Τώρα είναι 07:35 am 16 04 2024

Κοπή πίτας 2008, " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Η ανάρτηση θέματος στην παρούσα ενότητα θα γίνεται μόνον κατόπιν ενημέρωσης των διαχειριστών.

Re: Κοπή πίτας 2008, " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Δημοσίευσηαπό 18-ΑΡΑ » 00:49 am 01 02 2008

Λαζαρε, με ψαχνεις;;;
Μην ανησυχεις, δε θα με δεις.
Δε θα σου κανω τη χαρη.Θα παω στου χωριου μου.
Άβαταρ μέλους
18-ΑΡΑ
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: 00:18 am 16 02 2006
Τοποθεσία: ΠΩΓΩΝΙ

Re: Κοπή πίτας 2008, " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Δημοσίευσηαπό kostast » 01:46 am 01 02 2008

Ποιό είναι το χωριό σου και πότε κάνει???
Άβαταρ μέλους
kostast
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: 03:34 am 30 05 2007
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Κοπή πίτας 2008, " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Δημοσίευσηαπό Βανα » 03:29 am 01 02 2008

[quote="18-ΑΡΑ"]Λαζαρε, με ψαχνεις;;;
Μην ανησυχεις, δε θα με δεις.
Δε θα σου κανω τη χαρη.Θα παω στου χωριου μου.[/quote]

18-Aρα, εγω λεω να το ξανασκεφετεις..., λιγο επικινδυνο μου φαινεται, μονος του στο τραπεζι μαζι με ολες τις αιθεριες υπαρξεις της βραδιας.
Άβαταρ μέλους
Βανα
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: 01:02 am 31 05 2006
Τοποθεσία: Μάλτσιανη-Ριζά-Αγ.Σαράντα

Re: Κοπή πίτας 2008, " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Δημοσίευσηαπό AMARYLIS » 11:38 am 01 02 2008

Μόλις πληροφορήθηκα οτι την εκδήλωσή μας θα τιμήσουν νέοι-νέες Β/Η και εκτός Αθηνών (βλέπε Β/Η, Πάτρα, Ιωάννινα,Ιταλία κλπ)...
Είναι πραγματικά πολύ αισιόδοξο και συγκινητικό....
Άβαταρ μέλους
AMARYLIS
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: 14:57 pm 19 03 2007
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Κοπή πίτας 2008, " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Δημοσίευσηαπό ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ » 12:04 pm 01 02 2008

Εμενα μου ειχε ταξει ο γιαννης ενα σινουκ... Τωρα που δε θα το στειλει δεν ερχομαι...... :) :(
Άβαταρ μέλους
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 17:05 pm 02 09 2007
Τοποθεσία: ΠΕΠΕΛΗ-ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Re: Κοπή πίτας 2008, " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 12:33 pm 01 02 2008

[quote="Βανα"]
λιγο επικινδυνο μου φαινεται, μονος του στο τραπεζι μαζι με ολες τις αιθεριες υπαρξεις της βραδιας.[/quote]

Δηλαδη θα ερθεις ε?
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Re: Κοπή πίτας 2008, " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 12:37 pm 01 02 2008

[quote="18-ΑΡΑ"]
Μην ανησυχεις, δε θα με δεις.
[/quote]

Τώρα ησύχασα
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Re: Κοπή πίτας 2008, " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Δημοσίευσηαπό Νεολαια » 00:24 am 09 02 2008

Σας ευχαριστούμε για την ανταποκρισή σας στο κάλεσμά μας για την κοπή πίτας της ΝΕ.Β.
Τα εισητήρια έχουν εξαντληθεί.
Καλό θα είναι γι' αυτούς που θα έρθουν να παρεβρίσκονται στο κέντρο νωρίς (21:00 - 22:00)
Καλή διασκέδαση!
Άβαταρ μέλους
Νεολαια
Site Owner
Site Owner
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: 17:50 pm 23 12 2005

Re: Κοπή πίτας 2008, " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Δημοσίευσηαπό epgiorgos82 » 00:52 am 09 02 2008

[quote="AMARYLIS"]Μόλις πληροφορήθηκα οτι την εκδήλωσή μας θα τιμήσουν νέοι-νέες Β/Η και εκτός Αθηνών (βλέπε Β/Η, Πάτρα, Ιωάννινα,Ιταλία κλπ)...
Είναι πραγματικά πολύ αισιόδοξο και συγκινητικό....[/quote]

Η Λαμία ανήκει στα κλπ και για αυτό δεν αναφέρετε

αλλά για άλλη μια φορά δα δώσει δυναμικά το παρών στης εκδηλώσεις που κάνει η ΝΕΒ τον τελευταίο χρόνο. ( από πέρσι στην πίτα , στην εκδρομή στο Ναύπλιο στα δύο πάρτη που έγιναν στο Τσάκρα , στης εκλογές που έκανε η ΝΕΒ )

και θα συνεχίσουμε με δύναμη να είμαστε παρών σε κάθε βήμα της ΝΕΒ όπου χρειαστεί.

Τα λέμε από κοντά!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
epgiorgos82
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 630
Εγγραφή: 16:08 pm 20 10 2006
Τοποθεσία: ΒΡΑΧΟΓΟΡΑΝΤΖΗ

Re: Κοπή πίτας 2008, " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Δημοσίευσηαπό Moira » 03:23 am 09 02 2008

Με όλα αυτά που γίναν εγώ παιδιά δεν θα πάταγα,και έτσι εννοείται πως θα πράξω.Αναφέρωμαι σε όλα αυτά που έχουν συμβεί με εκλογές και τέτοια.Τεσπα,αυτή,είναι και η διαφορά μας με τους παλιους β/η,αυτούς τους σεβόντουσαν όλοι,ενώ εμάς δεν μας παίρνει κανείς στα σοβαρά,παρόλες τις προσπάθειες.Εύχομαι καλό πανηγύρι....
Άβαταρ μέλους
Moira
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 13:17 pm 10 01 2008
Τοποθεσία: Βόρεια Ήπειρος

Re: Κοπή πίτας 2008, " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Δημοσίευσηαπό AMARYLIS » 09:17 am 09 02 2008

Γιώργο συγνώμη που ξέχασα να αναφέρω και τη Λαμία, αλλά όπως είπες και συ ο ίδιος, δίνει πάντα το δυναμκό παρόν(ακόμη και στα παλιά αξέχαστα meetings)που πλέον θεωρούμε αυτονόητη την πολύτιμη παρουσία σας!
θα τα πούμε το βράδυ........
Άβαταρ μέλους
AMARYLIS
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: 14:57 pm 19 03 2007
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Κοπή πίτας 2008, " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Δημοσίευσηαπό Βασίλης » 02:37 am 11 02 2008

Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όσους απο τα 15 μέλη και όχι μόνο εργάστηκαν για την επιτυχημένη αυτή εκδήλωση.
Άβαταρ μέλους
Βασίλης
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: 15:45 pm 27 11 2006
Τοποθεσία: Βόρεια Ήπειρος

Re: Κοπή πίτας 2008, " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Δημοσίευσηαπό Φοίβη » 20:29 pm 11 02 2008

Θα προτιμούσα το κρασί να ήταν κόκκινο...Αμαριλύς μην επαναληφθεί κάτι τέτοιο παρακαλώ... :lol

(αστειεύομαι φυσικά)

Μπράβο σε όλους!
Άβαταρ μέλους
Φοίβη
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: 16:38 pm 14 04 2007
Τοποθεσία: Πάτρα(Πεπελιώτισσα)

Re: Κοπή πίτας 2008, " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Δημοσίευσηαπό AMARYLIS » 23:54 pm 11 02 2008

θα ήθελα να πώ:
- ενα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όσους μας τιμησαν με την παρουσία τους...η προσέλευση ξεπέρασε κάθε προσδοκία κ αυτό μας τιμά ιδιαίτερα!Η εικόνα που βιώσαμε δεν είχε προηγούμενο και το μήνυμα το περάσαμε επιτυχώς στους προσκεκλημένους μας!!!!!
- μια ΣΥΓΝΩΜΗ σε όσους ταλαιπωρήθηκαν με τις θέσεις και τα τραπέζια,αλλα χωρίς να αποτελεί αυτό δικαιολογία, ήταν πιστευω αναπόφευκτο τη στιγμή που κάθε παρέα έφερε ατομα παραπάνω απ' όσα είχε δηλώσει.Προτιμήσαμε να μπουν όλοι σεβόμενοι τον κόπο τους να έρθουν μέχρι την Πάρνηθα και τη λαχτάρα τους να συμμετέχουν στο γλέντι.
- ένα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε κάποια μέλη του διοικητικού συμβουλίου που έλαμψαν δια της απουσίας τους(;!) και για την πολύτιμη συνεισφορά τους στην οργάνωση της εκδήλωσης.


Θεωρώ πως η εκδήλωση ήταν πολύ πετυχημένη και θα αποτελέσει το εφαλτήριο για ακόμη μεγαλύτερα βήματα της Νε.Β σε όλους τους τομείς!!!
Άβαταρ μέλους
AMARYLIS
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: 14:57 pm 19 03 2007
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Κοπή πίτας 2008, " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Δημοσίευσηαπό lazos » 00:01 am 12 02 2008

Αν μετράει και η δική μου γνώμη και χωρις να εχω ιδεα απο προηγούμενες πιτες (ακομα και της ΝΕΒ) εχω να πω μονο τις παρακάτω λέξεις

- Προχειρότητα
- Πανικός
- Αδιαφορία
- Χέσε μέσα
- Χαλια ηχος
- κλπ κλπ κλπ

+ Πολυ κοσμος
+ Ωραίες γυναικες
+ Οχι κάπνα
Άβαταρ μέλους
lazos
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 05:14 am 16 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Κοπή πίτας 2008, " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Δημοσίευσηαπό Never Surrender » 04:56 am 12 02 2008

[quote="lazos"]Αν μετράει και η δική μου γνώμη και χωρις να εχω ιδεα απο προηγούμενες πιτες (ακομα και της ΝΕΒ) εχω να πω μονο τις παρακάτω λέξεις

- Προχειρότητα
- Πανικός
- Αδιαφορία
- Χέσε μέσα
- Χαλια ηχος
- κλπ κλπ κλπ

+ Πολυ κοσμος
+ Ωραίες γυναικες
+ Οχι κάπνα[/quote]
Το καλο για εμας που δεν πηγαμε ειναι οτι υπερτερουν τα κακα με βαση τα δικα σου κριτηρια.

Βαλτε φωτος να δουμε ωρε λεβεντες και λεβεντισες
Άβαταρ μέλους
Never Surrender
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 18:31 pm 29 06 2006

Re: Κοπή πίτας 2008, " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Δημοσίευσηαπό pyrforos » 12:29 pm 12 02 2008

Συγχαρητήρια για την διοργάνωση της κοπής της πίτας σε όλο το Δ.Σ της ΝΕΒ. Την επόμενη φορά επιδιώξτε την οργάνωση της σε μεγαλύτερη αίθουσα. Το σέρβις του μαγαζιού ήταν λίγο της κακιάς ώρας, το κρασί ήταν ότι πρέπει για ξύδι σε μαρουλοσαλάτα αλλά τουλάχιστον η μπριτζόλα τους τρώγονταν.
Άβαταρ μέλους
pyrforos
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 15:59 pm 10 09 2007
Τοποθεσία: ΔΙΒΡΗ

Κοπή πίτας 2008 " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 14:46 pm 12 02 2008

Ευχαριστούμε όλους όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους και όλους όσους θέλησαν να παραβρεθούν, αλλά δεν τα κατάφεραν ή γιατί δεν βρήκαν θέση. Η προσέλευση ήταν πραγματικά μεγάλη.
Θέλω να ζητήσω προσωπικά συγνώμη για όλα όσα δεσμεύτηκα να βοηθήσω και απέτυχα να τα καταφέρω.
Για το ότι το φαγητό δεν πήγε σε όλους ζεστό
Για το ότι δεν πίεσα αρκετά το προσωπικό να παρέχει αμέσως ποτά και αναψυκτικά
Για το ότι δεν πρόβλεψα σωστά ότι χρειαζόμασταν μια μεγαλύτερη αίθουσα με μεγαλύτερο πάρκινγκ
Για το ότι η αίθουσα ίσως δεν ήταν η πλέον κατάλληλη (κυρίως για όσους κάθισαν στο πατάρι
Για το σχετικό μπάχαλο στα τραπέζια που είχα αναλάβει την ευθύνη
Για το ότι θεώρησα εξ αρχής ότι η κοπή πίτας δεν είναι μια τόσο δύσκολη και αγχωτική υπόθεση
Ζητώ την κατανόησή σας γιατί δεν είμαι ειδικός σε τέτοιες διοργανώσεις και ευχαριστώ και συγχαίρω τη Μελίνα την Έφη την Ιφιγένεια τον Άρη τον Κώστα τον Σπύρο Ιωάννου και όλα τα παιδιά εκτός ΔΣ που βοήθησαν, τη Βιολέτα την Έφη την Ελπίδα .......
Εκφράζω την απογοήτευση μου για τα παιδιά του ΔΣ που δεν βοήθησαν καθόλου για την επιτυχία της διοργάνωσης και ακόμη μεγαλύτερη σε όσους ενώ δεν βοήθησαν αποφάσισαν μόνο να βαθμολογήσουν τους υπολοίπους.
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Re: Κοπή πίτας 2008, " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Δημοσίευσηαπό Zagorisios » 16:19 pm 12 02 2008

Συγχαρητήρια για τη διοργάνωση της κοπής της πίτας,
ήταν μια πολύ επιτυχημένη εκδήλωση και με μεγάλη συμμετοχή.
Τρομερό κέφι και πολύ ωραίος κόσμος. Καταπληκτικά από κάθε άποψη
Χίλια μπράβο σε όσους βοήθησαν να είναι επιτυχημένη η βραδυά.

ΥΓ : Πάντα υπάρχουν και λίγα "προβλήματα" στη διοργάνωση τόσο μεγάλων εκδηλώσεων αλλά τα παιδιά ξεπέρασαν τις προσδοκίες.
Άβαταρ μέλους
Zagorisios
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 16:07 pm 29 01 2008
Τοποθεσία: όπου παίζει ο ΠΑΣ Γιάννινα

Re: Κοπή πίτας 2008, " Νεολαίας Βορειοηπειρωτών"

Δημοσίευσηαπό Βανα » 18:11 pm 13 02 2008

Το αρχικο, εκδηλω στα ματια ολων, αγχος το διαδεχτηκαν η ομορφια, τα νιατα, το εντονο κεφι και το χαμογελο στα χειλη ολων μας. Η αρχικη - ισως- αβεβαιοτητα απο πολλους, η εντονη οργη απο λιγους, επσιφραγιστηκαν απο το αποτελεσμα της βραδυας...και αυτο δεν ειναι τπτ αλλο, παρα το εντονο κεφι μεχρι τις 06:30 το πρωι! Ηταν μια εξεχαστη και πολλα υποσχομενη βραδυα...ηταν η αρχη ενος μεγαλου στοιχηματος, ηταν μια μιρη-πιστευω- γευση για οσα θα ακολουθησουν .
Μπορει να μην υπηρξε μαζικη συμμετοχη απ ολο το ΔΣ, αλλα υπηρξε ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ αναμεσα σε αυτους που εδωσαν το δυναμικο παρον οντας ή μη μελη του ΔΣ. Αλλωστε, οπως εχω χιλιοτονισει σε αυτο το φορουμ, σημασια δεν εχει η ποσοτητα, αλλα η ''ποιοτητα'' (= διψα για προσφορα, στην εν λογω περιπτωση)
Η προσελευση του κοσμου ξεπερασε καθε πρσδοκια, παρολο την βροχη, το κρυο αλλα και την αποσταση απο το κεντρο. Ειναι πραγματικα συγκινητικο αυτο που εζησα τις 6 ωρες στην εισοδο...νεοι βορειοηπειρωτες απ ολη σχεδον την Ελλαδα (Λαμια, Χαλκιδα, Λαρισα, Πατρα, Ιωαννινα, Θεσσαλονικη κτλ) και την πατριδα μας τη ΒΗ, ηρθαν αψηφοντας την αποσταση, την κουραση, τα εξοδα, τον πολυτιμο αν θελετε χρονο τους για να σταθουν διπλα στην Νεολαια Βορειοηπειρωτων. Ενα μεγαλο Μπραβο! Αξιοθαυμαστο υπηρξε επισης το ενδιαφερον ολων οσων δεν γνωριζαν την υπαρξη της Νε.Β να διαθεσουν τα στοιχεια τους ουτοσωστε να ενημερωθουν και να συμμετεχουν στις δραστηριοτητες της.
Ενα μεγαλο Μπραβο επισης σε ολα τα παιδια ,ΔΣ και μη, που παραχωρησαν τις θεσεις τους σε οσους δεν ειχαν κανει κρατηση απο πιο πριν.
Με την μαζικη αυτη προσελευση των Νεων Βορειοηπειρωτων, αμφιβαλλω αν ποτε θα βρεθει ενας χωρος ο οποιος θα μας χωρεσει ολους σε αναλογες εκδηλωσεις...

Η προεδρος, νεα στο στιβο, με εναν εντονο αλλα και αξιοζηλευτο δυναμισμο, ηταν πανταχου παραουσα σε ολη την διαρκεια της βραδυας .
Η Μελινα, η Ιφιγενεια, ο Αρης, ο Στελιος, ο Σ Ιωαννου, ο Κωστας, ο Αντωνης, ο Λαζαρος, ο Χρηστος, με την λαμψη τους, τα νιατα, το πεισμα και την εντονη διαθεση για προσφορα συνεργαστηκαν αριστα μεταξυ τους, ο καθενας στο δικο του posto, γι αυτο η βραδυα ηταν επιτυχημενη απ ολες τις αποψεις...
Τα κοριτσια στους λαχνους Βιολετα, Ελπιδα, Εφη, και αλλες 2 που δεν θυμαμαι αυτην τη στιγμη τα ονοματα τους (σορρυ) ομορφες και απαστραπτουσες οσο ποτε, προσθεσαν οχι μονο εσοδα, αλλα και μια λυρικη-ξεγνοιαστη και ανεμελη χροια σε ολα τα τραπεζια.
Ο Ανδρεας, ο dj μας, οπως παντα λαμπερος, ευδιαθετος και μοναδικος στο ειδος του, εσπαγε ανα τακτα χρονικα διαστηματα την μονοτονια απο τα ηπειρωτικα με διαφορες μουσικες επιλογες

Εκτος απ ολους τους αλλους, θελω να ευχαριστησω ιδιαιτερα τον στενο μου συνεργατη -της βρδυας- και φιλο Κωστα Μπερετη, ο οποιος - οπως παντα αλλωστε - με τη σωφροσυνη του υπηρξε πολυτιμος ...

Φοιβη, κρασι υπηρχε και κοκκινο και λευκο...αλλα το κοκκινο το εφερναν μονο εαν τους το ζητουσες. Επειδη ημουν εκει αρκετα νωρις, αντιληφθηκα εγκαιρα οτι θα διεθεταν μονο λευκο...οταν τελειωσα απο την εισοδο, σε μια γρηγορη ματια που ερηξα σε οσα τραπεζια ελειπε τους ειπα εαν θελουν κοκκινο υπαρχει αρκει να το ζητησουν...μαλλον το δικο σου θα μου ξεφυγε . Αλλα, χωρις να ειμαι ειδημων στα κρασια, πιστευω πως το λευκο ηταν μακραν καλυτερο απο το κοκκινο, ασε που το λευκο νοθευεται πιο δυσκολα...
Για τα φαγητα, δυστυχως, δεν προλαβα να φαω απολυτως τπτ, περαν του να τσιμπησω λιγη βασιλοπιτα στο τελος...οποτε δεν μπορω να εκφερω αποψη. (Θετικο ηταν παντως το γεγονος οτι οι πατατες ηταν φουρνου).
Λαζο, οσο για τον ηχο, νομιζω ειναι ολιγον δυσκολο να αγγιχθει η τελειοτητα δεδομενου οτι κανενα απο τα μαγαζια αυτα δεν διαθετει δικα του ηχια και γενικα ειδικο σχεδιασμο πανω σε αυτο το θεμα
Ο πανικος ηταν αναποφευκτος μιας και μεσα στο μαγαζι βρισκονταν πανω απο 950 ατομα, αλλα η κατασταση ηταν πληρως ελεγχομενη... αποδειξη το οτι υπηρξαν μηδαμινες απολειες και δεν εγινε ουδεμια φασαρια.

Ευχομαι του χρονου που θα υπαρχει περισσοτερη πειρα ολα να γινουν καλυτερα...γιατι τελικα δεν μας αξιζει μονο η ποσοτητα αλλα και η ποιοτητα. Χαιρομαι πραγματικα που οι βορειοηπερωτες εχουν παψει να τρωνε το κουτοχορτο...εστω και αργα, ηρθε ο καιρος να λαβουμε ολοι μαζι δραση, ωστε να επανελθει επιτελους η πραγματικη λυτρωση για την πατριδα μας, την ΒΗ.
Οπως λεει και ο αγαπημενος μου Παντελης, γιατι Πατριδα Ειμαστε Εμεις...


Συγχαρητηρια παιδια σε ολους, προσκεκλειμενους και διοργανωτες!
Άβαταρ μέλους
Βανα
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: 01:02 am 31 05 2006
Τοποθεσία: Μάλτσιανη-Ριζά-Αγ.Σαράντα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ανακοινώσεις της Νεολαίας Βορειοηπειρωτών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 2 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 2 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

Login Form