Τώρα είναι 15:23 pm 28 03 2024

ερωτηση για συνεντευξη

ερωτηση για συνεντευξη

Δημοσίευσηαπό kickboxing » 16:53 pm 28 11 2009

καλησπερα παιδια και συγχαρητηρια για τιν υπεροχη δουλεια σας...θελω να ρωτησω κατι σε σχεση με την συνεντευξη...μου ηρθε το χαρτι και στις 18-12-09 πρεπει να παρουσιαστω για να περασω απο συνεντευξη...μηπωσ γνωριζει καποιος τι ακριβως ρωτανε ωστε να προετοιμαστω λιγακι γιατι γενικα με την ιστορια δεν τα παω και πολυ καλα...αν και δεν πιστευω να εχω προβλημα απλα να ειμαι ετοιμος γιατι μετα απο τοσα χρονια προσπαθειας ειναι κριμα να φτανεις στην πηγη και να μην πιεις νερο...με την ελληνικη γλωσσα δεν εχοθμε κανενα προβλημα γιατι στα χωρια μας με ελληνικα μεγαλωσαμε...
kickboxing
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 22:52 pm 27 11 2009

Re: ερωτηση για συνεντευξη

Δημοσίευσηαπό papilion » 16:37 pm 01 12 2009

kickboxing έγραψε:καλησπερα παιδια και συγχαρητηρια για τιν υπεροχη δουλεια σας...θελω να ρωτησω κατι σε σχεση με την συνεντευξη...μου ηρθε το χαρτι και στις 18-12-09 πρεπει να παρουσιαστω για να περασω απο συνεντευξη...μηπωσ γνωριζει καποιος τι ακριβως ρωτανε ωστε να προετοιμαστω λιγακι γιατι γενικα με την ιστορια δεν τα παω και πολυ καλα...αν και δεν πιστευω να εχω προβλημα απλα να ειμαι ετοιμος γιατι μετα απο τοσα χρονια προσπαθειας ειναι κριμα να φτανεις στην πηγη και να μην πιεις νερο...με την ελληνικη γλωσσα δεν εχοθμε κανενα προβλημα γιατι στα χωρια μας με ελληνικα μεγαλωσαμε...


σίγουρα το χαρτί λέει για συνέντευξη? ή μήπως για ορκομωσία?
γιατί η συνέντευξη έχει καταργηθεί...
στην αθήνα γίνονται ορκομωσίες κάθε δευτέρα και παρασκευή στην υπατίας 6( κάθετη στην μητροπόλεως), και ορκίζονται περίπου 90 άτομα την φορά.
είχα ορκιστεί πριν ενα μήνα και μου τα έλεγε ο θυρωρός εκεί.
"Υπάρχουν 10 ειδών άνθρωποι. Αυτοί που ξέρουν δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν ξέρουν"
papilion
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: 00:35 am 07 04 2007
Τοποθεσία: Αστρόβιλο πεδίο

Re: ερωτηση για συνεντευξη

Δημοσίευσηαπό kickboxing » 18:19 pm 01 12 2009

οχι για συνεντευξη λεει και πρεπει να παω σταδιου 31 στον 5 οροφο ετσι γραφει το χαρτι...
kickboxing
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 22:52 pm 27 11 2009


Επιστροφή στο Για Ομογενείς

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

cron

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 5 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 5 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

Login Form