Τώρα είναι 12:43 pm 28 03 2024

Με τόση ευκολία τα Ευρώ στα κλαρίνα

Εδώ θα αναγράφονται οι ανακοινώσεις και τα σχόλια από τις εκδηλώσεις που θα διοργανώνουν διάφορα σωματεία, συλλόγοι, αδελφότητες κλπ

Με τόση ευκολία τα Ευρώ στα κλαρίνα

Δημοσίευσηαπό kris » 22:39 pm 06 03 2009

Χαίρομαι στις γιορτές και χορούς που διοργανώνουν οι αδελφότητες και σύλλογοι Βορειοηπειρωτών να βλέπω νέα άτομα στην ενασχόληση, αλλά και στη συμμετοχή.
Καλό είναι η παράδοση να διασώζεται και να τα έθιμα να ξαναζωντανεύουν.
Από την άλλη αυτό που μου έκανε μεγάλη εντύπωση και ειλικρινά έμεινα έκπληκτος, ήταν ο εύκολος τρόπος που μοιράζανε τα χρηματά τους στα κλαρίνα.
Το 50 Εύρω, 100 ευρω και βάλε σε 10 λεπτά χορό ήταν αυτό που με έβαλε σε σκέψεις.
Και σε μια περίοδο που ι κ...οι έσφιξαν πως γίνεται να παρατηρούνται αυτά τα φαινόμενα.Αν ήταν για κάτι άλλο, θα τα έδινε ο νέος Βορειοηπειρώτης με τόση ευκολία τα Ευρώ;
kris
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 12:00 pm 23 02 2009

Re: Με τόση ευκολία τα Ευρώ στα κλαρίνα

Δημοσίευσηαπό REBEL » 03:46 am 10 03 2009

Είναι αλήθεια αυτό. Κι εγώ μπαίνοντας στο χορό αμα ακούσω να παίζει 2-3 τραγούδια της αρεσκειάς μου τα δίνω τα 50 ευρω. Πιο πολύ αυτό συμβαίνει σε μας τους Βορειοηπειρώτες
Άβαταρ μέλους
REBEL
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 20:10 pm 19 09 2006
Τοποθεσία: PLAKA


Επιστροφή στο Εκδηλώσεις (Συνελεύσεις, Ημερίδες, Εκδρομές, Χοροί, Συνεστιάσεις κλπ)

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες


Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 9 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 9 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες

Login Form