Τώρα είναι 11:33 am 28 03 2024

Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Η ανάρτηση θέματος στην παρούσα ενότητα θα γίνεται μόνον κατόπιν ενημέρωσης των διαχειριστών.

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό thimis_liv. » 03:20 am 24 06 2008

Ίσως κ να μην έκανα τίποτα, ίσως κ να έκανα.
Δε θα δόσω σε σενα λογαριασμο.

Το σίγουρο είναι οτι σε σένα αξίζουν συγχαρητήρια για άλλο λογο και ξερεις καλυτερα εσύ.

Μιπως θες να σου υπενθυμίσω;

Αλλά όχι δε θα το κάνω, αν θες κάτι περιμένω π.μ. για περεταίρω διευκρινήσεις.
Το θέμα για μένα έληξε εδώ.
Μπορεί το ξεκατίνιασμα να σηνεχιστει με π.μ.
Τελευταία επεξεργασία από thimis_liv. και 16:49 pm 24 06 2008, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
thimis_liv.
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 16:50 pm 29 04 2007
Τοποθεσία: livena-mesopotamo-delvino-athina

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό Rasputin » 03:43 am 24 06 2008

Αν αξίζουν συγχαρητήρια στον κ.Θύμιο.μάλλον αξίζουν και σε εμένα


...μα φυσικά και αξίζεις συγχαρητήρια Moira μου, πάντα πρέπει να στηρίζουμε τις μασκότ.
Άβαταρ μέλους
Rasputin
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 14:13 pm 15 04 2008

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό Moira » 10:02 am 24 06 2008

Καλημερούδια πρώτα η καληνύχτα σε όσους κομματάρχες ξενύχτησαν για το εν λόγω θέμα...
τι να διαλέξω και τι να πω;;;
Μετα ζητάνε και βοήθεια για τους λογαριασμούς απο εμένα τη μασκότ,το λουλούδι :o ...που κανονικά με τέτοες προσφωνήσεις θα έπρεπε να με προσέχουν....ε όταν ξενυχτας
πως να πας να δουλέψεις να βγαλεις της υποχρεώσεις σου....μπορεί και το ταμείο του κόμματος να μην πηγαίνει και τόσο καλά...ποιός ξέρει;
Οσο για της ουσίες και τα λαικά σουξέ όταν εσύ λες πως έχεις το διάβολο μέσα σου κάθε σχόλιο είναι περιττό...
Για την συμμετοχή του κ.θύμιου συνέπεσε τυχαία με την δικιά μου....
Εγώ πήγα 5 λεπτά στον αγώνα,πριν λήξει και μετά στο πάρτυ,ενώ ο κύριος αυτός είχε πάει λίγο πιο πριν στο συγκεκριμένο αγώνα...
Πήγή μου είναι τα παιδιά που ήταν συνέχεια εκεί και η περιέργεια μου μόλις είδα αυτό το όνομα εδώ...


Με αγάπη η Μοίρα όλων σας
Άβαταρ μέλους
Moira
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 13:17 pm 10 01 2008
Τοποθεσία: Βόρεια Ήπειρος

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό Dervitsiotis » 11:03 am 24 06 2008

Είστε όντως απίστευτοι!... Όπως λέει και ο Αρκάς: "Χριστέ μου, τι χρήστες!!!"...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Dervitsiotis
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 17:00 pm 22 03 2007
Τοποθεσία: ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό absolute » 13:27 pm 24 06 2008

Moira έγραψε:
η Μοίρα όλων σας


Ετσι -ετσι οτι πεις
Άβαταρ μέλους
absolute
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 11:07 am 12 12 2007
Τοποθεσία: Στο στέκι που αλλού ! www.northepirus.com/

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό Βασίλης » 13:31 pm 24 06 2008

Μοίρα, και όχι μόνο, το παρόν θέμα δε δημιουργήθηκε για να διαφημίσουμε ή να κατηγορήσουμε τους διοργανωτές.

Σχολιάζουμε ομάδες, αποτελέσματα αγώνων και ότι έχει σχέση με τα εντός γηπέδου και τίποτα παραπέρα.

Το πόσο ασχολήθηκε ο καθένας μας είναι δικό του θέμα.

Δε θα αναφερθώ στο τι έκανε ο Θύμιος στην όλη διοργάνωση, απλά θα σου πω ότι είσαι πολύ λάθος σε αυτά που λες για αυτόν. Λεπτομέρειες αν θες από κοντά και όχι εδώ.

Θα σε παρακαλούσα, εσένα κυρίως, διότι εσύ το ξεκίνησες, να σταματήσεις εδώ.

Θα ήταν πιο εποικοδομητικό να επισημάνουμε τυχών λάθη, για τη βελτίωσή τους την επόμενη φορά, παρά να σχολιάζουμε με αβάσιμα στοιχεία τον καθένα.


Με τη σειρά μου να πω πως ήταν και άλλοι, που δεν έχουν αναφερθεί μέχρι στιγμής, που ασχολήθηκαν στην όλη διοργάνωση, άλλοι πολύ και άλλοι λιγότερο, ο καθένας με τον τρόπο του βοήθησε να ολοκληρωθεί με επιτυχία το Τουρνουά, και αυτό έχει σημασία και το ξέρετε.
Άβαταρ μέλους
Βασίλης
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: 15:45 pm 27 11 2006
Τοποθεσία: Βόρεια Ήπειρος

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό Νεολαια » 14:30 pm 24 06 2008

Η διοργάνωση μιας εκδήλωσης δεν είναι εύκολο πράγμα...
Φάνηκε πολύ καλά στο Τουρνουά αυτό.
Κι αυτό όχι τόσο στους απ' έξω, όσο σε αυτούς που ασχολήθηκαν πραγματικά.
Έξω απ' το χορό όλοι χορεύουν, όλοι έχουν κάτι να πουν...
Η Νεολαία Βορειοηπειρωτών, στα άτομα που όντως έδειξαν ζήλο και ενδιαφέρουν να ασχοληθούν και να προσφέρουν, τους έδωσε και θα συνεχίσει να τους δίνει ευκαιρίες και επαίνους και βραβεύσεις.Και φάνηκε και σε προηγούμενες εκδηλώσεις , αλλά και σε αυτή.
Καλό είναι αυτά που λέμε και γράφουμε μετά από μια εκδήλωση να έχουμε το χρόνο να το πράττουμε πριν.
Να κατεβάζουμε ιδέες, τρόπους υλοποίησης κλπ.
Όμως ελάχιστοι είναι αυτό που το κάνουν....γι' αυτό ας είμαστε πιο προσγειωμένοι.
Η Νεολαία ανέκαθεν αγκάλιαζε τους πάντες και συνεχίζει να το κάνει, πάντα είναι ανοιχτή σε συνεργασίες, ιδέες και προτάσεις.
Σας περιμένει...όπως πάντα σας περίμενε....και ας πάψουν εδώ οι λογοκρισίες.
Άβαταρ μέλους
Νεολαια
Site Owner
Site Owner
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: 17:50 pm 23 12 2005

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό epgiorgos82 » 21:08 pm 24 06 2008

epgiorgos82 έγραψε:
όταν είμαστε όλοι ενωμένοι μπορούμε να καταφέρουμε τα πάντα, αυτό χρειαζόμαστε συσπείρωση για όλα τα θέματα που μας απασχολούν


Μεγάλη μπουκιά φάε
Μεγάλη κουβέντα μην λες

Αν αρχίσουμε να τσακωνόμαστε για το ποιους βάζουμε πρώτους σε ποιους λέμε μπράβο και σε ποιους όχι τότε δεν κάνουμε για τίποτα, και να μην πιάνονται μερική με το παραμικρό για να την πουν σε κάποιον.
Άβαταρ μέλους
epgiorgos82
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 630
Εγγραφή: 16:08 pm 20 10 2006
Τοποθεσία: ΒΡΑΧΟΓΟΡΑΝΤΖΗ

κι εγω συνεχίζω με φωτογραφίες...

Δημοσίευσηαπό Βασίλης » 00:00 am 25 06 2008

Α.Ο.Β.Η


θλητικός Όμιλος Βορείου Ηπείρου)

Εικόνα



Άνω Επισκοπή

Εικόνα



Χειμάρρα


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Βασίλης
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: 15:45 pm 27 11 2006
Τοποθεσία: Βόρεια Ήπειρος

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό Βασίλης » 22:25 pm 25 06 2008

Οι πρωταθλητές μετά την κατάκτηση του κυπέλου, μάζι με τον πρώην πρόεδρο της Νε.Β. Αιμίλιο Πάντο.

Εικόνα




Η αγωνία είναι φανερή!!!!


Εικόνα




Χειμάρρα


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Βασίλης
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: 15:45 pm 27 11 2006
Τοποθεσία: Βόρεια Ήπειρος

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό Catherine » 01:37 am 30 06 2008

Εδώ και καιρό παρακολουθούσα τις δραστηριότητες της Νε.Β από το site αλλά η πρώτη μου ουσιαστική επαφή με τα μέλη της έγινε στο τουρνουά, το οποίο και μου άφησε άριστες εντυπώσεις-οι παίκτες, οι φίλαθλοι, η κερκίδα(πολύ ευχάριστη έκπληξη οι μικροί μας-αυριανοί-ποδοσφαιριστές που εμψυχώνανε τους παίκτες clap: ). Προτείνω στο επόμενο τουρνουά να οργανωθούμε κι εμείς τα κορίτσια και να φτιάξουμε μια ομάδα με cheerleaders (ελπίζω να μην υπάρχει αντίρρηση).

Συγχαρητήρια στην ομάδα του χωριού μου, τη Δερβιτσιάνη(και στον πρώτο σκόρερ)και στις άλλες ομάδες που συμμετείχαν, για τους πολύ καλούς αγώνες που μας προσφέρανε. Το ότι καταφέρανε να κάνουν και τα κορίτσια να παρακολουθήσουν τόσους αγώνες, δεν είναι καθόλου εύκολη υπόθεση. Προσωπικά δεν έχω παρακολουθήσει άλλη φορά τόσους ποδοσφαιρικούς αγώνες μαζί και με τόση μεγάλη αγωνία-σε κάποιες φάσεις μάλιστα κόντεψα να γίνω καρδιακή.

Επίσης να πω ότι χάρηκα πολύ που μετά την τελετή απονομής άκουσα παραδοσιακά τραγούδια τα οποία είχα πάρα πολλά χρόνια να τ’ακούσω και ακόμα περισσότερα να τα χορέψω. Αν και για μένα αρχικά το τουρνουά αποτέλεσε την αφορμή(ή την ευκαιρία)να γνωρίσω τη Νε.Β από κοντά (είπα να πάω σε ένα παιχνίδι), κατέληξα να θέλω να πηγαίνω σε κάθε παιχνίδι του τουρνουά.

Ας κρατήσουμε λοιπόν όλοι το μότο «Ο Αθλητισμός Ενώνει την Βορειοηπειρώτικη Νεολαία» :D
Catherine
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 23:49 pm 10 06 2008
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό thimis_liv. » 07:43 am 30 06 2008

P6210275 [].JPG
thimis_liv.
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 16:50 pm 29 04 2007
Τοποθεσία: livena-mesopotamo-delvino-athina

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό thimis_liv. » 07:45 am 30 06 2008

P6210290 [].JPG
thimis_liv.
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 16:50 pm 29 04 2007
Τοποθεσία: livena-mesopotamo-delvino-athina

Re: Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8x8

Δημοσίευσηαπό thimis_liv. » 07:47 am 30 06 2008

P6210307 [].JPG
thimis_liv.
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 16:50 pm 29 04 2007
Τοποθεσία: livena-mesopotamo-delvino-athina

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ανακοινώσεις της Νεολαίας Βορειοηπειρωτών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

cron

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 7 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 7 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

Login Form