Τώρα είναι 11:49 am 28 03 2024

Βόρειος Ήπειρος (northepirus.org)

Re: Βόρειος Ήπειρος (northepirus.org)

Δημοσίευσηαπό Χειμάρρα » 23:35 pm 05 01 2008

Βόρειος έγραψε:
Χειμάρρα έλαβες απάντηση σε αυτό σου το p.m;


Κρίνοντας εκ του αποτελέσματος, η παρακίνησή μου δεν εισακούστηκε. Άρα και η απάντηση στο PM είναι άνευ σημασίας...

absolute έγραψε:Tο δικαιωμα να εκφραζεσαι ελευθερα χωρις λογοκρισια φιλε δεν λεγεται "αποστασια" αλλα Δημοκρατια.
αν αμφιβαλλεις για την λογοκρισια υπαρχουν και Π.Μ.


Όταν δε μ' αρέσει το μαγαζάκι, προσπαθώ με το λόγο και το έργο μου να το βελτιώσω. Δεν ανοίγω άλλο.


...
Άβαταρ μέλους
Χειμάρρα
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 282
Εγγραφή: 22:27 pm 13 01 2006
Τοποθεσία: ΠΡΙΝΟΣ - ΠΟΤΑΜΙ

Re: Βόρειος Ήπειρος (northepirus.org)

Δημοσίευσηαπό absolute » 00:52 am 06 01 2008

Χειμάρρα έγραψε:Όταν δε μ' αρέσει το μαγαζάκι, προσπαθώ με το λόγο και το έργο μου να το βελτιώσω. Δεν ανοίγω άλλο.

Σωστα το ειπες ΜΑΓΑΖΑΚΙ.... Αρκει οι νεοι ενοικοι να το ανακαινισουν εκ βαθος!
Τελευταία επεξεργασία από absolute και 01:43 am 06 01 2008, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
absolute
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 11:07 am 12 12 2007
Τοποθεσία: Στο στέκι που αλλού ! www.northepirus.com/

Re: Βόρειος Ήπειρος (northepirus.org)

Δημοσίευσηαπό priest 2 » 01:30 am 06 01 2008

absolute έγραψε:στο ενα λογοκρινονται τα γραφομενα...ενω στο αλλο παλι οχι!


Το σίγουρο πάντως είναι ότι τα γραφόμενα δεν λογοκρίνονται πλέον σε αυτό το φόρουμ.
Γιατί αν υπήρχε λογοκρισία δεν θα διαφημιζόταν μέσα από εδώ το νέο ανταγωνιστικό φόρουμ.
Αν υπήρχε καποτε λογοκρισία εδώ, αυτό γινόταν την εποχή της δικτατορίας του πρωτεργάτη του καινούριου φόρουμ.
Και αν είναι κάποιος να κάνει κουμάντο στο neb.gr, ας το κάνει ο επίσημος φορέας που το κατέχει και όχι ο εκάστοτε διαχειριστής να εκμεταλλεύεται καταχρηστικά την δύναμη που του δίνει η συγκεκριμένη ιδιότητα.

Αυτό που μου κάνει εντύπωση στην όλη υπόθεση είναι ότι μερικοί που αποχώρησαν λόγω της συμπεριφοράς του πρώην διαχειριστή είναι ότι πήγαν και γράφτηκαν στο φόρουμ που αυτός δημιούργησε...
Όταν το ράσο γίνεται σημαία τότε η νίκη είναι βεβαία
Άβαταρ μέλους
priest 2
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 582
Εγγραφή: 16:54 pm 12 10 2007
Τοποθεσία: Φοινίκη-Κρανιά, Αθήνα

Re: Βόρειος Ήπειρος (northepirus.org)

Δημοσίευσηαπό absolute » 01:41 am 06 01 2008

priest 2 έγραψε:Αυτό που μου κάνει εντύπωση στην όλη υπόθεση είναι ότι μερικοί που αποχώρησαν λόγω της συμπεριφοράς του πρώην διαχειριστή είναι ότι πήγαν και γράφτηκαν στο φόρουμ που αυτός δημιούργησε...


Αυτο θα πρεπει να σε βαλει σε σκεψη φιλε μου στο ποιος λογοκρινε ...και το τι συνεβαινε πραγματικα!
Άβαταρ μέλους
absolute
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 11:07 am 12 12 2007
Τοποθεσία: Στο στέκι που αλλού ! www.northepirus.com/

Re: Βόρειος Ήπειρος (northepirus.org)

Δημοσίευσηαπό priest 2 » 03:10 am 06 01 2008

Τι θες να πεις τώρα; ότι η Νε.Β. σαμποτάρισε τον τότε διαχειριστή του φόρουμ της;

Οι αδιάκριτες παρεμβάσεις του έμειναν στην ιστορία. Τέτοιες στιγμές δεν ξεχνιούνται.
Όταν το ράσο γίνεται σημαία τότε η νίκη είναι βεβαία
Άβαταρ μέλους
priest 2
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 582
Εγγραφή: 16:54 pm 12 10 2007
Τοποθεσία: Φοινίκη-Κρανιά, Αθήνα

Re: Βόρειος Ήπειρος (northepirus.org)

Δημοσίευσηαπό epgiorgos82 » 03:20 am 06 01 2008

Λοιπόν

Να τοποθετήσουμε τα πράγματα σε μια σειρά έτσι ώστε να μην ξεφύγουμε και χάσουμε τα αυγά και τα πασχάλια.

Οπότε ξεκινάω με το πρώτο και βασικό , δεν πιστεύω κατά την γνώμη μου ότι το http://www.northepirus.com έχει σκοπό να είναι ανταγωνιστικό του http://www.neb.gr γιατί το λέω αυτό γιατί το http://www.northepirus.com αποτελείτε από τα μέλη του και όχι από κάποιο σύλλογο.

Τον Κύριο λόγο στο http://www.northepirus.com δεν τον έχει ο κύριος Πανας όπως το βροντοκοπάτε όλοι σας τον κύριο λόγο τον έχουν τα μέλη του όλο το σκηνικό με το σίτε είναι το εξής για να καταλάβετε τι θέλουμε να κάνουμε και γιατί το δημιουργήσαμε αυτό το σίτε είναι πολύ απλά τα πράγματα, τα μέλη του είναι αυτά τα οποία θα το τροφοδοτούν με πληροφορίες , ειδήσεις, και ότι άλλο έχει σχέση με τον τόπο μας.

σας ευχαριστώ πολύ
Άβαταρ μέλους
epgiorgos82
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 630
Εγγραφή: 16:08 pm 20 10 2006
Τοποθεσία: ΒΡΑΧΟΓΟΡΑΝΤΖΗ

Re: Βόρειος Ήπειρος (northepirus.org)

Δημοσίευσηαπό absolute » 03:32 am 06 01 2008

priest 2 έγραψε:Τι θες να πεις τώρα; ότι η Νε.Β. σαμποτάρισε τον τότε διαχειριστή του φόρουμ της;


Πατερ μου για την αφεντια μου θα σου πω
Σαν πρωην συντονιστης οταν στο neb.gr den επιτρεποταν η πολιτικη συζητηση εγω τι επρεπε να κανω σαν συντονιστης ?
Νομιζεις οτι ειναι ευκολο και ευχαριστο να διωρθωνεις τα post των αλλων ?
viewtopic.php?f=20&t=2294&p=22438#p22438 οταν δεν του αρεσε κατι κανανε αυτο !
Άβαταρ μέλους
absolute
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 11:07 am 12 12 2007
Τοποθεσία: Στο στέκι που αλλού ! www.northepirus.com/

Re: Βόρειος Ήπειρος (northepirus.org)

Δημοσίευσηαπό absolute » 23:49 pm 28 01 2008

xylino spathi έγραψε:Εγω absolute Αγγελε , περιμενω ακομα απαντηση
ΠΟΤΕ ΔΕΝ κατατεθηκε ΚΑΜΙΑ προταση απο τον κυριο Πανα στο παλιο ΔΣ της ΝΕΒ. -
Να μας διευκρινησεις τι εννοεις ή μαλλον το εννοει ο κυριος Πανας, οταν λεει οτι εχει καταθεσει προταση στη ΝεΒ;
Υπο ποια μορφη την κατεθεσε την προταση;
Και ποιος του απαντησε οχι;

Το http://www.neb.gr στην μορφη που χρησιμοποιουμε σημερα, παρεπιπτοντος χρειαζεται απαραιτητως ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ εγινε μετα απο προταση ποιου προς τον επιτιμο προεδρο χωρις καμια παρεμβαση απο το υπολοιπο Δ.Σ, με εσενα παροντα.
Η δικια σου συμμετοχη ως ταμίας ηταν μονο στον να πληρωνεις τα εξοδα φιλοξενιας, και οτι αλλο ξερεις εσυ.
Η προταση για το http://www.northepirus.com κατατεθηκε αντιστοιχα στον επιτιμο προεδρο με παροντες τα προσωπα που εργαζονταν στο γραφειο της Ομοσπονδιας που σας φιλοξενουσε.
Θελεις μηπως και τα ονοματα τους;

Εχεις αλλες αποριες ?

Το παλιο Δ.Σ αληθεια ποσα ατομα ενεργα ειχε στη συνθεση του;
Άβαταρ μέλους
absolute
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 11:07 am 12 12 2007
Τοποθεσία: Στο στέκι που αλλού ! www.northepirus.com/

Re: Βόρειος Ήπειρος (northepirus.org)

Δημοσίευσηαπό xylino spathi » 01:20 am 29 01 2008

To προηγούμενο ΔΣ, όπως και το προπροηγούμενο είχε 15 ενεργά μέλη.

Η δικια σου συμμετοχη ως ταμίας ηταν μονο στον να πληρωνεις τα εξοδα φιλοξενιας, και οτι αλλο ξερεις εσυ


Αυτό το άλλο που ξέρω μόνο εγώ και εσύ τι ειναι; Πέστο να το μάθουν και οι υπόλοιποι.
...τωρα ξερω τι θελω, ενα μαυρο τριανταφυλλο και τη δυναμη για να παλευω
Άβαταρ μέλους
xylino spathi
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 20:18 pm 04 12 2005
Τοποθεσία: ΖΕΡΒΑΤΙ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Η προταση σου

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

cron

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 6 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 6 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

Login Form