Τώρα είναι 10:01 am 29 03 2024

πορεία

???????????/

Δημοσίευσηαπό Rikela » 17:57 pm 18 05 2006

????????????????????????








?????????????????????????????????












????????????????????????



allakste thema
Άβαταρ μέλους
Rikela
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 22:36 pm 18 03 2006
Τοποθεσία: ag.saranda

Δημοσίευσηαπό xylino spathi » 18:48 pm 18 05 2006

Πιστευω πως η συζητηση αυτη θα επεπε να επισυναπτει στην ενοτητα με τα χαρακτηριστικα του βορειοηπειρωτη.
...τωρα ξερω τι θελω, ενα μαυρο τριανταφυλλο και τη δυναμη για να παλευω
Άβαταρ μέλους
xylino spathi
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 20:18 pm 04 12 2005
Τοποθεσία: ΖΕΡΒΑΤΙ

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 01:04 am 19 05 2006

Εγω δεν καθομαι να μιλαω με με αναγωγους και κυριως με αναγωγους που θελουν να μου κανουν μαθηματα εθνικης αγωγης δημοσιως. Παντως δε χρειαζεται να δώσω διαπιστευτήρια πατριωτισμού σε κανέναν. Οποιοι ειναι πατριωτες θα φανουν στους αγωνες.
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 01:06 am 19 05 2006

ΥΓ αγωνες = πορειες
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Δημοσίευσηαπό xxx » 17:21 pm 19 05 2006

ΛΑΖΑΡΟΣ έγραψε:2.ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙΣ ΕΛΑ ΣΤΙΣ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΤΖΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΚΕΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ. ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΚΠΛΗΞΗ (ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ)
3.ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΥΑΛΟ (ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΑΞΙΩΝΕΙΣ) ΤΟΤΕ ΜΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΣΥΜΦΕΡΟΝ. ΚΥΡΙΩΣ ΟΜΩΣ ΜΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.

2.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΙΣ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΚΟΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ Ο ΧΙΜΑΡΑΙΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ
3.ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΟΣΩΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΘΑΝΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΟΓΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ
"Oti mporei na metrh8ei den aksizei panta.'Oti aksizei den mporei panta na metrh8ei".
Albert E.
Άβαταρ μέλους
xxx
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: 01:36 am 01 04 2006
Τοποθεσία: ximara

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 01:55 am 20 05 2006

ΣΤΙΣ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΡΕΙΑ ΠΟΥ ΞΕΝΙΚΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΤΖΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ. ΤΟ "ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ" ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΣΕΞΙΣΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥ ΧΙΜΑΡΑΙΟΥ. ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΡΟΤΙΜΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ
ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΠΕΡΙΟΡΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΘΕΟ (ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ) ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΕΘΝΙΚΑ Η ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΑΤ ΑΝΑΓΚΗ. ΓΕΝΙΚΩΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Δημοσίευσηαπό Gori » 12:33 pm 20 05 2006

Kalispera !

Eleipa mia vdomada kai san n aexasa episodia.

Gia na rotisw kati ki egw kai stoxeyw sthn kardia ths sizitisis.

To na mhn psifizei kapoios den einai mia epilogi kai mia antidrasi enantia sto katestimeno ??? Den einai katholou arnitiko (ypo thn epignosi tou kai oxi epeidh varietai), antitheta prepei kapioi kirioi na to paroun sovara ypopsin tous. Den nomizw pos timwreis ton topo sou ean den psifizeis alla timwreis tous "ekprosopous" tou topou sou.

Oson afora to volema, eksartate pos to ennoei kapoios.

Oikonomiko volema, koinoniko volema, politiko volema, oikogeneiako volema.

Ti apo ola ayta ennoei o Lazaros? Sta dyo apo ayta toulaxiston oi perissoteroi einai volemenoi.
Gori
 

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 13:45 pm 20 05 2006

ΜΕ ΤΟ ΒΟΛΕΜΑ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΥΠΗΚΟΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΚΛΠ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ Η ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΝΑ ΛΥΣΕΙ Η ΥΠΗΚΟΟΤΗΤΑ. Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΗΘΙΚΗ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΛΛΟΥΣ ΒΟΡΕΙΟΗΠΕΙΡΩΤΕΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΠΕΡΑΝ ΤΗΣ ΗΘΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΤΗΣ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ ΤΟΥΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΕΘΝΟΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΑ. Η ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΥΤΗΛΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΛΟΓΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ. ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΕΠΙΦΥΛΑΣΕΙ ΜΟΝΟ Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΥΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΣ ΤΗΣ (ΜΙΚΡΑ ΑΣΙΑ ΚΩΝ/ΠΟΛΗ ΚΛΠ) ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΛΕΙΨΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ. ΟΙ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙΣ ΣΚΕΠΤΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΚΡΟΚΑΜΜΑΤΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΡΘΟΥΝ ΣΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ.
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Δημοσίευσηαπό xylino spathi » 15:03 pm 20 05 2006

Μεγαλο θεμα ανοιξατε με τις εκλογες:
Τι να ψηφισεις τον ΧΑΛΙΑ Νο1 που κατεβαινει με τουσ σοσιαλιστες
ή τον ΧΑΛΙΑ Νο2 που κατεβαινει με το ΚΕΑΔ;;;
...τωρα ξερω τι θελω, ενα μαυρο τριανταφυλλο και τη δυναμη για να παλευω
Άβαταρ μέλους
xylino spathi
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 20:18 pm 04 12 2005
Τοποθεσία: ΖΕΡΒΑΤΙ

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 15:28 pm 20 05 2006

ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΓΚΑΦΑ ΠΟΥ ΔΕ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΕ ΕΥΚΟΛΑ. ΤΟ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΡΚΕΙ ΚΑΙ Η ΟΜΟΝΟΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΑΝ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΥΠΕΞ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΟΥΣ Β/Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΕΓΩ ΘΑ ΨΗΦΙΖΑ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΕΡΧΟΝΤΑΝ ΣΤΙΣ ΠΟΡΕΙΕΣ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΡΕΣΚΕΤΑΙ ΝΑ ΛΙΒΑΝΙΖΕΙ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ ΠΡΕΣΒΗ ΣΤΑ ΤΙΡΑΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΗΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΛΗΝΙΚΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΕΝΩ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΛΟΓΟΔΟΤΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙ.
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Δημοσίευσηαπό xylino spathi » 15:34 pm 20 05 2006

Οι εκλογες στα μερη μας θυμιζουν τοις φοιτητικες, ο μεγαλος νικητης ειναι πάντα η ΑΠΟΧΗ!!!
Ο κοσμος, αν και μακρια, εχει ματια και βλεπει, εχει αυτια και ακουει, η Ομονοια ποτε δεν χαραξε το δικο της δρομο. Προτιμησε να τα εχει καλα με ολους, αυτο δε γινεται, τουλαχιστον στα μερη μας
...τωρα ξερω τι θελω, ενα μαυρο τριανταφυλλο και τη δυναμη για να παλευω
Άβαταρ μέλους
xylino spathi
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 20:18 pm 04 12 2005
Τοποθεσία: ΖΕΡΒΑΤΙ

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 15:37 pm 20 05 2006

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΚΕΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟΥΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Δημοσίευσηαπό xylino spathi » 15:43 pm 20 05 2006

Μην ειμαστε ομως αχαριστοι, σε καθε σεζον 2 με 3 υπουργους βγάζουμε
Ασε που ειναι και μοντελακια, εγω γουσταρω πολυ τον τυπο που ειχε βγαλει αφισα με γραβατα GIVENCHY, ουτε ο Παρθενης δεν επιανε μια μπροστα του
...τωρα ξερω τι θελω, ενα μαυρο τριανταφυλλο και τη δυναμη για να παλευω
Άβαταρ μέλους
xylino spathi
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 20:18 pm 04 12 2005
Τοποθεσία: ΖΕΡΒΑΤΙ

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 15:48 pm 20 05 2006

ΦΙΛΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΦΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ. ΣΑ ΖΩΑ ΜΑΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΑΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΑ. ΚΑΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ. ΕΓΩ ΓΙΑΥΤΟ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΝΕΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Δημοσίευσηαπό xylino spathi » 15:51 pm 20 05 2006

Πρεπει να γινει μεγαλη προσπαθεια στη Δροπολη, τα τελευται χρονια απεχουμε. Και να σταματησει καποια στιγμη αυτη η κοντρα μεταξυ Δροπολης και Βουρκου. Αυτα που μας ενωνουν ειναι παρα πολλα με κυριαρχο το θεμα της υπηκοοτητας.
...τωρα ξερω τι θελω, ενα μαυρο τριανταφυλλο και τη δυναμη για να παλευω
Άβαταρ μέλους
xylino spathi
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 20:18 pm 04 12 2005
Τοποθεσία: ΖΕΡΒΑΤΙ

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 16:07 pm 20 05 2006

ΞΗΛΙΝΟ ΣΠΑΘΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΝΤΡΑ ΒΟΥΡΚΟΥ ΚΑΙ ΔΡΟΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΗΚΟΟΤΗΤΑ. ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΑΛΤΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΑΧΩΡΙΖΟΥΝ ΜΕ ΠΡΩΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΒΑΝΟΥΣ. ΕΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΗΚΟΟΤΗΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΚΥΡΙΩΣ Ο ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΣΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΟΣΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΘΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πoρειες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

cron

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 5 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 5 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

Login Form