσιογράφος είμαι το ξέρουν οι άλλοι και δεν με ενδιαφέρει η προσωπική σου άποψη.

Πάντοτε ότι είχα γράψει, δεν ήταν τίποτα το ανυπόστατο. Αυτά που γράφω έχουν πάντα τη δόση αλήθειας και μπορεί να έχεις καταλάβει ότι δεν φοβάμαι κανέναν και τίποτα. Θα μπορούσα να τα δημοσιεύσω, αλλά για λόγους ηθικής δεν θέλω να το κάνω, αλλά μην ανησυχείς, εγώ γνωρίζω ποιός βρίσκεται πίσω από το nick και θα σου τα δώσω και θα σου τα πω από κοντά ό,τι έχω να σου πω.


Ζητώ συγγνώμη από τα υπόλοιπα παιδιά του φόρουμ, που παρασύρθηκα λίγο περισσότερο σε αυτό το θέμα.

Όσο για σένα Νovus, μπορείς να γράψεις ό,τι θέλεις, έχεις το δικαίωμα και εγώ εδώ θα είμαι για απαντήσεις.
Τελευταία επεξεργασία από Ελεονώρα και 15:59 pm 20 10 2006, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Ελεονώρα
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 183
Εγγραφή: 12:39 pm 20 06 2006

Δημοσίευσηαπό Novus Ordo Seclorum » 15:32 pm 20 10 2006

[quote="Ελεονώρα"]Novus, το τι είδους δημοσιογράφος είμαι το ξέρουν οι άλλοι και δεν με ενδιαφέρει η προσωπική σου άποψη.

Πάντοτε ότι είχα γράψει, δεν ήταν τίποτα το ανυπόστατο. Αυτά που γράφω έχουν πάντα τη δόση αλήθειας και μπορεί να έχεις καταλάβει ότι δεν φοβάμαι κανέναν και τίποτα. Θα μπορούσα να τα δημοσιεύσω, αλλά για λόγους ηθικής δεν θέλω να το κάνω, αλλά μην ανησυχείς, εγώ γνωρίζω ποιός βρίσκεται πίσω από το nick και θα σου τα δώσω και θα σου τα πω από κοντά ό,τι έχω να σου πω.


Ζητώ συγγνώμη από τα υπόλοιπα παιδιά του φόρουμ, που παρασύρθηκα λίγο περισσότερο σε αυτό το θέμα.quote]

Και πως το ξέρουν οι άλλοι ότι είσαι καλή δημοσιογράφος; Αυτό θα πρέπει να το πουν οι άλλοι για σένα και όχι εσύ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. Θυμήσου δεν σε χαρακτήρισα «καλή» ή «κακή», έκρινα τη συγκεκριμένη κατάσταση με βάση τα στοιχεία που υποτίθεται ότι έχεις, γι αυτό μη βιάζεσαι να με κατακρίνεις. Πιστεύω να μην είσαι κ εσύ μία από αυτούς που λένε "Σύμφωνα με έγκυρες δημοσιογραφικές πηγές ... μπλα μπλα..." ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΔΕ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΟΠΩΣ ΕΣΥ! Κατάλαβες όμως το λάθος σου και αναδιπλώθηκες έξυπνα.
Προδόθηκες και μόνη όμως με τα λόγια σου "δόση αλήθειας " που έγραψες, γιατί όπως ξέρεις ότι δεν είναι ακέραιο και έχει δόση είναι νοθευμένο. Οπότε να προσέχεις το λόγο σου.

Ωραία! Στείλε μου πμ να τα πούμε από κοντά, μήπως μάθω και κάτι για μένα μου δν το ξέρω. Και που ξέρεις...
Από σένα η άνοιξη εξαρτάται... Πιάσε το πρέπει από το γιώτα και γδάρε το ίσα με το πι.
Άβαταρ μέλους
Novus Ordo Seclorum
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 11:25 am 03 10 2006
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Ελεονώρα » 15:40 pm 20 10 2006

Novus, με ξέρουν εκείνοι εκτός φόρουμ, δε γνωρίζω εάν με ξέρει και κάποιο παιδί από εδώ μέσα. Δε συνηθίζω να μιλώ για μένα και να καυχιέμαι.

Εισπράττεις ό,τι λες. Εσύ ξεκίνησες πρώτος για τα παιδιά της ΝεΒ.

Όσο για τη δόση που ανέφερες, δεν έχεις δίκιο, γιατί όταν πίνουμε ένα σιροπάκι τ παίρνουμε σε δόσεις. Το κάθε κουταλάκι είναι μία δόση.
Το κείμενο που έγραψα ήταν τόσο δα, που είχε τη δόση αλήθειας και την πραγματική αλήθεια που του άξιζε να έχει.

Τα επόμενα κείμενα θα έχουν άλλες αλήθειες.

Υ.Γ: Παραδέχομαι τα λάθη μου εάν πιστέψω ότι έκανα λάθος, αλλά στην προκειμένη περίπτωση η συγγνώμη δεν απευθύνεται σε σένα, αλλά στα υπόλοιπα παιδιά του φόρουμ.
Όσο για σένα δεν έχω πιστέψει ότι έκανα λάθος. Όταν κάνω κάποιο ως προς το πρόσωπό σου, μην ανησυχείς θα σου ζητήσω συγγνώμη.

Δεν έφθασε όμως ακόμη εκείνη η ώρα!
Άβαταρ μέλους
Ελεονώρα
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 183
Εγγραφή: 12:39 pm 20 06 2006

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πολιτικα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης


Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχει 1 μέλος συνδεδεμένο: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 1 επισκέπτης (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Login Form