Τώρα είναι 11:45 am 28 03 2024

ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΝΕΒ

Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ.Αναφέρετε επίσης τυχόν προβλήματα που αντιμετωπίζετε με τις σελίδες της Νε.Β.
Δεχόμαστε και παρατηρήσεις,προτάσεις .

Συντονιστής: Νέοι

ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό Theodoros10 » 15:01 pm 26 04 2009

Γιατί τα σβηνεται ...δεν σας αρεσει η κριτικη;


εχω λαβει ενα μηνυμα με αποστολεα υποτειθεται τη νεβ,και ειλικρινα θλιβομαι γι αυτα που συμβαινουν.
ο κοσμος που ηρθε να σας ψηφίσει ήρθε επειδη πίστεψε στα λόγια σας πριν τις εκλογες,πιστεψε πως η νεολαία θα έκανε τη διαφορά.
Εσείς οχι μόνο διαφορά δεν κάνατε αλλα γίνατε χειρότεροι.
Θελω να ζητήσω τη διαγραφη μου απο μέλος της νεβ γιατι αντιλαμβανομαι πως τα προσωπικα μου στοιχεία εχουν διαρευσει δεξια και αριστερα προς οφελος προσωπικων φιλοδοξιων καποιων ,και αυτό δεν μου αρεσει καθολου.
δεν εχει κανενα δικαιωμα ο οποιοσδηποτε να εκμεταλευεται τα προσωπικα δεδομενα ανθρωπων που σας εμπιστευτηκαν.
Theodoros10
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 14:13 pm 26 04 2009

Re: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό daluz » 15:54 pm 26 04 2009

To μηνυμα που λαβαμε όλοι είναι για την πορεια της Δευτερας. εσύ έχεις πρόβλημα που σου ήρθε αυτο το μήνυμα ή σου έχει έρθει και κάποιο άλλο που νοιωθεις ότι είναι για προσωπικη προβολή κάποιου? γιατι αν είναι αυτο τότε νομίζω πως θα πρέπει να γινει θέμα.. άλλωστε το μήνυμα γραφει αυτο που είναι και στις ανακοινωσεις της Νεολαίας..
daluz
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 17:47 pm 01 12 2008

Re: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό Theodoros10 » 16:17 pm 26 04 2009

συγνωμη κιολας που ρωταω : εσυ αποτελεις μελος του δοιηκητικου της νεβ και μου μιλας σαν νεβ;
γιατι εγω απευθύνομαι στα ατομα της νεολαιας β/η που ψηφίσαμε και μας εκπροσωπουν.
και ξερω πως τα προσωπικα μου στοιχεια εχουν διαρευσει.
πως είναι δυνατον να ερχεται σε εμενα και σε αλλα μελη μυνημα με την υπογραφη της νεβ και απο την αλλη να διαβαζω εδω στα θεματα οτι η Νεολαια ουδεμια σχεση εχει με αυτα τα μυνηματα.
ποιος εχει διαρευσει τα στοιχεια μου και με ποιο δικαιωμα.....γιατι δεν ερωτηθηκα να χρησιμοποιούν τα στοιχεια μου και αλλοι περαν της νεβ;;;;
δωστε τα τωρα και στα κομματα για να αυξησετε του ψηφοφορους, αφου σκοπος σας ειναι η κομματοποίηση εδω και πανω.
Theodoros10
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 14:13 pm 26 04 2009

Re: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό daluz » 16:59 pm 26 04 2009

δεν διαφωνω με όσα λες... απλά οπως εγώ τοποθετήθηκα ως μέλος έτσι και το άτομο του οποιο λεει αυτα που ειπες τοποθετηθηκε ως απλό μέλος. σε αυτο το site υπήρχε μια ακοινωση απο την πρόεδρο που αφορουσε την πορεια και τον Μπολλάνο, η οποία και σβήστηκε και ανέβηκε μια άλλη ανακοινωση απο τη Νεολαία που φανταζομαι πως είναι επισημη ανακοινωση της ΝεΒ. Το μήνυμα ως ΝεΒ δεν ήρθε? δεν καταλαβαίνω από ποιον χρησιμοποιηθηκε πέραν της Νεβ. αν υπάρχει κάτι άλλο θα με ενδιέφερε να το μάθω γιατι ειμαι και εγω μέλος και δεν θα ήθελα τα στοιχεια μου να διαρρεουν αλλου.
daluz
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 17:47 pm 01 12 2008

Re: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό Theodoros10 » 17:17 pm 26 04 2009

daluz έγραψε: ανέβηκε μια άλλη ανακοινωση απο τη Νεολαία που φανταζομαι πως είναι επισημη ανακοινωση της ΝεΒ.


ή εγω δεν καταλαβαινω καλα η εσυ δεν διαβαζεις σωστα
η ανακοινωση αυτη ειναι συλλογων β/η και η νεβ απλα την αναδημοσιευσαι,
δεν φερει την υπογραφη της.
τελος παντων μαζι σου δεν εχω κατι,τον προβληματισμο και τη δυσαρεσκεια μου εξεφρασα.
απαντηση δεν πηρα.λογω να σας στηριζω ολους εσας ακομα δεν βρισκω.
Theodoros10
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 14:13 pm 26 04 2009

Re: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό keravnios » 18:21 pm 26 04 2009

Θεόδωρε, εγώ είμαι μέλος του Δ.Σ. της Νε.Β. και σου λέω πως έχεις δίκιο. Δεν αξίζουμε μία. Κανένας μας. είμαστε άθλιοι απλά. Οπότε σαφώς και δεν αξίζουμε την στήριξή σου. Ο αγώνας κατά του αλβανικού κατεστημένου όμως δεν αποτελεί στήριξη ούτε προς εμένα ούτε προς κανένα άλλο μέλος του δ.σ. το μήνυμα που σου ήρθε ήταν από την Νεολαία Βορειοηπειρωτών και έλεγε πως πρέπει να συμμετάσχεις σε μια διαμαρτυρία η οποία είναι πέρα από συλλόγους και προσωπικές φιλοδοξίες. Κάνε ότι θες αδερφέ αλλά μην μπερδεύεις τον αγώνα για την πατρίδα με την μ.... που κάποιους μας έχει βαρέσει στο κεφάλι.
και αν θες όντως να διαγραφείς από μέλος, στείλε μας τα στοιχεία σου τα πραγματικά και θα γίνει άμεσα.
φιλικά,
σπύρος
http://akrokeravnia.blogspot.com
Τα Γιάννενα ονειρεύονται, η Κρήτη ξαποσταίνει,
βουβή η Θεσσαλονίκη, η Αθήνα ξεφαντώνει...
Ποιος βογγάει σα να πεθαίνη;
-Χειμάρρα, όλορθη! Οι λύκοι
http://www.himaraunion.com
Άβαταρ μέλους
keravnios
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 800
Εγγραφή: 12:38 pm 03 04 2006
Τοποθεσία: Αθήναι

Re: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό AMARYLIS » 22:28 pm 26 04 2009

οφείλω να σου υπενθυμίσω "Θόδωρε" πως η διαγραφή σου από τα μέλη της Νεβ σημαίνει αυτομάτως και διαγραφή από μέλος τους ΔΣ της Νεβ!!!!! :conf: :conf: :conf:
Σκέψου το λοιπόν γιατί δεν θα έχεις άλλον να σε στηρίξει... :conf: :conf: :conf: κ φυσικά όπως λες να στηρίξεις... :conf: :conf: :conf:
...το σώμα το λιώνει η τεμπελιά και την ψυχή η αδιαφορία...
Άβαταρ μέλους
AMARYLIS
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: 14:57 pm 19 03 2007
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό Theodoros10 » 13:10 pm 27 04 2009

keravnios έγραψε: και αν θες όντως να διαγραφείς από μέλος, στείλε μας τα στοιχεία σου τα πραγματικά και θα γίνει άμεσα.
φιλικά,
σπύρος


σπυρο προσπαθω να επικοινωνησω με καποιον, παιρνω τηλ στο γραφειο αλλα δεν απαντουν,
Theodoros10
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 14:13 pm 26 04 2009

Re: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό Theodoros10 » 13:12 pm 27 04 2009

AMARYLIS έγραψε:οφείλω να σου υπενθυμίσω "Θόδωρε" πως η διαγραφή σου από τα μέλη της Νεβ σημαίνει αυτομάτως και διαγραφή από μέλος τους ΔΣ της Νεβ!!!!! :conf: :conf: :conf:
Σκέψου το λοιπόν γιατί δεν θα έχεις άλλον να σε στηρίξει... :conf: :conf: :conf: κ φυσικά όπως λες να στηρίξεις... :conf: :conf: :conf:


εσενα δεν σε καταλαβαινω τι λες , γνωριζομαστε απο καπου γιατι εμενα δεν μου θυμιζεις κατι.
Theodoros10
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 14:13 pm 26 04 2009

Re: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό keravnios » 15:54 pm 27 04 2009

σπυρο προσπαθω να επικοινωνησω με καποιον, παιρνω τηλ στο γραφειο αλλα δεν απαντουν,

Στείλε τα στοιχεία σου με e-mail και θα επικοινωνήσει το δ.σ. μαζί σου. μην ξεχάσεις να συμπεριλάβεις αριθμό τηλεφώνου

Επίσης:
Την Τετάρτη 29/4 στις 19.00 συνεδριάζει το Δ.Σ. της Νε.Β. οπότε αν θες έλα να τα πούμε από κοντά
http://akrokeravnia.blogspot.com
Τα Γιάννενα ονειρεύονται, η Κρήτη ξαποσταίνει,
βουβή η Θεσσαλονίκη, η Αθήνα ξεφαντώνει...
Ποιος βογγάει σα να πεθαίνη;
-Χειμάρρα, όλορθη! Οι λύκοι
http://www.himaraunion.com
Άβαταρ μέλους
keravnios
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 800
Εγγραφή: 12:38 pm 03 04 2006
Τοποθεσία: Αθήναι


Επιστροφή στο Ανακοινώσεις, πληροφορίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

cron

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 5 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 5 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

Login Form