Τώρα είναι 09:10 am 29 03 2024

Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Η ανάρτηση θέματος στην παρούσα ενότητα θα γίνεται μόνον κατόπιν ενημέρωσης των διαχειριστών.

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό ΖΕΤΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ » 14:45 pm 21 06 2008

Τώρα να μην πώ ότι μας πάνε οι πρωτιές ε ????? Εμμμ θα το πώωωωωωωω και θα το φωνάξωωωω... WE ARE THE CHAMPIONS ,εξάλλου το μαρτυράει και τ'όνομά ''ΑΝΩ'' εξαρχής. Τίποτες δεν είναι τυχαίο :lol: :lol: :lol:

Δεν ξέρω στους χθεσινούς ηττημένους να πώ ή όχι συλλυπητήρια,αλλά όχι καλύτερα να μην πώ μωρέ,γιατί πάλεψαν και αυτοί οι μαύροι ,κρίμα ! 8) Εκτός των άλλων τους κάναμε γερή προπόνηση για να είναι πιο προετοιμασμένοι του χρόνου-εμμμ δεν είναι και λίγο να παίζεις με τους καλυτερότερους....άρα μας χρωστάνε και χάρη.... χαχαχα :conf:

Βασιλάκη επειδή εσύ πίστεψες στην νίκη μας εξαρχής και εμείς όσους έχουν ορθή κρίση και πίστη τους τιμούμε δεόντος σε προσκαλούμε το 15-αύγουστο στο πανηγύρι που κάνουμε κάθε χρόνο να σύρεις τον χορό μέχρι πρωίας,σε διαβεβαιώνω θα είναι ανεπανάληπτη βραδιά .... band:
Εγώ βέβαια έχω ξεκινήσει ήδη τους έξαλλους πανηγυρισμούς από χθές \:D/ clap:


Υ.Γ.Επειδή από παιδί είμαι συστηματική φίλαθλος και έχω μια στενή σχέση με τον αθλητισμό θεωρώ πως η κάθε ομάδα που καταλήγει στον οποιοδήποτε τελικό αξίζει συγχαρητηρίων !
Άρα και οι δύο σημερινές ομάδες για μένα είναι νικήτριες και αξίζουν ένα ΜΠΡΑΒΟ !!!
Τελευταία επεξεργασία από ΖΕΤΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ και 18:50 pm 21 06 2008, έχει επεξεργασθεί 5 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
ΖΕΤΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 487
Εγγραφή: 13:44 pm 25 10 2006
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό RIZIOTHS » 17:22 pm 21 06 2008

Λαζο καλα τα πας με το σιδέρωμα και τα γαλόνια. ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ δεν το αναφέρεις το ξεχασες… γιατι η ΜΟΙΡΑ ΣΟΥ χωρίς «ΟΠΛΟ» δεν πάει πουθενά…
RIZIOTHS
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 17:34 pm 07 11 2007

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό ΖΕΤΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ » 15:16 pm 22 06 2008

Και μόνο για τον χορό που σύρανε οι ''πέρδικοι'' και οι πέρδικες μετά των αγώνα άξιζε η διοργάνωση...μας αποζημίωσαν με το παραπάνω :D

Άντε και του χρόνου με το καλό τώρα ,αλλά διοργανώστε και ένα γυναικείο τουρνουά ποδοσφαίρου θα έχει αρκετό ενδιαφέρον το θέαμα ( ειδικά το μαλλιοτράβηγμα εντός γηπέδου και δεν εγγυόμαι τίποτες και για το εκτός γηπέδου -χαχα )!
Καλύτερος διαιτητής πιστεύω θα έιναι ο Λάζος , γιατί θα σιουρίζει με το μπιλμπίλι την κατάλληλη κάθε φορά στιγμή-και έχει να γένει... του αγώνα... :conf: :conf:
Άβαταρ μέλους
ΖΕΤΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 487
Εγγραφή: 13:44 pm 25 10 2006
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό Moira » 18:19 pm 22 06 2008

RIZIOTHS έγραψε:Λαζο καλα τα πας με το σιδέρωμα και τα γαλόνια. ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ δεν το αναφέρεις το ξεχασες… γιατι η ΜΟΙΡΑ ΣΟΥ χωρίς «ΟΠΛΟ» δεν πάει πουθενά…



Τελικά άλλοι ήρθαν με όπλα την αγένεια,την αναίδεια και την αδιαλλαξία...
Δεν νομίζω πως ήταν για την συγκεκριμένη περίπτωση,αλλά δύστυχος αυτό τους χαρακτηρίζει πάντα...
Με πολύ λύπη γιατί είναι και από τα μέρη μου...



Υ.Γ. 1.Εγώ και ο Λάζος κάναμε ειρηνική επίδειξή στα στρατιωτικά μας υπάρχοντα...αν και ομολογώ με απογοήτευσε εν μέρει ως προς τη στολή...
Υ.Γ. 2.Το ποδόσφαιρο είναι καθαρό αντρικό σπόρ,συχαίνομαι και μόνο να φανταστώ γυναίκες στο γήπεδο ....
Άβαταρ μέλους
Moira
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 13:17 pm 10 01 2008
Τοποθεσία: Βόρεια Ήπειρος

Τελικός-βίντεο

Δημοσίευσηαπό Βασίλης » 23:08 pm 22 06 2008

Νικητές και ηττημένοι, όλοι στο χορό!!!!!!!


Τελευταία επεξεργασία από Βασίλης και 01:33 am 23 06 2008, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Βασίλης
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: 15:45 pm 27 11 2006
Τοποθεσία: Βόρεια Ήπειρος

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό priest 2 » 23:31 pm 22 06 2008

Καλά όλα αυτά ρε παιδιά, αλλά ούτε σκορ διαβάσαμε πουθενά, ούτε σκόρερς, ούτε συνθέσεις των ομάδων του τελικού. Έτσι για την ιστορία...

Συγχαρητήρια σε όσους συμμετείχαν στο τουρνουά και περισσότερο σε αυτούς που εργάστηκαν για να γίνει πραγματικότητα.
Άβαταρ μέλους
priest 2
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 582
Εγγραφή: 16:54 pm 12 10 2007
Τοποθεσία: Φοινίκη-Κρανιά, Αθήνα

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό CRAVEN » 00:10 am 23 06 2008


Οι πανηγυρισμοί από μια άλλη οπτική γωνία.

Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στους, Ευθύμιο Κότσια και Βασίλη Ντάκο χωρίς τους οποίους αυτό το τουρνουά θα ήταν δύσκολο να πραγματοποιηθεί. Σας ευχαριστούμε!

Πρωταθλήτρια του Τουρνουά Ποδοσφαίρου ΝΕΒ 2008 8Χ8 αναδείχθηκε η Α.Ο.Β.Η. μετά από έναν πολύ καλό αγώνα με την Άνω Επισκοπή.
Βασίλη εσύ που τα ξέρεις καλύτερα, καλό θα ήταν να ανεβάσεις και τα χθεσινά σκορ.

Υ.Γ. Θα επανέλθω με τις φωτογραφίες, λόγω τεχνικών προβλημάτων δεν μπόρεσα να τις ανεβάσω σήμερα.
Τελευταία επεξεργασία από CRAVEN και 01:50 am 23 06 2008, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
CRAVEN
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: 22:49 pm 21 11 2007
Τοποθεσία: ΑΓ.ΣΑΡΑΝΤΑ, ΆΝΩ ΛΕΣΙΝΙΤΣΑ, Αγ.Ανδρέας, Ριζά, Αθήνα, Πλανήτης Γη!

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό Βασίλης » 00:20 am 23 06 2008

Τα αποτελέσματα των προηγούμενων αγώνων έχουν ανακοινωθεί στο παρόν θέμα, με εξαίρεση τα αποτελέσματα του τελικού, πράγμα το οποίο θα γίνει τώρα.


Λοιπόν στο μικρό τελικό:

Δερβιτσιάνη—Χειμάρρα---4-6



Και στον τελικό για πρώτη και δεύτερη θέση:

ΑΟΒΗ--Άνω Επισκοπή--- 3-2



Επομένως:

1. ΑΟΒΗ
2. Άνω Επισκοπή
3. Χειμάρρα
4. Δερβιτσιάνη


Πρώτος σκόρερ ανακηρύχθηκε παίχτης από την ομάδα της Δερβιτσιάνης με 14 γκολ σε όλο το τουρνουά.

Πέραν από το κύπελο που δόθηκε στην πρώτη ομάδα, και τα μετάλλια στις 3 πρώτες,

επιπλέον η Νε.Β. προσφέρει:

- μία βραδιά διασκέδασης για την πρώτη ομάδα στο CLUB Ακρωτήρι

-και ένα δείπνο στη δεύτερη ομάδα στο εστιατόριο-κρεπερί ILVA CREPA (http://www.ilva-crepa.gr),

-Και ο πρώτος σκόρερ έχει μια δωροεπιταγή(250 ευρώ) για ένα service αυτοκινήτου, προσφορά του συμπατριώτη Γιώργου Σιάνη(SIANIS-AUTO-CAR-SERVICE, Παγγαίου 4 Βοτανικός 210 3473060)
Άβαταρ μέλους
Βασίλης
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: 15:45 pm 27 11 2006
Τοποθεσία: Βόρεια Ήπειρος

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό ΑΝΕΣΤΗΣ » 11:26 am 23 06 2008

Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στα παιδιά της Άνω Επισκοπής . Αν και είμαι από την Κάτω Επισκοπή ,κατόρθωσαν να διαδόσουν ....την φήμη των χωριών μας ....!!!Συγχαρητήρια παιδιά......!!!
Άβαταρ μέλους
ΑΝΕΣΤΗΣ
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 15:07 pm 01 12 2006

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό Βασίλης » 14:24 pm 23 06 2008

Πράγματι Ανέστη, η ομάδα της Άνω Επισκοπής ήταν πάρα πολύ καλή, όλοι μας περιμέναμε να κερδίσει, αλλά δυστυχώς έχασε με ένα γκολ διαφορά, δεν πειράζει όμως, στο 2ο τουρνουά θα είναι στην πρώτη θέση.


Και μην ξεχνάμε ότι είχε και μια πολύ καλή κερκίδα!!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Βασίλης
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: 15:45 pm 27 11 2006
Τοποθεσία: Βόρεια Ήπειρος

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό Βασίλης » 14:27 pm 23 06 2008

Και οι djs που μας διασκέδασαν με τις επιλογές τους:

Γιάννης και Σταύρος από Δρόβιανη.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Βασίλης
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: 15:45 pm 27 11 2006
Τοποθεσία: Βόρεια Ήπειρος

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό Dervitsiotis » 17:53 pm 23 06 2008

"Γιώργο χάσαμε..."
τελικά δεν πέτυχαν οι μεταγραφές από το μεσοπόταμο... αλλά ήδη ετοιμάζουμε νέες από το ξεροχώραφο...
Εικόνα
μετα από εισηγήσεις του νέου προπονητή...
Εικόνα

Συγχαρητήρια σε όλους...
ΤΑ ΛΕΜΕ

Υ.Γ.1. Τελικά κέρδισε η "ενωμένη" ομάδα... Λέει κάτι αυτό γενικότερα... 8)
Άβαταρ μέλους
Dervitsiotis
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 17:00 pm 22 03 2007
Τοποθεσία: ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό ΑΟΒΗ » 18:42 pm 23 06 2008

Παιδια τα συγχαρητηρια μας στους διωργανωτες, υπευθυνους του τουρνουα. Ηταν ολο αψογο,κι ας ηταν το 1ο (πρωτο).... Ευχομαστε να υπαρξουν και αλλες τοσο επιτυχειμενες διοργανωσεις (οχι μονο αθλητικες)
η ομαδα της Α.Ο.Β.Η.
ΑΟΒΗ
 
Δημοσιεύσεις: 0
Εγγραφή: 18:02 pm 23 06 2008

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό Χειμάρρα » 19:00 pm 23 06 2008

Συγχαρητήρια στην ΑΟΒΗ για την πρωτιά. Μπράβο επίσης σε όλλα τα παιδιά που συμμετείχαν.

Τα ιδιαίτερα συγχαρητήριά μου στο Ντάκο Βασίλη, ο οποίος ανέλαβε από την αρχή τα διαδικαστικά της όλης προσπάθειας και τα έφερε σε πέρας με επιτυχία.
Άβαταρ μέλους
Χειμάρρα
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 282
Εγγραφή: 22:27 pm 13 01 2006
Τοποθεσία: ΠΡΙΝΟΣ - ΠΟΤΑΜΙ

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό epgiorgos82 » 22:06 pm 23 06 2008

Συγχαρητήρια στον Βασίλη τον Θύμιο τον Αιμίλιο την Έφη και την Ελένη που πάλεψαν και κατάφεραν να διοργανώσουν με επιτυχία το τουρνουά.

Μπράβο στην Α.Ο.Β.Η για την κατάκτηση του τίτλου

Μπράβο στα παιδιά από την Άνω Επισκοπή που μας κάνανε περήφανους σας κάτοικους τις Μαύρης Ρίζας και όλης της Δρόπολης που κατάφεραν να φτάσουν στον τελικό. (θα το σηκώσουμε το τιμημένο στο επόμενο τουρνουά) :lol: :lol:

"Derdi δεν πειράζει..."
θα το σηκώσουμε την άλλη φορά :lol:
αν και η ομάδα τις Δερβιτσιάνης έβγαλε τον πρώτο σκόρερ του τουρνουά , οπότε πάμε καλά !!

όταν είμαστε όλοι ενωμένοι μπορούμε να καταφέρουμε τα πάντα, αυτό χρειαζόμαστε συσπείρωση για όλα τα θέματα που μας απασχολούν
Άβαταρ μέλους
epgiorgos82
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 630
Εγγραφή: 16:08 pm 20 10 2006
Τοποθεσία: ΒΡΑΧΟΓΟΡΑΝΤΖΗ

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό Catherine » 23:16 pm 23 06 2008

=D> =D> =D> =D> =D> =D> Μπράβο σε όλες τις ομάδες που συμμετείχαν στο τουρνουά και σε όσους ασχολήθηκαν με τη διοργάνωση =D> =D> =D> =D> =D> =D> .Εξαιρετική δουλειά!Άντε κι απο Σεπτέμβρη κανονικό πρωτάθλημα... :wink:
Catherine
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 23:49 pm 10 06 2008
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό ΑΝΕΣΤΗΣ » 00:44 am 24 06 2008

Βασίλης έγραψε:Πράγματι Ανέστη, η ομάδα της Άνω Επισκοπής ήταν πάρα πολύ καλή, όλοι μας περιμέναμε να κερδίσει, αλλά δυστυχώς έχασε με ένα γκολ διαφορά, δεν πειράζει όμως, στο 2ο τουρνουά θα είναι στην πρώτη θέση.


Και μην ξεχνάμε ότι είχε και μια πολύ καλή κερκίδα!!!

Εικόνα




Είχαν βροντερό παρόν..από ότι βλέπω..Κρίμα που δεν μπόρεσα να τους ενισχύσω με την παρουσία μου ....την επόμενη φορα !!!
Άβαταρ μέλους
ΑΝΕΣΤΗΣ
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 15:07 pm 01 12 2006

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό Moira » 01:54 am 24 06 2008

Και η σειρά μου να πω συγχαρητήρια.....Πρώτα από όλα στον Χρήστο Γεωργάκη,τον Αιμίλιο Πάντο,εννοείται το Βασίλη Ντάκο,
την Ελένη Δήμου και άλλα μέλη του Δ.Σ.,και επίσης απλά μέλη της ΝεΒ που ήταν παρόντες όλα σχεδόν
τα απογεύματα στους αγωνιστικούς χώρους....


Υ.Γ.Αν αξίζουν συγχαρητήρια στον κ.Θύμιο.μάλλον αξίζουν και σε εμένα,ο άνθρωπος όπως μαθαίνω μια φορά εμφανίστηκε στην όλη υπόθεση... :roll: :!: :!: :!: .Αν είναι έτσι τότε δίνω και σε εμένα,ε αφού ο καθένας βλογάει τα γένια του ας το κάνω και εγώ με τρόπο λίγο πιο εμφανή αλλά θα μου πεις σε τι διαφέρω....μπορεί έτσι να είμαι πιο ειλικρινής.....Αυτά ....και του χρόνου....
Άβαταρ μέλους
Moira
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 13:17 pm 10 01 2008
Τοποθεσία: Βόρεια Ήπειρος

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό thimis_liv. » 03:11 am 24 06 2008

Moira έγραψε:


Υ.Γ.Αν αξίζουν συγχαρητήρια στον κ.Θύμιο.μάλλον αξίζουν και σε εμένα,

αν έχεις όρεξη να χαλάσουμε το θέμα δεν έχω κανένα πρόβλημα.... αλλά είναι κρίμα πολύ καλά πήγε μέχρι τώρα...

άνθρωπος όπως μαθαίνω μια φορά εμφανίστηκε στην όλη υπόθεση...


εξαρτάτε από ποιον και τι έμαθες....

.Αν είναι έτσι τότε δίνω και σε εμένα,ε αφού ο καθένας βλογάει τα γένια του

είδες να γράφω κάτι εγώ;
ας το κάνω και εγώ με τρόπο λίγο πιο εμφανή

ποιος σε εμποδίζει;

αλλά θα μου πεις σε τι διαφέρω....

αν ρωτάς εμένα σε πολλά...
μπορεί έτσι να είμαι πιο ειλικρινής.....

μπορεί;

Και η σειρά μου να πω συγχαρητήρια.....Πρώτα από όλα στον Χρήστο Γεωργάκη,τον Αιμίλιο Πάντο,εννοείται το Βασίλη Ντάκο,
την Ελένη Δήμου και άλλα μέλη του Δ.Σ.,και επίσης απλά μέλη της ΝεΒ


συγχαρητήρια και από μένα, αν και τα έχω πει πρώτος εδώ (χωρείς να ευλογώ τα γένια μου)
thimis_liv.
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 16:50 pm 29 04 2007
Τοποθεσία: livena-mesopotamo-delvino-athina

Τι πινεις και δεν μας δινεις

Δημοσίευσηαπό absolute » 03:12 am 24 06 2008

Συγχαρητηρια στα συμμετεχοντες διαγωνιζομενους και μη, νικητες και ηττημενοι

τι πινεις ρε και δεν μα δινεις ?
Θυμιο τους αφιερωνω το "λεγε οτι θες λεγε ...| μπραβο σου http://www.northepirus.com/gallery/v/activ/tournoua/ οπως και στα υπολοιπα παιδια που τρεξανε, ξερουν αυτοι που κουραστηκαν τωρα για μερικους εγκαθετους τι να πω περαστικα τους ...
Τελευταία επεξεργασία από absolute και 03:20 am 24 06 2008, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
absolute
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 11:07 am 12 12 2007
Τοποθεσία: Στο στέκι που αλλού ! www.northepirus.com/

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ανακοινώσεις της Νεολαίας Βορειοηπειρωτών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

cron

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 3 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 3 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

Login Form