Τώρα είναι 16:14 pm 28 03 2024

χορηγηση ειδικης προξενικης θεωρησης εισοδου ομογενη

χορηγηση ειδικης προξενικης θεωρησης εισοδου ομογενη

Δημοσίευσηαπό αναστασουλα » 20:08 pm 16 10 2009

καλησπερα με λενε αναστασια ειμαι γεννημενη το 1983 στην αυλωνα το ιδιο και οι γονεις μου!ο παπους μου ειναι γεννημενος στους δρυμαδες χειμαρας 13 9 1914 απο οτι εχω διαβασει εκεινα τα χρονια με ελληνικες και διεθνεις απογραφες το χωριο ηταν ελληνοφωνο και μεχρι και σε απογραφη το 1990 απο το αλβανικο κρατος.επισης ειναι ενα απο τα χωρια της χειμαρας που αναγνωριζει ως μειονωτικο.εγω μπορω να παρω απο το προξενειο visa ομογενη με το πιστοποιητικο γεννησης του ως το βασικο χαρτι.μια διευκρινιση στην ιθαγενεια γραφει αλβανικη αλλα απο οτι μου ειπαν οταν εφευγε καποιος και πηγαινε σε αστικο κεντρο δε γραφαν την ιθαγενεια επισης μια ακομα διευκρινιση ο παπους μου δεν εφυγε ως μεγαλος αλλα ο πατερας του πεθανε οταν ηταν 12 μηνων και η μανα του πηρε το μωρο καιπηγε στην αυλωνα γιατι εκει βρηκε εργασια για να το θρεψει μιας και ειχε μεινει μονη της.εγω μπορω να παρω τη απ ευθειας απο τον παπου η να κανουμε αιτηση ταυτοχρονα και η μαμα μου και κορη του?εχω ελπιδες?
αναστασουλα
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 11:11 am 16 10 2009

Επιστροφή στο Για Ομογενείς

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 2 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 2 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

Login Form