Τώρα είναι 12:39 pm 28 03 2024

Ενημέρωση για το Β.Ηπειρωτικό

Ενημέρωση για το Β.Ηπειρωτικό

Δημοσίευσηαπό Σπύρος » 14:36 pm 31 03 2009

Τώρα πρόσφατα διάβαζα στην ιστοσελίδα της ομόνοιας την ιστορία της πατρίδας μας (οχι οτι δεν την ξέρω) και μου άρεσε η περιγραφή και αυτο διότη ηταν εύκολη και κατανοητή και σκέφτηκα οτι θα μπορούσαμε να εκτυπώσουμε αυτό το κείμενο και να το μοιράσουμε στους πολίτες για να ενημερωθούν μιας και πολλοί Έλληνες δεν γνωρίζουν τίποτα. Αυτό θα μας έκανε ακόμα πιο δυνατούς και θα είχαμε πιστευύω μεγαλύτερη υποστήριξη απο τον κόσμο...
Πώς βρίσκεται την ιδέα μου?
Σπύρος
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 04:13 am 25 06 2008

Re: Ενημέρωση για το Β.Ηπειρωτικό

Δημοσίευσηαπό Σπύρος » 13:58 pm 02 04 2009

Κατάλαβα...Μάλλον δεν σας άρεσε! 8-[
Την επόμενη θα προσπαθήσω να σκεφτώ κατι καλύτερο.... :D
Σπύρος
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 04:13 am 25 06 2008

Re: Ενημέρωση για το Β.Ηπειρωτικό

Δημοσίευσηαπό Χειμάρρα » 14:15 pm 02 04 2009

Σπύρο, μην απογοητεύεσε αγορίνα... :-) Διάθεση να έχεις και θα βρεθούν ευκαιρίες να προσφέρεις. Όπως π.χ. με την έκθεση για τη βουλή των εφήβων που ανέφερες. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να σε δούμε να αγορεύεις. Θα είναι χαρά όλων μας, να είσαι σίγουρος.

Στην Νε.Β πάντως υπάρχει ήδη πολύ καλό έντυπο υλικό σχετικό με τα γεγονότα του 1914 και την κύριξη της Αυτονομίας, μετά από μια παρόμοια με αυτή που προτείνεις προσπάθεια, η οποία είχε γίνει πέρυσι.

Πάρε τηλέφωνο να περάσεις όποτε είναι ανοιχτό το γραφείο και να πάρεις όσα φυλλάδια θα μπορούσες να χρειαστείς.

...
Άβαταρ μέλους
Χειμάρρα
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 282
Εγγραφή: 22:27 pm 13 01 2006
Τοποθεσία: ΠΡΙΝΟΣ - ΠΟΤΑΜΙ


Επιστροφή στο Για Ομογενείς

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες


Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 6 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 6 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

Login Form