Τώρα είναι 12:01 pm 28 03 2024

Party Ομονοιας – ΚΕΑΔ

Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ.Αναφέρετε επίσης τυχόν προβλήματα που αντιμετωπίζετε με τις σελίδες της Νε.Β.
Δεχόμαστε και παρατηρήσεις,προτάσεις .

Συντονιστής: Νέοι

Party Ομονοιας – ΚΕΑΔ

Δημοσίευσηαπό Moira » 16:40 pm 15 06 2009

Party Ομονοιας – ΚΕΑΔ

Το Σάββατο 20 Ιουνίου οι νέοι Βορειοηπειρώτες διασκεδάζουν, γνωρίζονται και οραματίζονται το μέλλον. Ελάτε να ξεφαντώσουμε με θέα το Σαρωνικό, στο παραλιακό μαγαζί Αμάλθεια by MAO..

ΕΙΣΟΔΟΣ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟ ΠΟΤΟ ΔΩΡΕΑΝ

επικοινωνία: 2105234054 & 6947271948


σαν καλή πατριώτησα είπα και εγω να κάνω το καθήκον μου..μια φορά.
μιας και το ζητημά μας έχει γίνει παρτόκατάσταση..ε πάρτε να'χετε.
:D :D :D
Άβαταρ μέλους
Moira
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 13:17 pm 10 01 2008
Τοποθεσία: Βόρεια Ήπειρος

Re: Party Ομονοιας – ΚΕΑΔ

Δημοσίευσηαπό priest 2 » 12:26 pm 16 06 2009

Oι πάρτι-ζάνοι κατέλαβαν και την ΟΜΟΝΟΙΑ-ΚΕΑΔ!
Λογικό αφού συμμαχεί με το κόμμα των παρτιζάνων...
Και αφού ο σύντροφος Τάβος τόσα χρόνια κερδίζει τις ψήφους με μπύρες, οι δικοί μας είπαν να τις κερδίσουν με ούζα!
Για μας...
Όταν το ράσο γίνεται σημαία τότε η νίκη είναι βεβαία
Άβαταρ μέλους
priest 2
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 582
Εγγραφή: 16:54 pm 12 10 2007
Τοποθεσία: Φοινίκη-Κρανιά, Αθήνα

Re: Party Ομονοιας – ΚΕΑΔ

Δημοσίευσηαπό AMARYLIS » 21:07 pm 18 06 2009

θα είμαστε οοοοολοι εκεί είτε αρέσει είτε δεν αρέσει σε κάποιους !!!!!!

είμαι σίγουρη πως αυτή τη φορά οι νέοι Β/Ητες θα έρθουν οχι μόνο να διασκεδάσουν αλλά και να περάσουν το μήνυμα που αισθάνονται στην ψυχή τους.....οτι

ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΕΙΟΗΠΕΙΡΩΤΕΣ κ ΟΤΙ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΤΟΝ Β/ΗΤΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟ ΠΟΥ ΕΚΦΡΑΖΕΤΑΙ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΚΗΣ ΜΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ, ΤΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑΣ και ΤΟΥ

ΚΟΜΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙ ΣΤΟ ΑΛΒΑΝΙΚΟ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ !!!!
...το σώμα το λιώνει η τεμπελιά και την ψυχή η αδιαφορία...
Άβαταρ μέλους
AMARYLIS
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: 14:57 pm 19 03 2007
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση εχει διαγραφεί από lazos στις 08:07 am 19 06 2009.
Αιτία: Κενό μύνημα

Re: Party Ομονοιας – ΚΕΑΔ

Δημοσίευσηαπό lazos » 08:12 am 19 06 2009

AMARYLIS έγραψε:ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΕΙΟΗΠΕΙΡΩΤΕΣ κ ΟΤΙ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΤΟΝ Β/ΗΤΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟ ΠΟΥ ΕΚΦΡΑΖΕΤΑΙ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΚΗΣ ΜΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ, ΤΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑΣ και ΤΟΥ

ΚΟΜΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙ ΣΤΟ ΑΛΒΑΝΙΚΟ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ !!!!

:conf: :conf: :conf: :conf: :conf: :conf: :conf: :conf: :conf: :conf:

Ξεχάστε τα πολιτικα και φροντίστε να περάσετε καλά.
Άντρας λογάται όποιος μπορεί, να σκύφτει το κεφάλι
όταν πουλούν παλικαριές κι εγωισμούς οι άλλοι
Άβαταρ μέλους
lazos
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 05:14 am 16 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Party Ομονοιας – ΚΕΑΔ

Δημοσίευσηαπό keravnios » 17:53 pm 19 06 2009

Όπως τα λέει ο Λάζος. το πάρτι δεν είναι για ψηφοφόρους. είναι για όλους μας. Η αλήθεια είναι πως οι εκλογές που έρχονται μας έχουν βάλει σε αρκετές εντάσεις. ας της αφήσουμε για λίγο. στο κάτω κάτω όλοι ένα είμαστε, ας το θυμηθούμε και να χαλαρώσουμε τουλάχιστον μια μέρα.
καλή μας διασκέδαση
http://akrokeravnia.blogspot.com
Τα Γιάννενα ονειρεύονται, η Κρήτη ξαποσταίνει,
βουβή η Θεσσαλονίκη, η Αθήνα ξεφαντώνει...
Ποιος βογγάει σα να πεθαίνη;
-Χειμάρρα, όλορθη! Οι λύκοι
http://www.himaraunion.com
Άβαταρ μέλους
keravnios
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 800
Εγγραφή: 12:38 pm 03 04 2006
Τοποθεσία: Αθήναι

Re: Party Ομονοιας – ΚΕΑΔ

Δημοσίευσηαπό periklis » 13:19 pm 24 06 2009

keravnios έγραψε: Η αλήθεια είναι πως οι εκλογές που έρχονται μας έχουν βάλει σε αρκετές εντάσεις. ας της αφήσουμε για λίγο.


Εσύ ρε φίλε είσαι για λυπηση στην κυριολεξία.
Απ΄τη μια λες "στην ακρη οι εντάσεις" και απο την άλλη άλλη βάλλεσαι συνεχώς κατά όλων συμπατριωτών μας και δημιουργεις θεματα και κόντρες συνεχως (απο εκει που δεν υπαρχουν).Διαβασα τα ποστ και οι αποψεις σου αντικρουονται συνεχως.Τη μια ετσι την αλλη αλλιως. Τι στο καλο πρεσβευεις????
Τι σοϊ κριτης εισαι εσυ που τους βλεπεις ολους εχθρους και συνεχεια κατακρινεις??? Αν δεν υπηρχαν καποιοι σαν και σενα ισως να βλεπαμε καμια ασπρη μέρα και εμεις οι άμοιροι Βορειοηπειρωτες.

Υ.Γ: όσο για το πάρτυ αυτο που λες , πήγα γιατι νομιζα πως ειναι παρτυ της Νεολαιας Βορειοηπειρωτων και οι πλειοψηφια αυτη την εντυπωση είχε. Εκει μου εξηγησαν ποιος οργανωνε το παρτυ.Και οι διοργανωτες προεδρος ΚΕΑΔ και Ομονοιας όχι μόνο δεν νοιάστηκαν να βρεθουν ανάμεσα στους νέους αλλα σηκώθηκαν και έφυγαν απο το πρώτο μισαωρο με το κλασσικο σνομπαρια υφος.............σας εχουμε χεσ................. εμεις απλα μια υποχρεωση ηρθαμε να κανουμε. Ποιοι νέοι και τι μας λέτε ρεεεεεεεεεε?
periklis
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 03:19 am 20 06 2009

Re: Party Ομονοιας – ΚΕΑΔ

Δημοσίευσηαπό AMARYLIS » 14:12 pm 24 06 2009

vorioipiroti perikli, :conf: :conf: :conf:, επειδή πράγματι ο κόσμος μπορεί να έχει τρελαθεί τελευταία, λίγο οι ζέστες, λίγο οι εμπάθειες κ τα μίση, λίγο η αμορφωσιά, λίγο ο "θάνατος σου η ζωή μου", λίγο η αυταρέσκεια, θα σου κάνω μια ερώτηση και περιμένω μια απάντηση εκμεταλλευόμενος όοοολη τη διαύγεια που σε κατέχει.
Γιατί περίμενες αυτό το πάρτι, που κατά λάθος νομιζες πως είναι της Νεβ, για να επιλύσεις τους κοινωνικοπολιτικούς προβληματισμούς σου με τους προέδρους Ομόνοιας κ Κεαδ;Αν έπιαναν έναν έναν τους νέους θα έγραφες "οι γλύφτες, μας πλησιαζουν γιατί θέλουν ην ψήφο μας !!!" Όποια κ αν ήταν οι στάση τους, κάτι θα έβρισκες να έλεγες, είμαι σίγουρη.

Εγώ ξέρω οτί αυτή τη χρονιά έχουν γίνει πολλά καλέσματα στους νέους Β/Ητες να παρευρεθούν σε συναντήσεις με όλους τους φορείς για τον σκοπό αυτό ακριβώς. Ήρθες σε καμία; Κ αν ήρθες (που αμφιβάλλω) γιατί δεν πήρες το λόγο να εκφράσεις τις ανησυχίες σου κ να κάνεις διάλογο με τους προέδρους; Κ αν τον πήρες το λόγο έμειναν αναπάνητα τα ερωτήματά σου; Αν δεν ήρθες, αυτές τις παρεμβάσεις στο φόρουμ γιατί τις κάνεις; κουβέντα να γίνεται κ λάσπη να ρίχνεται; Εξάλλου μην ξεχνάς οτι τις ανησυχίες σου ως μέλος ης Νεβ τις εξέφρασε εκείνο το βράδυ ο Πρόεδρος που σε εκπροσωπεί κ νομίζω πήρε τις απανήσεις του, φαναζομαι στις έχει μεταβισβάσει :conf:

Έχω την εντύπωση πως όλα αυτά που διαδραματίζονται τελευταία στα δύο φόρουμ είναι "μανιερισμοί" που σκοπό έχουν να πλήξουν άτομα που αν μη τί άλλο ξοδέυουν κάποιο χρόνο από τη ζωή τους να κάνουν πέντε πράγματα κ δεν εμφανίζονται μόνο για να κρατούν μια απατηλή διπλωματία φοβούμενοι το αύριο. Ούτε αισθάνονται προσωπικότητες φτασμένες που πρέπει να τιμούνται επειδή εμφανίζονται μια φορά στη χάση κ τη φέξη σε επιλεγμένες εκδηλώσεις με μόνο στόχο την προσωπική ανάδειξη όπως κάνουν πολλοί φίλοι μας. Ούτε ψευτοστηρίζουν για να μη μείνουν στην απέξω κ πολλά πολλά άλλα

Τα πράγματα δεν είναι καλά, κ όλοι το παραδεχόμαστε αυτό. Αλλά αντί να κάνουμε κάτι να τα διορθώσουμε, χαλάμε κ αυτά που ήδη υπάρχουν κ είναι κρίμα !
Αμφιβάλλω αν αυτοί που τόσο καιρό ασκούν κριτική μέσα από τα φόρουμ, θα δώσουν το παρόν στις εκλογές για να καθορίσουν με την ψήφο τους το αποτέλεσμα...Αμφιβάλλω αν τους πονά έστω κ λίγο η πατρίδας μας βλέπντας να ρίχνουν συνεχώς πυρίτιδα διάσπασης και αποδιοργάνωσης !
...το σώμα το λιώνει η τεμπελιά και την ψυχή η αδιαφορία...
Άβαταρ μέλους
AMARYLIS
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: 14:57 pm 19 03 2007
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Party Ομονοιας – ΚΕΑΔ

Δημοσίευσηαπό periklis » 14:40 pm 24 06 2009

AMARYLIS έγραψε:vorioipiroti perikli,


Γλυκια μου Αμαρύλλιδα........το οτι είμαι Βορειοηπειρωτης είναι γεγονός και δεν αντιλαμβανομαι την ειρωνία σου πάνω σε αυτό.

Απ την άλλη δεν μπορώ να μπω στη διαδικασία να σχολιάσω ένα ένα απο αυτά που γράφεις στο κατεβατό που αράδιασες, για τον απλουστατο λόγο, όπως λές και εσυ .........."λίγο οι ζέστες, λίγο οι εμπάθειες κ τα μίση, λίγο η αμορφωσιά, λίγο ο θάνατος σου η ζωή μου, λίγο η αυταρέσκεια ...... ο κόσμος έχει τρελαθεί τελευταία" ...........και με την τρελα που κουβαλάει δεν μπορεί να αντιληφθεί πως τα γραφομενά του προδίδουν την ψυχοσύνθεσή του και το χαρακτήρα του .
Σεβόμενος λοιπόν, όλα τα παραπάνω σου εύχομαι ένα Καλό Καλοκαίρι με ηρεμία,αγάπη και γαλήνη στη ψυχή σου!!!!
periklis
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 03:19 am 20 06 2009

Re: Party Ομονοιας – ΚΕΑΔ

Δημοσίευσηαπό keravnios » 15:17 pm 24 06 2009

Αν δεν υπηρχαν καποιοι σαν και σενα ισως να βλεπαμε καμια ασπρη μέρα και εμεις οι άμοιροι Βορειοηπειρωτες.
άντε ρε, τόσο πολύ επηρεάζω τα Βορειοηπειρωτικά δρόμενα και δεν το ήξερα; χαίρομαι πάντως αν εξαιτίας μου κάτι άμοιροι σαν εσένα δεν βλέπουν άσπρη μέρα.

Πήγα γιατι νομιζα πως ειναι παρτυ της Νεολαιας Βορειοηπειρωτων

Μάλλον και ο πρόεδρος της Νε.Β. το ίδιο νόμιζε για αυτό ήρθε. :lol: :lol:
Πάντως ξέρω πως μπορείς να λύσεις το πρόβλημά σου. Υπάρχουν επιδοτούμενα μαθήματα ελληνικής γλώσσας.

Και οι διοργανωτες προεδρος ΚΕΑΔ και Ομονοιας όχι μόνο δεν νοιάστηκαν να βρεθουν ανάμεσα στους νέους αλλα σηκώθηκαν και έφυγαν απο το πρώτο μισαωρο με το κλασσικο σνομπαρια υφος.

Μετά τις δύο την κοπάνησαν οι πρόεδροι. Από το τραπέζι τους πέρασαν μπόλικοι και κουβέντιασαν όσο ήθελαν μαζί τους. Δυστυχώς δεν έχουμε party animals προέδρους να κάθονταν μέχρι τις 5. κρίμα..
http://akrokeravnia.blogspot.com
Τα Γιάννενα ονειρεύονται, η Κρήτη ξαποσταίνει,
βουβή η Θεσσαλονίκη, η Αθήνα ξεφαντώνει...
Ποιος βογγάει σα να πεθαίνη;
-Χειμάρρα, όλορθη! Οι λύκοι
http://www.himaraunion.com
Άβαταρ μέλους
keravnios
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 800
Εγγραφή: 12:38 pm 03 04 2006
Τοποθεσία: Αθήναι

Re: Party Ομονοιας – ΚΕΑΔ

Δημοσίευσηαπό lazos » 17:19 pm 24 06 2009

periklis έγραψε:Υ.Γ: όσο για το πάρτυ αυτο που λες , πήγα γιατι νομιζα πως ειναι παρτυ της Νεολαιας Βορειοηπειρωτων και οι πλειοψηφια αυτη την εντυπωση είχε. Εκει μου εξηγησαν ποιος οργανωνε το παρτυ.Και οι διοργανωτες προεδρος ΚΕΑΔ και Ομονοιας όχι μόνο δεν νοιάστηκαν να βρεθουν ανάμεσα στους νέους αλλα σηκώθηκαν και έφυγαν απο το πρώτο μισαωρο με το κλασσικο σνομπαρια υφος.............σας εχουμε χεσ................. εμεις απλα μια υποχρεωση ηρθαμε να κανουμε. Ποιοι νέοι και τι μας λέτε ρεεεεεεεεεε?


Και εγώ στην αρχή νομιζα οτι ξανακάνει παρτυ η ΝΕΒ, αλλα τελικα ουτε η ΝΕΒ το εκανε ουτε στο ΜΑΟ εγινε
Αυτος που εστειλε τα μυνηματα ισως να το εκανε και επιτηδες παντως.
(Αυτο που δεν ξέρω ειναι πως και γιατί μου ήρθε και μήνημα στο κινητο μου (SMS)
Δεν εχω δώσει το τηλεφωνό μου σε κανενα Αλβανικό κομμα ουτε στην Ομονοια
Θα ρώταγα αν το βρήκανε απο την ΝΕΒ αλλα θα επερνα 10 διαφορετικές απαντήσεις

Ξέρει κανεις που τα βρίσκουν;

Οι προεδροι καλα κανανε και ξεκουμπιστήκανε νωρις.
Ετσι και αλλιως δεν νομιζω οτι ειχανε κατι να σας πουνε.

Δεν μας ειπες ομως αν περασες καλα τελικα. Αυτο εχει σημασία.
Άντρας λογάται όποιος μπορεί, να σκύφτει το κεφάλι
όταν πουλούν παλικαριές κι εγωισμούς οι άλλοι
Άβαταρ μέλους
lazos
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 05:14 am 16 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Party Ομονοιας – ΚΕΑΔ

Δημοσίευσηαπό AMARYLIS » 17:21 pm 24 06 2009

:lol: :lol: :lol: :lol:

Γλυκια μου Αμαρύλλιδα........το οτι είμαι Βορειοηπειρωτης είναι γεγονός και δεν αντιλαμβανομαι την ειρωνία σου πάνω σε αυτό.

Εκπλήσσομαι :conf: , εδώ κατάφερες να αποκωδικοποιήσεις την ψυχοσύνθεσή μου κ κόλλησες σε αυτό ;;;

Νομίζω πως παρά την τρέλα μου, βρίσκομαι σε πλεονεκτικότερη θέση από εσένα γιατί αν εμένα τα γραφούμενά μου προδίδουν την ψυχοσύνθεσή μου εσένα προδίδουν το πρόσωπό σου αγαπούλα :lol: , κ ήμουν σίγουρη πως δεν θ'απαντούσες γιατί έχεις κουρδιστεί για συγκεκριμένες απαντήσεις... σαν το Tourette syndrome ένα πράγμα, οπότε πραγματικά θα σου ήταν δύσκολο :lol: να συμμορφωθείς σε λόγο πολιτισμένο χωρίς στοιχεία κοπρολαλίας !!! :lol:
...το σώμα το λιώνει η τεμπελιά και την ψυχή η αδιαφορία...
Άβαταρ μέλους
AMARYLIS
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: 14:57 pm 19 03 2007
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Party Ομονοιας – ΚΕΑΔ

Δημοσίευσηαπό xylino spathi » 19:06 pm 24 06 2009

(Αυτο που δεν ξέρω ειναι πως και γιατί μου ήρθε και μήνημα στο κινητο μου (SMS)


Την ιδια απορεια εχω και εγω
...τωρα ξερω τι θελω, ενα μαυρο τριανταφυλλο και τη δυναμη για να παλευω
Άβαταρ μέλους
xylino spathi
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 20:18 pm 04 12 2005
Τοποθεσία: ΖΕΡΒΑΤΙ

Re: Party Ομονοιας – ΚΕΑΔ

Δημοσίευσηαπό periklis » 20:10 pm 24 06 2009

Αμαρύλλιδα, μη μου εξαπτεσαι, δεν πρεπει!
Θα παθεις κατι και θα το εχω βαρος στη συνειδηση μου.
Ηρεμησε ................ηρεμησε...........χαλαρωσε.............η ζωη ειναι ωραια, μη τη σπαταλας ετσι ανουσια!
periklis
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 03:19 am 20 06 2009

Re: Party Ομονοιας – ΚΕΑΔ

Δημοσίευσηαπό periklis » 20:47 pm 24 06 2009

lazos έγραψε:
Δεν μας ειπες ομως αν περασες καλα τελικα. Αυτο εχει σημασία.


Οταν εχεις καλη παρέα καλά περνας όπου και να πας.......ακόμα και σε παρτυ του Κομματος.
Μην παραλειψω να πω ενα ευχαριστω για το κερασμα !!!
periklis
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 03:19 am 20 06 2009

Re: Party Ομονοιας – ΚΕΑΔ

Δημοσίευσηαπό Millenium » 16:50 pm 07 07 2009

Το πάρτυ, το γραφείο...και όλες οι συναντήσεις,ομιλίες...πόσο βοήθησαν τελικά το ΚΕΑΔ - οΜΌΝΟΙΑ να πετύχουν τους στόχους τους?
Millenium
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: 17:15 pm 21 04 2009


Επιστροφή στο Ανακοινώσεις, πληροφορίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

cron

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 7 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 7 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

Login Form