Τώρα είναι 12:59 pm 28 03 2024

Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Συζητήσεις για τις φιλικές , οικογενειακές σας σχέσεις ,και για τα κοινωνικά προβλήματα.

Συντονιστής: Νέοι

Re: Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό lazos » 20:03 pm 13 11 2007

Dervitsiotis έγραψε:Φαντάσου έναν κόσμο όπου οι άντρες θα αναλύουν τα πάντα, θα κλαίνε στις ρομαντικές κομεντί, θα μιλάνε με υποκοριστικά, θα λένε συνέχεια κομπλιμέντα, δεν θα χαλάνε χατίρι στην καλή τους, θα παίρνουν κάθε μία ώρα τηλέφωνο για να πουν χωρίς λόγο «σ' αγαπώ», θα ξέρουν τα πάντα για την καινούργια moisturising της Este Lauder, θα είναι ανασφαλείς με το σώμα τους και θα νομίζουν πως έχουν μεγάλο κώλο και, επιπλέον, δεν θα κατουράνε στο καπάκι της τουαλέτας, δεν θα βλέπουν ποδόσφαιρο και θα κοιτούν τις σερβιτόρες στην ψυχή. Επιπλέον, δεν θα είναι εύκολοι, δεν θα παίζει το μάτι τους και θα είναι ορκισμένοι οπαδοί της μονογαμίας. Ε, αυτός είναι ένας κόσμος στον οποίο καμία γυναίκα δεν θα ήθελε να ζήσει.

αυτό λέω και εγώ στα μητσιά εδώ τριγύρω αλλά δεν με ακούνε :wink:
ακούστε και κάνα γέρο. :D
Άντρας λογάται όποιος μπορεί, να σκύφτει το κεφάλι
όταν πουλούν παλικαριές κι εγωισμούς οι άλλοι
Άβαταρ μέλους
lazos
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 05:14 am 16 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό ektoras-menelaos » 22:15 pm 13 11 2007

σιγουρια και οποσδηποτε αγαπη ..... συνοδεια του χρηματος
Άβαταρ μέλους
ektoras-menelaos
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: 14:12 pm 24 10 2007
Τοποθεσία: kapernaum

Re: Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό Φοίβη » 01:02 am 14 11 2007

...
Τελευταία επεξεργασία από Φοίβη και 12:45 pm 14 11 2007, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Είμαι Βορειοηπειρώτισσα κ φαίνομαι!!
Άβαταρ μέλους
Φοίβη
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: 16:38 pm 14 04 2007
Τοποθεσία: Πάτρα(Πεπελιώτισσα)

Re: Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ » 01:50 am 14 11 2007

Dervitsiotis εγραψε:
ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΜΑΣ ΘΕΛΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΧΤΟΥΝ


Καλα καλα αυτα μας τα 'παν κιαλοι...!!!!!


Μπορει να μην καταληξαμε τελικα στο συμπερασμα για το τι ειναι αυτο που θελουν οι γυναικες ( η καταληξη αλλωστε ηταν προδεδιαγεγραμμενη απο την αρχη απλα σας αφησαμε να κανετε υποθεσεις για να σας δειξουμε οτι ενδιαφερομαστε και για την γνωμη σας..!!!), αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι καταληξαμε στο τι θελει ο αντρας...

Ο αντρας λοιπον θελει τη γυναικα σιγουρα πιο χαζη απο αυτον ωστε σε περιπτωσει που θελει να παρανομισει να ειναι εξασφαλισμενος οτι η γυναικα του δεν θα τον καταλαβει..

Ακομα στο ''καμακι'' ο αντρας θα προτιμουσε να ζει στην παλαιολιθικη εποχη οπου το αρσενικο διεκδικουσε την γυναικα χτυπωντας τη στο κεφαλι με το ροπαλο και σέρνοντάς τη στην καλυβα( ειμαι σιγουροι οτι οταν τρωτε χιλοπιτα απο μια γκομενα πολλοι απο εσας θα φαντασιωνεστε αυτη την εικονα... Αλλα τι να κανουμε τα πραγματα εχουν δυστυχως αλλαξει για εσας)

Τωρα οσο αναφορα την ισοτητα αναμεσα στον αντρα και τη γυναικα ειμαι σιγουροι οτι αν ζουσαμε στην εποχη που εκεγαν τις μαγισσες στην πυρα
η πρωτη φεμινισρτια τωρα θα ηταν σταχτη η καημενη....

Απλα εσεις οι αντρες βγητε λιγο απο αυτο το τρυπακι που ειστε χωμενοι και δειτε και λιγο τη ζωη με τα ματια μιας γυναικας....( και αν δεν μπορειτε υπαρχουν και οι επεμβασεις αλλαγης φιλου...Σε αυτη την περιπτωση η εμειρια θα ειναι και βιωματικη..... Ετσι σιγουρα θα καταλαβετε τι ειναι αυτο που θελει μια γυναικα.....)
Μην κοιτας την επιφανεια την θαλασσας γιατι δεν θα δεις τιποτα, ο θυσαυρος ειναι κρυμενος στο βυθο....!!!!
Άβαταρ μέλους
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 17:05 pm 02 09 2007
Τοποθεσία: ΠΕΠΕΛΗ-ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Re: Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ » 01:54 am 14 11 2007

Φοίβη έγραψε:[color=#FF0000]Dervitsioti εγω τουλαχιστον ενα εχω να πω!! [/color]

ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ

worthy: worthy: worthy: worthy: worthy: worthy: worthy: worthy: worthy: worthy: worthy: worthy: worthy: worthy: worthy: worthy: worthy: worthy: respekt: respekt: respekt: respekt: respekt: respekt: respekt: respekt: respekt: respekt: respekt:



Ο κοπελα πογαλια μω μη σκιεις το παντελονι στο γονατισμα...!!!!!!
Μην κοιτας την επιφανεια την θαλασσας γιατι δεν θα δεις τιποτα, ο θυσαυρος ειναι κρυμενος στο βυθο....!!!!
Άβαταρ μέλους
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 17:05 pm 02 09 2007
Τοποθεσία: ΠΕΠΕΛΗ-ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Re: Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό Φοίβη » 12:26 pm 14 11 2007

[color=#FF4000]Αλεξαμδρουλινι μου τι κειμενο σου και ως συνειρμικος συλλογισμος σου με εκανε πραγματικα και γελασα......πιστευω οτι οποια αποψη εχει δημοσιευθει στο συγκεκριμενο λινκ αντικατοπριζει την πραγματικοτητα.....ειναι αληθεια οτι οι σχεσεις των δυο φυλων εχουν γινει καπως "περιεργες" λογω της αλλαγης νοοτροπιας?λογω των χαζων προτυπων που αντιγραφουμε?για πολλους λογους..

Και συ Κουμπαρουλα εχεις δικιο για αυτα που λες μη σκιαζεσαι θα παρω το μερος σου!!!χιχιχι

Οσο για την κακιουλα που αφορουσε στο γονατισμα.....βγαλτη γιατι οπως βλεπεις τα διεγραψα!
Τελευταία επεξεργασία από Φοίβη και 12:46 pm 14 11 2007, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Είμαι Βορειοηπειρώτισσα κ φαίνομαι!!
Άβαταρ μέλους
Φοίβη
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: 16:38 pm 14 04 2007
Τοποθεσία: Πάτρα(Πεπελιώτισσα)

Re: Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό Yiannis » 12:46 pm 14 11 2007

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ έγραψε:...απλα σας αφησαμε να κανετε υποθεσεις για να σας δειξουμε οτι ενδιαφερομαστε και για την γνωμη σας...

Εάν όντως ισχύει ότι δεν σε ενδιαφέρει η γνώμη των αντρών για σένα -ως γυναίκα- είτε είναι ασύστολο ψέμα (το πιο πιθανό) είτε κάπου αλλού πάει η βαλίτσα.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ έγραψε:...αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι καταληξαμε στο τι θελει ο αντρας...

Μπράβο! Έτσι πρέπει να σκέφτεσαι.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ έγραψε:Ακομα στο ''καμακι'' ο αντρας θα προτιμουσε να ζει στην παλαιολιθικη εποχη οπου το αρσενικο διεκδικουσε την γυναικα χτυπωντας τη στο κεφαλι με το ροπαλο...

Όχι ρε γ*μώτο. Χάλασες την πιάτσα τώρα. Πρέπει να αναθεωρήσω όλες μου της τεχνικές, εξαιτίας αυτής σου της κουβέντας. Άσε που πρέπει να πετάξω και το ρόπαλο.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ έγραψε:...ειμαι σιγουροι οτι οταν τρωτε χιλοπιτα απο μια γκομενα πολλοι απο εσας θα φαντασιωνεστε αυτη την εικονα...

Αλήθεια όταν εσείς λιώνετε και σας έρχεται ξεγυρισμένη και με τρόπο η χυλόπιτα,πως αντιδράτε; Μην μου πεις για την καλή εικόνα: cool & ψυχραιμία και για πορτοκάλια κλπ. Πες μας το b*tchin' τη φάσης.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ έγραψε:Αλλα τι να κανουμε τα πραγματα εχουν δυστυχως αλλαξει για εσας

Σε αυτό έχεις δίκιο. Άδικο έχεις στο "δυστυχώς"

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ έγραψε:Τωρα οσο αναφορα την ισοτητα αναμεσα στον αντρα και τη γυναικα ειμαι σιγουροι οτι αν ζουσαμε στην εποχη που εκεγαν τις μαγισσες στην πυρα η πρωτη φεμινισρτια τωρα θα ηταν σταχτη η καημενη...

Sorry, αλλά εδώ είσαι κατά 3+ δεκαετίες ξεπερασμένη. Θέστο αλλιώς, μπας και μας κατεβεί καμιά απάντηση.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ έγραψε:Απλα εσεις οι αντρες βγητε λιγο απο αυτο το τρυπακι που ειστε χωμενοι

Αυτό το μίσος, σου το λέω, δεν θα σου βγει σε καλό. Θα πάρεις το ρόπαλο και εσύ.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ έγραψε:και δειτε και λιγο τη ζωη με τα ματια μιας γυναικας...

Αυτό τώρα είναι ευχή η κατάρα.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ έγραψε:και αν δεν μπορειτε υπαρχουν και οι επεμβασεις αλλαγης φιλου...Σε αυτη την περιπτωση η εμειρια θα ειναι και βιωματικη..... Ετσι σιγουρα θα καταλαβετε τι ειναι αυτο που θελει μια γυναικα...

Άστους να αλλάζουν Αλεξάνδρα. Έτσι κι αλλιώς, η αναλογία είναι 1 άντρας 8 γυναίκες προς το παρόν. Όσο πιο πολύ θα αυξηθούν αυτοί τόσο μας βλέπω στο 1 προς 10. Μην μου πεις ότι είσαι η 11;!
Άβαταρ μέλους
Yiannis
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 02:28 am 08 12 2005

Re: Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό Φοίβη » 13:01 pm 14 11 2007

Ελα μωρε και συ μη τα χωνεις ετσι!!

αναλογα με τις εμπειριες του ο καθενας εχει διαμορφωσει και την αναλογη αποψη....
προφανως και η Αλεξαντρα γι αυτο το "μισος" που λες καποιο λογο θα εχει...υποθετω δηλαδη...
Είμαι Βορειοηπειρώτισσα κ φαίνομαι!!
Άβαταρ μέλους
Φοίβη
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: 16:38 pm 14 04 2007
Τοποθεσία: Πάτρα(Πεπελιώτισσα)

Re: Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ » 14:34 pm 14 11 2007

Yannis εγραψε:
Εάν όντως ισχύει ότι δεν σε ενδιαφέρει η γνώμη των αντρών για σένα -ως γυναίκα- είτε είναι ασύστολο ψέμα (το πιο πιθανό) είτε κάπου αλλού πάει η βαλίτσα.

Δεν χρειαζεται να μου πει ενας αντρας τη γνωμη του. Ξερω τι ειμαι και δε χρειαζομαι επιβεβαιωση...!!!!!!


Yannis εγραψε:
Όχι ρε γ*μώτο. Χάλασες την πιάτσα τώρα. Πρέπει να αναθεωρήσω όλες μου της τεχνικές, εξαιτίας αυτής σου της κουβέντας. Άσε που πρέπει να πετάξω και το ρόπαλο
.
Ελα μωρε μερικες τεχνικες παραμενουν διαχρονικες for ever οποτε μην ανησυχεις δεν ειναι αναγκη να πεταξεις το ροπαλο μπορεις ακομα να ριξεις μια γυναικα ετσι...!!!!!

Yannis εγραψε:
Αυτό το μίσος, σου το λέω, δεν θα σου βγει σε καλό. Θα πάρεις το ρόπαλο και εσύ.

Δε ειναι μισος αγαπητε ιωαννη ειναι απλος ρεαλισμος... Και μην ανησυχεις την τεχνικη με το ροπαλο δεν ειναι μεσα στις τεχνικες μας..!! ειναι καθαρα αντρικη μεθοδος προσεγκισης του αντιθετου φιλου...!!!!!!
Μην κοιτας την επιφανεια την θαλασσας γιατι δεν θα δεις τιποτα, ο θυσαυρος ειναι κρυμενος στο βυθο....!!!!
Άβαταρ μέλους
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 17:05 pm 02 09 2007
Τοποθεσία: ΠΕΠΕΛΗ-ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Re: Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό lazos » 14:38 pm 14 11 2007

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ έγραψε:Δεν χρειαζεται να μου πει ενας αντρας τη γνωμη του. Ξερω τι ειμαι και δε χρειαζομαι επιβεβαιωση...!!!!!!


Αυτό και αν είναι ψέμα
Άντρας λογάται όποιος μπορεί, να σκύφτει το κεφάλι
όταν πουλούν παλικαριές κι εγωισμούς οι άλλοι
Άβαταρ μέλους
lazos
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 05:14 am 16 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ » 14:54 pm 14 11 2007

lazos εγραψε:

Αυτό και αν είναι ψέμα
[/quote]

Δεν ειμαι ουτε ανασφαλης ουτε κομπλεξικια.. Οποτε το τι θα μου πει ειδικα ενας αντρας μου ειναι παντελως αδιαφορο...!!!!!!!!
Οι γυναικειες γνωμες ειναι παντα ευπροσδεκτες.....!!!!!!!
Μην κοιτας την επιφανεια την θαλασσας γιατι δεν θα δεις τιποτα, ο θυσαυρος ειναι κρυμενος στο βυθο....!!!!
Άβαταρ μέλους
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 17:05 pm 02 09 2007
Τοποθεσία: ΠΕΠΕΛΗ-ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Re: Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό Yiannis » 15:02 pm 14 11 2007

Αφού έχει καταστεί οφθαλμοφανές πια το αν σε ενδιαφέρει η γνώμη των ανδρών (κρίνοντας από τις "ήπιες" αντριδράσεις σου), θα σου απαντήσω, εφόσον το θελήσεις.
Άβαταρ μέλους
Yiannis
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 02:28 am 08 12 2005

Re: Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ » 15:03 pm 14 11 2007

Yiannis έγραψε:Εφόσον έχει καταστεί οφθαλμοφανές πια το αν σε ενδιαφέρει η γνώμη των ανδρών (κρίνοντας από τις "ήπιες" αντριδράσεις σου), θα σου απαντήσω εφόσον το θελήσεις.

Για απαντα να δουμε τι θα πεις παλι....!!!!!!
Μην κοιτας την επιφανεια την θαλασσας γιατι δεν θα δεις τιποτα, ο θυσαυρος ειναι κρυμενος στο βυθο....!!!!
Άβαταρ μέλους
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 17:05 pm 02 09 2007
Τοποθεσία: ΠΕΠΕΛΗ-ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Re: Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό ilias » 15:06 pm 14 11 2007

Τελικά σαν πολύ δεν το κουράζουμε το θέμα ?
Άντε και καταλήξαμε κάπου, μετά τι ?
Μετά βαρεμάρα και ανία, όλα ίδια θα τα βλέπουμε.

Αυτό πού θέλουμε άντρες και γυναίκες είναι μια πολυμεταβλητή ιστορία που δεν ακολουθεί κι' όλας γνωστή κατανομή.
Στιγμιαία κάτι θα πετύχουμε αλλά μετά η τράπουλα ανακατεύεται ξανά.

Εκεί είναι το ωραίο : η συνεχής αναζήτηση του εαυτού μας μέσα από αυτά που μας βγάζουν άλλα πρόσωπα.

Όπως λένε και οι Gogol Bordello "Think localy, fuck globaly" ...
(R)evolution :ctf2: :ctf2: :ctf2:
Άβαταρ μέλους
ilias
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 22:58 pm 16 01 2006

Re: Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ » 15:08 pm 14 11 2007

ilias έγραψε:Τελικά σαν πολύ δεν το κουράζουμε το θέμα ?
Άντε και καταλήξαμε κάπου, μετά τι ?
Μετά βαρεμάρα και ανία, όλα ίδια θα τα βλέπουμε.

Αυτό πού θέλουμε άντρες και γυναίκες είναι μια πολυμεταβλητή ιστορία που δεν ακολουθεί κι' όλας γνωστή κατανομή.
Στιγμιαία κάτι θα πετύχουμε αλλά μετά η τράπουλα ανακατεύεται ξανά.

Εκεί είναι το ωραίο : η συνεχής αναζήτηση του εαυτού μας μέσα από αυτά που μας βγάζουν άλλα πρόσωπα.

Όπως λένε και οι Gogol Bordello "Think localy, fuck globaly" ...

Πες τα ρε ηλια και εγω αυτο λεω..!!!!!!!!
τι το κουραζουμε το θεμα....!!!!!!!!
Μην κοιτας την επιφανεια την θαλασσας γιατι δεν θα δεις τιποτα, ο θυσαυρος ειναι κρυμενος στο βυθο....!!!!
Άβαταρ μέλους
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 17:05 pm 02 09 2007
Τοποθεσία: ΠΕΠΕΛΗ-ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Re: Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό joanna » 15:29 pm 14 11 2007

Yiannis έγραψε: Νομίζεις ο Neandertal νοιαζόταν για:
α) τι θέλει η γυναίκα του ή
β) που θα βρει καλά και μεγάλα μαμούθ;


Γιατί τα καλά και μεγάλα μαμούθ για ποιόν νομίζεις τα ήθελε?
Μα για να ταϊσει τη γυναικούλα του φυσικά.
Η διαφορά πολλών σύγχρονων ανδρών απ'το Neandertal,είναι ότι τώρα περιμένουν να ταϊσει η γυναίκα αυτούς.
Τεμπελχανάδες!!!
No regrets / they don't work
No regrets / they only hurt
Άβαταρ μέλους
joanna
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: 22:29 pm 24 10 2007

Re: Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό Yiannis » 15:30 pm 14 11 2007

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ έγραψε: Για απαντα να δουμε τι θα πεις παλι....!!!!!!

Τόσο εύκολα πέφτεις σε παγίδα εσύ; Να δω αν ενδιαφέρεσαι να μάθεις τη γώμη μου ήθελα, κατά πρώτον.
Άβαταρ μέλους
Yiannis
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 02:28 am 08 12 2005

Re: Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ » 15:34 pm 14 11 2007

YiannisΤόσο εύκολα πέφτεις σε παγίδα εσύ; Να δω αν ενδιαφέρεσαι να μάθεις τη γώμη μου ήθελα, κατά πρώτον



Χα χα χα...!!!!!!!! Ε δεν ειμαι και τοσο χαζη ακριβως αυτη την απαντηση περιμενα....... Εισαι πολυ προβλεψιμος τελικα...!!!!!!!!!!
Μην κοιτας την επιφανεια την θαλασσας γιατι δεν θα δεις τιποτα, ο θυσαυρος ειναι κρυμενος στο βυθο....!!!!
Άβαταρ μέλους
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 17:05 pm 02 09 2007
Τοποθεσία: ΠΕΠΕΛΗ-ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Re: Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό Yiannis » 15:41 pm 14 11 2007

joanna έγραψε:Γιατί τα καλά και μεγάλα μαμούθ για ποιόν νομίζεις τα ήθελε?
Μα για να ταϊσει τη γυναικούλα του φυσικά.

Και που ξέρεις ότι δεν τα έδινε της γειτόνισσας; Στο είπε ο ίδιος ο Neandertal?

joanna έγραψε:Η διαφορά πολλών σύγχρονων ανδρών απ'το Neandertal,είναι ότι τώρα περιμένουν να ταϊσει η γυναίκα αυτούς.Τεμπελχανάδες!!!

Εμ! Αφού θέλατε Πασά στα Γιάννενα.
Άβαταρ μέλους
Yiannis
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 02:28 am 08 12 2005

Re: Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό Yiannis » 15:42 pm 14 11 2007

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ έγραψε:Χα χα χα...!!!!!!!! Ε δεν ειμαι και τοσο χαζη ακριβως αυτη την απαντηση περιμενα....... Εισαι πολυ προβλεψιμος τελικα...!!!!!!!!!!

Κορίτσια, μια-μια, να σας προλαβαίνω. Το καλό πράγμα αργεί να γίνει.
Άβαταρ μέλους
Yiannis
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 02:28 am 08 12 2005

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κοινωνία, Σχέσεις και Οικογένεια

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες


Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 5 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 5 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

Login Form