Τώρα είναι 10:54 am 28 03 2024

Όνειρο!

Συντονιστής: Νέοι

Όνειρο!

Δημοσίευσηαπό Φοίβη » 19:19 pm 14 04 2007

Ποιο είναι το πιο κουλό, το πιο τρελό, το πιο άκυρο όνειρο που έχετε δει???

-->Εμένα ήταν που προσπαθούσα ν σκοτώσω 5 κινέζους κ δεν σκοτώνονταν μ τπτ!!!
Είμαι Βορειοηπειρώτισσα κ φαίνομαι!!
Άβαταρ μέλους
Φοίβη
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: 16:38 pm 14 04 2007
Τοποθεσία: Πάτρα(Πεπελιώτισσα)

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 02:49 am 15 04 2007

Οτι με ειχε ερωτευτει η Λετισια Καστα και εμενα δεν μου αρεσε :conf: :conf:
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Δημοσίευσηαπό Δωρίνα » 16:49 pm 15 04 2007

Για όσους έχουν δεί ένα φοιτητή ιατρικής να χορευει oriental στην εκπομπή "Ελλάδα έχεις ταλέντο"....Ε λοιπον αυτό το παιδί σπουδάζει Πάτρα και τον ξέρω..

Και ονειρεύτηκα οτι, λέει ,ήταν φίλος του Θέμου Αναστασιάδη και του ζητούσε να τον πάρει στην εκπομπή του! Και ο Θέμος του έλεγε:
-Ναι, θα έρθεις στην εκπομπή μου αλλά πρωτα πηγαινε στο "Ελλάδα έχεις ταλεντο" για να έχω ενα θέμα να σε βγάλω!

Για λοιπά παρασκήνια της σόουμπιζ αναμείνατε για το επόμενο μου όνειρο :D
Εικόνα
Δωρίνα
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: 05:14 am 20 01 2006

Δημοσίευσηαπό lazos » 20:57 pm 15 04 2007

ΛΑΖΑΡΟΣ έγραψε:Οτι με ειχε ερωτευτει η Λετισια Καστα και εμενα δεν μου αρεσε :conf: :conf:


Αυτό δεν είναι όνειρο
Κατάρα είναι
Άβαταρ μέλους
lazos
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 05:14 am 16 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Όνειρο!

Δημοσίευσηαπό ZEYS » 13:20 pm 05 09 2007

Η εμπειρία που θα σας περιγράψω είναι αληθινή και συνέβη πριν περίπου 4 χρόνια σε κάποια παραλία της Ευβοίας. Τότε ήμουν 18 χρονών, μόλις είχαμε τελειώσει τις Πανελλήνιες και είπαμε με τη παρέα μου να πάμε εκδρομούλα. Είμαστε τώρα 3 ζευγάρια και 2 άλλοι φίλοι μας. Εκεί λοιπόν που είχαμε καθήσει και είχαμε ανάψει τη φωτίτσα μας και τραγουδάγαμε με τη κιθάρα μας ξαφνικά μια κοπέλα από τη παρέα βγάζει μια κραυγή και πέφτει κάτω...
Εμείς αρχίσαμε να γελάμε όμως γρήγορα μας κόπηκε το γέλιο όταν είδαμε ότι η κοπέλα είχε χτυπήσει στο κεφάλι πιθανόν από πέτρα... κοιτάξαμε γύρω γύρω όμως τίποτα και είπαμε ότι πιθανόν καποιοσ ηλίθιος τη πέταξε ή κάτι παρόμοιο τελος πάντων... Για να μην τα πολυλογώ διάφορα περίεργα συνέβησαν εκεί (χάνονταν προσωπικά αντικείμενα, ακούγαμε περίεργους θορύβους, μια κοπέλα μάλιστα είπε ότι είδε και κάτι καλαμάκια από καφέδες να υψώνονται στον αέρα αλλά δεν την πολυπιστέψαμε..)τελοσπάντων φύγαμε άρων άρων, προβληματισμένοι πιστεύοντας ότι παρερμηνεύσαμε κάποια πράγματα..
Το σεπτέμβρη του ίδιου έτους που συζητήσαμε ξανά αυτό το περιστατικό με ένα παιδί που ήταν από τη περιοχή, του φάνηκε πολύ λογικό γιατί λέει εκεί πριν χρόνια είχανε σκοτώσει μια κοπέλα και ήταν το φάντασμά της. . Τελοσπάντων για να μη μακρυγορώ εγώ δε τα πολυπιστεύω όλα αυτά από την άποψη ότι μπορεί άνετα να ήταν κάποιος ντόπιος που ήθελε να μας φοβίσει.. Αν κάποιο όμως απ όλα αυτά αληθεύει τότε ήταν μια πραγματικά περίεργη εμπειρία..
"Ελπιδα ειναι αυτο το πραγμα με φτερα......."
Άβαταρ μέλους
ZEYS
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 279
Εγγραφή: 09:41 am 03 08 2007
Τοποθεσία: **Οι ελπίδες είναι τα όνειρα όσων δεν κοιμούνται.**

Re: Όνειρο!

Δημοσίευσηαπό Talk talk » 00:51 am 11 09 2007

Έψαχνα λέει να βρω ένα μαγαζί με οπτικά κάτω από το

κάθισμα ενός λεωφορίου... :lol: :lol: :lol:

Και δεν το έβρισκα με τπτ... :lol: :lol: :lol:
"...That which we call a rose
By any other name would smell as sweet"
Άβαταρ μέλους
Talk talk
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 157
Εγγραφή: 22:28 pm 11 02 2006

Re: Όνειρο!

Δημοσίευσηαπό Θάνος » 12:50 pm 11 09 2007

Βασικά τα μόνα όνειρα που θυμάμαι, είναι όταν φωνάζεις στο Όνειρο σου και δεν μπορείς να ακούσεις την φωνή σου, η όταν σε κυνηγάνε και ενώ θέλεις να τρέξεις γρήγορα δεν μπορείς να πάρεις τα πόδια σου.
Είμαι Σελλειότης και το χαίρομαι!!!

Για Μαύρα μάτια καίγομαι, για Γαλανά πεθαίνω. Για τούτα δω τα Καστανά, σκίζω τη γη και μπαίνω
Άβαταρ μέλους
Θάνος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: 21:11 pm 01 09 2007
Τοποθεσία: Σελλειό (Πάνο Δρόπολη)

Re: Όνειρο!

Δημοσίευσηαπό ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ » 16:00 pm 03 11 2007

Για ενα διαστημα εβλεπα καποιον να με κυνηγα στον υπνο μου ΄..
Ε καποιο βραδυ δεν πηγεναι αλλο....
Εκει που πηγαινε να μου κανει προταση ο Μπρατ Πιτ εμπενε αυτος στη μεση και εγω αρχιζα να τρεχω...
(Αφου να φανταστειτε ξυπνουσα κουρασμενη απο το πολυ τρεξιμο)
Και μετα τον επισα εγω και τον πλακωσα στο ξυλο...
Απο εκεινη τη φορα δεν εσκασε παλι μυτη στα ονειρα μου...
[color=#0040FF]( το ιδιο και ο Μπρατ Πιτ..)

Τι να πω μαλλον θα ειναι ακομα στο νοσοκομειο....Καλα να παθει ποιος του ειπε να τα βαλει μαζι μου...? ( Και δεν τρεχω και γρηγορα....!!!!!)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)
Μην κοιτας την επιφανεια την θαλασσας γιατι δεν θα δεις τιποτα, ο θυσαυρος ειναι κρυμενος στο βυθο....!!!!
Άβαταρ μέλους
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 17:05 pm 02 09 2007
Τοποθεσία: ΠΕΠΕΛΗ-ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Re: Όνειρο!

Δημοσίευσηαπό thaleia » 16:16 pm 03 11 2007

Πολυ σπανια θυμαμαι τα ονειρα που βλεπω αλλα τις περισσοτερες φορες σχετιζονται με τα πραγματα που εκανα την προηγουμενη μερα.Και εχω την κακια συνηθεια στα ονειρα μου να μπλεκω ατομα που δεν εχουν καμια σχεση μεταξυ τους :)
Lovina village
Άβαταρ μέλους
thaleia
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: 14:25 pm 29 05 2007


Επιστροφή στο Φοιτητικό-Μαθητικο στέκι

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 2 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 2 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

Login Form