Τώρα είναι 12:36 pm 29 03 2024

Τι νεα εχουμε παιδια για την υπηκοοτητα

Τι νεα εχουμε παιδια για την υπηκοοτητα

Δημοσίευσηαπό athlon » 11:34 am 25 09 2006

ΤΙ ΝΕΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΗΚΟΟΤΗΤΑ; ΤΕΛΙΚΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Η ΝΤΟΡΑ;
athlon
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: 08:21 am 11 09 2006

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 07:55 am 26 09 2006

Θα το ανακονωσει ο πρωθυπουργος το Νοεμβρη
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Δημοσίευσηαπό athlon » 09:06 am 26 09 2006

ΛΑΖΑΡΕ ΤΙ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ Ο ΠΡΟΘΥΠΟΥΡΓΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΠΗΚΟΟΤΗΤΑ;
athlon
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: 08:21 am 11 09 2006

Δημοσίευσηαπό lazos » 12:29 pm 26 09 2006

Και γιατί θα πρέπει να το θεωρούμε τόσο απλό

Δηλαδή ξαφνικά μια μέρα θα βγεί και θα πεί
αντε πάρτε και εσείς την υπηκοότητα

Αν είναι τόσο σίγουρο τότε αντί για πορεία γιατί δεν κάνουμε ενα γλέντι :wink:

Για λέγε λεπτομέρειες Λάζαρε
Άβαταρ μέλους
lazos
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 05:14 am 16 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό lazos » 13:01 pm 26 09 2006

ΧΙΜΑΡΑΙΟΣ έγραψε:H πορεια Λαζο γινεται για καμουφλαζ,για να βγουνε μερικοι μετα να πουνε οτι λογω τις πορειας και της προσπαθειας που εκαναν,με τις πιεσεις τους ο πρωθυπουργος υπεκυψε,και στο τελος θα κανονισουν και το γλεντι για ενισχυση των οικονομικων τους πορων! :wink: :D Λιγο Χιουμορ!!

Αυτό μην το θεωρείς καθόλου αστείο.
Η ιστορία έχει δείξει ότι συμβαίνει.
Μάλλον γι' αυτό γίνεται τόσος ντόρος για το αν θα κατέβει και η ΟΜΟΝΟΙΑ.:wink:

Αρα άν δείτε την ΟΜΟΝΟΙΑ στην πορεία σημαίνει ότι η πληροφορία είναι σίγουρη και προσπαθούν να κερδίσουν τον σεβασμό (δηλαδή την ψήφο). :?:
Άβαταρ μέλους
lazos
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 05:14 am 16 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Βανα » 15:40 pm 26 09 2006

Για Λαζο>>>>Λαζε με το Albanian Passport και την Ελληνικη Υπηκοοτητα...κατι μου λεει οτι εχεις φαει super-giga χειλοπιτα απο την "Ομονοια" :oops: :oops: :oops: :oops: , δεν εξειγηται διαφορετικα αυτη η "ΑΓΑΠΗ" που τρεφεις γι'αυτην!


***Οσο για τις ψηφους, εαν θα περιμενανε απο σενα και τους ομοιδεατες σου :P :P :P :P, μην σου πω και μεγαλο ποσοστο των Δροπολιτων, θα ειχε βυθιστει σαν τον Tιτανικο (οταν πρωτοδημιουργηθηκε δηλαδη) και δε θα ελαμπε στο Αλβανικο κοινοβουλιο (>υπουργειο) με το πνευμα, το ηθος αλλα και την παιδια που διακρινουν τα στελεχη της!!!!

....Και για να σε προλαβω :o :o :o ...δεν εχω καμια σχεση με την εν λογο οργανωση>>>>Οσοι απο το Φορουμ με γνωριζουν, τους καλω να το επιβεβαιωσουν :) :) :) !
Εχω μονο την τυχη να ειμαι υπερηφανη ΒΗ μονο στην καταγωγη και οχι.......στο να κρινω ολους τους υπολοιπους πλην του ευτου μου :roll: :roll: :wink: !
...Όποιος το πνεύμα του ποθεί να δυναμώσει,
να βγει απ' το σέβας κι από την υποταγή.

Από τες ηδονές πολλά θα διδαχθεί.
Την καταστρεπτική δεν θα φοβάται πράξη.
Το σπίτι το μισό πρέπει να γκρεμισθεί.
Έτσι θ' αναπτυχθεί ενάρετα στην γνώση...
Άβαταρ μέλους
Βανα
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: 01:02 am 31 05 2006
Τοποθεσία: Μάλτσιανη-Ριζά-Αγ.Σαράντα

Δημοσίευσηαπό Βανα » 17:31 pm 26 09 2006

Is-apartheid έγραψε:Ojiii Ojiiiiiiiiiiii .................


ΙΣ... :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Τι επαθες....:?: :?: medic: medic: medic: medic:




....για ολα υπαρχουν λυσεις :P :P :P , το ξερω οτι εχουν ερθει δυσκολες
εποχες :P :( :( :lol: !

***Μη μας τα χαλας τωρα και γραφεις σε greeklish...τοσο κοπο καναμε να μαθουμε τη νεοελληνικη...θα την ξεχασουμε και θα επιστρεψουμε παλι στα του παρελθοντος :cry: :cry: :oops: :oops: :!:
...Όποιος το πνεύμα του ποθεί να δυναμώσει,
να βγει απ' το σέβας κι από την υποταγή.

Από τες ηδονές πολλά θα διδαχθεί.
Την καταστρεπτική δεν θα φοβάται πράξη.
Το σπίτι το μισό πρέπει να γκρεμισθεί.
Έτσι θ' αναπτυχθεί ενάρετα στην γνώση...
Άβαταρ μέλους
Βανα
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: 01:02 am 31 05 2006
Τοποθεσία: Μάλτσιανη-Ριζά-Αγ.Σαράντα

Δημοσίευσηαπό athlon » 19:04 pm 26 09 2006

ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ Ο ΛΑΖΑΡΟΣ ΛΕΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΠΑΡΑΝΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙΕΙ!!!!!!
ΛΑΖΑΡΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟΤΕ ΔΩΣΕ ΜΑΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ ΝΑ ΖΗΤΑΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ!!!
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ!!!!
athlon
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: 08:21 am 11 09 2006

Δημοσίευσηαπό agnwstos » 19:23 pm 26 09 2006

ΛΑΖΑΡΟΣ έγραψε:Θα το ανακονωσει ο πρωθυπουργος το Νοεμβρη


Λάζαρε, έχεις κάποια συγκένεια με τον Χίτσκοκ; :D :D

Πως τα λες έτσι αγόρι μου και μετά εξαφανίζεσαι;

Για πες κάτι παραπάνω και σε μας, μπας και κοιμηθούμε καλύτερα το βράδυ... :)
agnwstos
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 92
Εγγραφή: 02:42 am 19 07 2006

Δημοσίευσηαπό agnwstos » 19:26 pm 26 09 2006

ΧΙΜΑΡΑΙΟΣ έγραψε:Οσο για την ομονοια δε νομιζω να κερδιζει κατι απο το να παρουμε εμεις υπηκοτητα, αφου ανηκουν σαν κομμα στη βουλη της Αλβανιας.Οι αποφασεις ή οι πιεσεις τους δεν γινονται στην ελληνικη κυβερνηση,αλλα στην αλβανικη κυβερνηση,μιας και μας εκπροσωπουν στο αλβανικο κοινοβουλιο!


Σωστά, εάν όμως δείξουν τώρα ότι συνέβαλαν, έστω και με την παρουσία τους σε μία πορεία, στην απόδοση της υπηκοότητας τότε η δημοτικότητά της ίσως (ίσως λέω) ανέβει λιγάκι...
agnwstos
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 92
Εγγραφή: 02:42 am 19 07 2006

Δημοσίευσηαπό lazos » 22:29 pm 26 09 2006

Bana έγραψε:Για Λαζο>>>>Λαζε με το Albanian Passport και την Ελληνικη Υπηκοοτητα...κατι μου λεει οτι εχεις φαει super-giga χειλοπιτα απο την "Ομονοια" :oops: :oops: :oops: :oops: , δεν εξειγηται διαφορετικα αυτη η "ΑΓΑΠΗ" που τρεφεις γι'αυτην!


***Οσο για τις ψηφους, εαν θα περιμενανε απο σενα και τους ομοιδεατες σου :P :P :P :P, μην σου πω και μεγαλο ποσοστο των Δροπολιτων, θα ειχε βυθιστει σαν τον Tιτανικο (οταν πρωτοδημιουργηθηκε δηλαδη) και δε θα ελαμπε στο Αλβανικο κοινοβουλιο (>υπουργειο) με το πνευμα, το ηθος αλλα και την παιδια που διακρινουν τα στελεχη της!!!!

....Και για να σε προλαβω :o :o :o ...δεν εχω καμια σχεση με την εν λογο οργανωση>>>>Οσοι απο το Φορουμ με γνωριζουν, τους καλω να το επιβεβαιωσουν :) :) :) !
Εχω μονο την τυχη να ειμαι υπερηφανη ΒΗ μονο στην καταγωγη και οχι.......στο να κρινω ολους τους υπολοιπους πλην του ευτου μου :roll: :roll: :wink: !

Βάνα δεν ξέρω τι έχετε πάθει με το διαβατήριο αλλά εφόσον σας ενδιαφέρει έβγαλα σήμερα μόλις και Ελληνικό διαβατήριο αλλά όχι για να ταξιδεύω Αλβανία.

Δεν καταλαβαίνω επίσης τι πρόβλημα έχεις με τους Δροπολίτες και δεν με ενδιαφέρει. Όλα αυτά για λάμψη ήθος και πνεύμα δείχνουν ότι έχεις σχέση με την ΟΜΟΝΟΙΑ και είναι μια τυφλή εμπιστοσύνη σε πολιτικούς.
Είναι πολύ κακό για νέο άνθρωπο να σκέφτεται έτσι.

Δεν κρίνω όλους τους υπόλοιπους εκτός από εμένα όπως λες αλλά αν νομίζεις ότι τα κόμματα και οι πολιτικοί είναι όλοι οι υπόλοιποι τότε το πρόβλημα σου είναι ακόμα μεγαλύτερο.

Μην αρχίσεις πάλι τα περί ιδεολογικής, πνευματικής ανωτερότητας που μου έλεγες στο παρελθόν. Δεν με ενδιαφέρουν.
Αν αισθάνεσαι ότι μιλάς με άνθρωπο κατώτερο του επιπέδου σου και δεν σου αρέσει απλά σταμάτα να το κάνεις.

Και εγώ σε αγαπάω αλλά δεν το φωνάζω έτσι.:wink:


Αυτό που πιθανόν να κερδίσει η ΟΜΟΝΟΙΑ θα είναι ότι εφόσον καρπωθεί την δήθεν επιτυχία της για την απόκτηση υπηκοότητας, θα περιμένει και ψήφους από τους Έλληνες πλέον υπηκόους στο κόμμα που η ίδια θα υποστηρίξει και γιατί όχι ψήφους για ένα μεγαλύτερο ποσοστό στις Αλβανικές εκλογές από του Αλβανούς υπηκόους.
Άβαταρ μέλους
lazos
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 05:14 am 16 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό agnwstos » 23:08 pm 26 09 2006

Καλά όλα αυτά που λέτε, αλλά νομίζω ξεφύγαμε λιγάκι.Εδώ ειπώθηκε ότι το Νοέμβριο ο Προθυπουργός θα ανακοινώσει την υπηκοότητα...

Που είναι ο Λάζαρος...οεο...
agnwstos
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 92
Εγγραφή: 02:42 am 19 07 2006

Δημοσίευσηαπό akisp » 00:04 am 27 09 2006

Αγνωστε ο Λαζαρος ανηκει σε αυτους που οργανωσαν την προηγουμενη πορεια.
Που δεν ανηκουν σε τουτους και παει λεγοντας.
Απο υποσχεσεις εχουμε χορτασει.

Τη Δευτερα Λαζαρε θα εισε στην πορεια;
Να τιμησεις ολους εμας που σε τιμησαμε στην προηγουμενη;
Η φοβασε και συ μηπως παρεξηγηθει το ντορακι;



ΧΙΜΑΡΑΙΟΣ έγραψε:Οσο για την ομονοια δε νομιζω να κερδιζει κατι απο το να παρουμε εμεις υπηκοτητα, αφου ανηκουν σαν κομμα στη βουλη της Αλβανιας.Οι αποφασεις ή οι πιεσεις τους δεν γινονται στην ελληνικη κυβερνηση,αλλα στην αλβανικη κυβερνηση,μιας και μας εκπροσωπουν στο αλβανικο κοινοβουλιο!

Η Ομονοια οπως γνωριζεις αναγνωριζετε σαν ο μονος νομιμος μας εκπροσωπος απο την ελληνικη πολιτεια.
Χρειαστηκε η εν λογο οργανωση (μαζι και ο Καραθανος) 15
χρονια για να υοθετηση το παγιο αιτημα της πλειοψηφιας των
βορειοηπειρωτων.

Ευκολα καταλαβαινει κανεις πως ειχε πολλα να χασει απο αυτην την ιστορια
.
Ας μην αναφερθω σε λογους.
akisp
 

Δημοσίευσηαπό agnwstos » 00:11 am 27 09 2006

Aki_Pana επιμένω ότι ξεφεύγουμε. Φιλικά πάντα, σου υπενθυμίζω ότι σκοπός αυτού του thread είναι όποιος έχει πληροφορίες για την υπηκοότητα να της πει. Οι αντιπαραθέσεις πιστεύω περισσεύουν.

που είσαι ρε ΛΑΖΑΡΕ; :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll:
agnwstos
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 92
Εγγραφή: 02:42 am 19 07 2006

Δημοσίευσηαπό Βανα » 01:19 am 27 09 2006

lazos έγραψε:

Βάνα δεν ξέρω τι έχετε πάθει με το διαβατήριο αλλά εφόσον σας ενδιαφέρει έβγαλα σήμερα μόλις και Ελληνικό διαβατήριο αλλά όχι για να ταξιδεύω Αλβανία.

Δεν καταλαβαίνω επίσης τι πρόβλημα έχεις με τους Δροπολίτες και δεν με ενδιαφέρει. Όλα αυτά για λάμψη ήθος και πνεύμα δείχνουν ότι έχεις σχέση με την ΟΜΟΝΟΙΑ και είναι μια τυφλή εμπιστοσύνη σε πολιτικούς.
Είναι πολύ κακό για νέο άνθρωπο να σκέφτεται έτσι.

Δεν κρίνω όλους τους υπόλοιπους εκτός από εμένα όπως λες αλλά αν νομίζεις ότι τα κόμματα και οι πολιτικοί είναι όλοι οι υπόλοιποι τότε το πρόβλημα σου είναι ακόμα μεγαλύτερο.

Μην αρχίσεις πάλι τα περί ιδεολογικής, πνευματικής ανωτερότητας που μου έλεγες στο παρελθόν. Δεν με ενδιαφέρουν.
Αν αισθάνεσαι ότι μιλάς με άνθρωπο κατώτερο του επιπέδου σου και δεν σου αρέσει απλά σταμάτα να το κάνεις.

Και εγώ σε αγαπάω αλλά δεν το φωνάζω έτσι.:wink:


...Επειδη εχουμε ξεφυγει απο το θεμα της ενοτητας αυτης, δε θα σου πω τιποτ αλλο παρα μονο:
1. Να φροντιζεις να λες απο την αρχη οτι βρισκεσαι σε μια διαφορετικη θεση (κατεχεις την υπηκοοτητα), απ΄οτι οι υπολοιποι που μπαινουν στο Φορουμ και προσπαθουν, ζωντας με την αγωνια, να μαθουν κατι απ΄αυτους που ειναι "σχετικοι", αλλα και απο οσους ειναι "ασχετοι" και το παιζουν "σχετικοι"....
Ετσι λοιπον, Λαζο(ε) τα οσα λες εισαι απολυτα δικαιολογημενος να τα λες... το παιζεις cool, αραχτος "...δεν κατεβαινω σε πορειες, δεν εμπιστευομαι τον Α, Β, Δ...κτλ, κτλ)!
Αντε να σου πω και αυτο...εγω το ηξερα απο την αρχη οτι ησουν σε αυτη τη θεση αλλα περιμενα να το πεις ο ιδιος!
***Μην εκλαβεις ως ζηλεια τα οσα σου λεω, και αρχισεις να επιχειρηματολογεις...., ελαχιστα με ενδιαφερει!
Απλα, ηθελα να σημειωσεις (οπως το εχουν κανει και αλλοι) οτι δεν βρισκεσαι στην ιδια θεση με ολους εμας...και αρα ειναι δικαιολογημενη, εν μερη, η αδρανεια σου αλλα και τα πιστευο σου!
2. Το οτι εχω κατι με τους Δροπολιτες, :P :P :P μου φαινεται οτι ειναι ενας ΄φτηνος' και παραπλανιτικος τροπος πειθους (επικληση στο συναισθημα) για να γινεις περισσοτερο αρεστος, νε περασεις με μεγαλυτερη ευκολια τις αποψεις σου αλλα και να κερδισεις την υποστηριξη των Δροπολ....οποτε δ θα μπω καν στη διαδικασια να σου το αναλυσω!
3.Οσο για την Ομονοια...πιστευε και μην ερευνα...οτι σε φωτισει ο Παντοδυναμος δηλαδη!
4.Τελος, θεωρειται σωστο και πρεπον να πληροφορουμε, εμμεσα, τους συμπατριωτες μας για το τι κρυβεται πισω απο τα γραμματα :wink: !
...Όποιος το πνεύμα του ποθεί να δυναμώσει,
να βγει απ' το σέβας κι από την υποταγή.

Από τες ηδονές πολλά θα διδαχθεί.
Την καταστρεπτική δεν θα φοβάται πράξη.
Το σπίτι το μισό πρέπει να γκρεμισθεί.
Έτσι θ' αναπτυχθεί ενάρετα στην γνώση...
Άβαταρ μέλους
Βανα
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: 01:02 am 31 05 2006
Τοποθεσία: Μάλτσιανη-Ριζά-Αγ.Σαράντα

Δημοσίευσηαπό Βανα » 01:27 am 27 09 2006

Λαζαρε, καλο κουραγιο γιατι εχεις να απαντησεις σε πολλους :o :o :o !
...Όποιος το πνεύμα του ποθεί να δυναμώσει,
να βγει απ' το σέβας κι από την υποταγή.

Από τες ηδονές πολλά θα διδαχθεί.
Την καταστρεπτική δεν θα φοβάται πράξη.
Το σπίτι το μισό πρέπει να γκρεμισθεί.
Έτσι θ' αναπτυχθεί ενάρετα στην γνώση...
Άβαταρ μέλους
Βανα
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: 01:02 am 31 05 2006
Τοποθεσία: Μάλτσιανη-Ριζά-Αγ.Σαράντα

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 08:51 am 27 09 2006

Παιδια συγνωμη αλλα δεν μπορω να απαντησω σε ολους. Θα παντησω γενικα και ελπιζω να καλυπντονται ολοι.
Γενικως ειμαι μελος του Φορουμ που οργανωσαν την προηγουμενη πορεια.
Πιστευω οτι πρεπει να ξαναγινει πορεια στις 2 Οκτωβριου (δεν με απασχολει απο ποιον και με ποια κινητρα), εγω ομως δεν θα ειμαι για πολυ προσωπικους λογους (υγειας), αλλα οποσδηποτε θα πηγαινα και πιστευω οτι οποιος μπορει πρεπει να παει, εγω πηγα σε ολες τις προηγουμες οποιος και να τις οργανωσε. Σε αυτην την πορεια δεν βοηθησα στην οργανωση γιατι δεν μπορουσα παλι για τους ιδιους λογους που δεν μπορω να ερθω.
Στις 2 Οκτωβριου εχω και τα γεννεθλια μου και ελπιζω να ειναι τυχερη ημερα (θα ειναι για μενα δωρο μια καλη πορεια).
Τωρα για την ιθαγενεια ξερω απο πολλες πληροφοριες που εχω οτι και τα 2 κομματα ειναι υπερ της αποδοσης και οτι ο πρωθυποπουργος δεν ασχολειται με τους Βορειοηπειρωτες, αλλα η υπουργος Εξωτερικων θεωρει το θεμα ληξαν (θα παρουμε). Το θεμα ειναι να ειναι προς το συμφερον της κυβερνησης η ενεργεια αυτη της αποδοσης της ιθαγενειας και η εξαγγελια θα γινει απο τον προθυπουργο αλλα η αποφαση ειναι της Ντορας. Η πορεια βοηθαει την κυβερνηση να μην χρονοτριβει και την αντιπολιτευση να μη φερει δυσκολιες. Για να ειναι δυνατη η αποδοση της ιθαγενειας χρειαζεται συγκαταθεση της αντιπολιτευσης (αυτος ειναι ο λογος που δεν πηραμε επι Σημιτη - δεν μπορει το Κομμα που κυβερναει να αλλαξει το εκλογικο σωμα σε τετοιο βαθμο 2-3%).
Οσο για τον αν παρεξηγηθει η Ντορα δεν νομιζω οτι εξαρταται απο μενα η απο καποιον αλλο βορειοηπειρωτη αλλα παο το ποσο γρηγορα θα λυσει η ιδια το προβλημα μας (και κερατας και δαρμενος δεν δεχομαι να ειμαι
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Επόμενο

Επιστροφή στο Πολιτικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

cron

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 4 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 4 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

Login Form