Τώρα είναι 12:07 pm 28 03 2024

Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Σχόλια, ερωτήσεις νέων μελών & επισκεπτών. δοκιμές προφίλ.

Συντονιστής: Νέοι

Re: Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Δημοσίευσηαπό tzoumbas » 04:51 am 25 01 2008

Πρόσφατα ανακάλυψα το site και γι' αυτό ορίστε και λίγα λόγια για μένα...

Με λένε Αλτίνη - Γεώργιο και γεννήθηκα αρχές καλοκαιριού πριν από 27 χρόνια και κάτι ψηλά :wink: στους Αγίους Σαράντα όπου μένανε οι γονείς μου, αλλά μεγάλωσα και έζησα στο χωριό μέχρι τον Ιούλιο του 1992 που ήρθαμε στην Αθήνα. Στο χωριό παρακολούθησα το ελληνικό δημοτικό σχολείο. Από Σεπτέμβριο του 1992 έως τον Σεπτέμβριο του 1998 έζησα στο Κερατσίνι όπου συνέχισα γυμνάσιο και λύκειο. Από το 1998 και μέχρι τέλη του 2003 έζησα στην Κρήτη λόγω σπουδών και εργασίας. Τελείωσα Μηχανολόγος Μηχανικός Παραγωγής και Διοίκησης και από 08/01/2004 βρίσκομαι Γερμανία στην οποία βρέθηκα για μεταπτυχιακό με θέμα κινητήρες αεροσκαφών και τώρα εργάζομαι σε μια εταιρία κατασκευής κινητήρων στο Αννόβερο της Γερμανίας. Όπως καταλαβαίνετε η Ελλάδα και οι δικοί μου με βλέπουν καλοκαίρια και γιορτές.

Στο χωριό είχα να πάω αρκετά χρόνια (από το 1992 έως το 2003 είχα πάει 2 -3 φορές συνολικά), αλλά από το 2003 πάω κάθε καλοκαίρι και καμιά φορά και τα Χριστούγεννα γιατί Πάσχα δεν βολεύει λόγω διαφορετικών ημερομηνιών με το καθολικό που έχουν στην Γερμανία. Από ενδιαφέροντα μπορώ να πω ότι έχω μπόλικα, χρόνο δυσκολεύομαι να βρω να τα κάνω 8) Μουσική, ταξίδια, καφεδάκι παρέα με κανά ταβλάκι, μπιλιάρδο, σινεμά, μοντελισμός αεροσκαφών, flight simming, ποδόσφαιρο (φίλαθλος του Ολυμπιακού), πολεμικές τέχνες, Η/Υ...

Δεν γνωρίζω κάποιον από το forum (ή τουλάχιστον έτσι πιστεύω μέχρι αποδείξεως του εναντίον), αλλά θα ήθελα να γνωρίσω όλους σας.
Εικόνα
I want to die in peace, like my grandfather, who died in his sleep. Not in terror and grief like his 100 passengers...
Άβαταρ μέλους
tzoumbas
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 17:51 pm 22 01 2008
Τοποθεσία: Βουλιαράτες, Βελάχοβο, Αθήνα & Hannover Germany

Re: Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Δημοσίευσηαπό ΤΖΟΒΑΝΑ-ΠΑΥΛΙΝΑ » 12:29 pm 25 01 2008

Σειρά μου να γράψω και γω κάτι για να χαίρομαι για μένα ...
Γεννήθηκα Κορυτσά. Μπαμπάς καταγωγή βλάχος , μαμά απο ένα χωριό του Περμετή (δεν ξέρω ποιο). Δεν μιλούσα καθόλου ελληνικά μέχρι τα 9 μου. Μιλούσε μόνο ο παππούς μου και δεν τον καταλάβαινε κανείς. Γονείς Χ.Ο μέχρι το κόκαλο βέβαια λόγω καθεστώτος τηρούσαν κρυφά όλα τα έθιμα. Πήγαινα λοιπόν αλβανικό σχολείο ώσπου το 90 εγκατασταθήκαμε οικογενειακώς στη Χαλκιδική.
Δυσκολεύτηκα πολύ, ακόμα και τώρα μπορώ να ομολογήσω, γιατί ποτέ δεν θέλησαν να δεχτούν ότι
Μπορεί να είμαι πιο άξια από τους ελλαδίτες.
Έμαθα γρήγορα ελληνικά (3 μήνες μου πήρε). Αρίστευα στο γυμνάσιο, στο λύκειο. Διέπρεψα 2 φορές στην μαθηματική εταιρία και απ αυτό έχω 2 βραβεία ενθύμιο.
Έδωσα πανελλήνιες για να αποδείξω ότι είμαι τουλάχιστον ισάξια με τους συμμαθητές μου. Πέρασα και ολοκλήρωσα τις σπουδές μου στο τμήμα λογιστικής του ΤΕΙ Καβάλας. Η πτυχιακή μου είχε θέμα τους μετανάστες. Ο βαθμός άριστος 10. Μαζί με τους καθηγητές μου την παρουσιάσαμε σε ευρωπαϊκό συνέδριο. Καλή εμπειρία. Αλλά πρέπει να το κυνηγήσεις και να χεις και χορηγούς για να κάνεις κάτι πιο γνωστό.(πράμα δύσκολο) Ξαναέδωσα πανελλήνιες πέρασα ιατρικών εργαστηρίων στη Λάρισα αλλά δεν παρακολουθώ λόγω απόστασης και επειδή πλέον εργάζομαι.
Είμαι x.o και πιστεύω στην ύπαρξη των θείων.
Έκοψα πρόσφατα το τσιγάρο για να αποδείξω σε μένα ότι είμαι δυνατή (κάπνιζα απ τα 15 μου).
Δεν χαρίζομαι σε κανέναν λέω τα πράγματα με το όνομά τους. Είμαι καλή και τα βγάζω πέρα με τις δημόσιες υπηρεσίες γιατί έχω επιμονή και τολμώ.
Αυτά γενικά …..
Εξωτερικά όλοι λένε ότι μετράει πολύ η εμφάνισή μου…και πρέπει και εγώ να συμφωνήσω μαζί τους. :D
Τελευταία επεξεργασία από ΤΖΟΒΑΝΑ-ΠΑΥΛΙΝΑ και 19:00 pm 25 01 2008, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
ΤΖΟΒΑΝΑ-ΠΑΥΛΙΝΑ
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: 12:55 pm 10 10 2007
Τοποθεσία: ΚΟΡΥΤΣΑ-ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ-ΚΑΒΑΛΑ

Re: Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Δημοσίευσηαπό xylino spathi » 14:28 pm 25 01 2008

Τζοβανα, συγχωρεσε την αγνοια μου και λυσε μου σε παρακαλω μια απορια: Τι σχεση εχει η λογιστικη με τους μεταναστες; Τι θεμα ειχε ακριβως η πτυχιακη σου;
...τωρα ξερω τι θελω, ενα μαυρο τριανταφυλλο και τη δυναμη για να παλευω
Άβαταρ μέλους
xylino spathi
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 20:18 pm 04 12 2005
Τοποθεσία: ΖΕΡΒΑΤΙ

Re: Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Δημοσίευσηαπό ΤΖΟΒΑΝΑ-ΠΑΥΛΙΝΑ » 14:52 pm 25 01 2008

Καμία σχεση δεν είχε η λογιστική με τους μεταναστες. Αλλα για να μπορεις να κανεις πτυχιακη στην λογιστικη πρεπει να κανεις κατι που να έχει σχεση με στατιστικη, με αναλυση ή οτι αλλο εχει σχεση με την λογιστικη. Ετσι ασχοληθηκα με τους μεταναστες απο το 1990 και επειτα και εμβάθυνα στην περιοχη της καβάλας όπου κάνοντας έρευνα και δουλεύοντας SPSS στατιστικο πρόγραμμα αναλυσης δεδομένων καταλήγουμε σε διάφορα συμπεράσματα.πχ για τον αθλητισμο και τον μεταναστη πως ο αθλητισμος σβήνει τον ρατσισμό οταν υπαρχει αθλητική διακριση κλπ. ετσι ένα κοινωνικο θέμα μπορέσαμε να το περάσουμε σαν πτυχιακή στη λογιστικη.
ΤΖΟΒΑΝΑ-ΠΑΥΛΙΝΑ
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: 12:55 pm 10 10 2007
Τοποθεσία: ΚΟΡΥΤΣΑ-ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ-ΚΑΒΑΛΑ

Re: Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Δημοσίευσηαπό Koritseos » 17:42 pm 30 01 2008

Spoiler:
x :toimonster: Τζοβάνα άντε και του χρόνου στα Όσκαρ. :Hangman:
Τελευταία επεξεργασία από Βανα και 18:35 pm 04 02 2008, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: off topic
Koritseos
 

Re: Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Δημοσίευσηαπό mariza » 22:46 pm 30 01 2008

Αγαπητοί μου καλησπέρα σας…


Κατ’αρχήν να εκδηλώσω την χαρά μου για την ύπαρξη αυτού του φόρουμ και για την εξαιρετική δουλειά όλων των συμμετεχόντων σε αυτό..

Ειλικρινά χαίρομαι που το ανακάλυψα σε μία από τις αναζητήσεις μου..γιατί έχω να μοιραστώ με «δικούς μου» ανθρώπους εμπειρίες και να πω πράγματα που θα κατανοήσουν και δεν θα τα κατακρίνουν απαραίτητα. Είναι ωραίο να ανήκεις κάπου και χαίρομαι που ανήκω εδώ.

Με λένε Μαρίζα, εργάζομαι ως ιδιωτικός υπάλληλος σε μια μεγάλη ανώνυμη εταιρεία, πιο συγκεκριμένα στο τμήμα τιμολόγησης και διακίνησης προϊόντων και παράλληλα κάνω το μεταπτυχιακό μου…στην διοίκηση επιχειρήσεων..

Γεννήθηκα στο Ελμπασάν, αλλά η καταγωγή μου είναι από τις πανέμορφες Δρυμάδες τις οποίες επισκέπτομαι κάθε χρόνο…με ευλάβεια.

Δυστυχώς έχω βιώσει και εγώ τον ρατσισμό είτε από το σχολείο (καθηγητές & συμμαθητές) είτε φίλους και αυτό είναι κάτι που θα με κυνηγάει λόγω της άγνοιας που έχουν διάφοροι άνθρωποι. Η ειρωνία του ρατσισμού είναι ότι όταν ήμουν στο Ελμπασάν δεν με έβαζαν στην παρέα τους τα υπόλοιπα παιδιά γιατί ήμουν «ελληνίδα» και όταν ήρθα στην Ελλάδα η κατηγορία άλλαζε σε «αλβανίδα». Αυτό που λέω σε όλους αυτούς είναι ότι «εσείς είστε Έλληνες στα χαρτιά και εγώ στην καρδιά».

Γενικότερα, μου αρέσει να αχολούμαι με διάφορα πράγματα και να μην μένω αδρανής. Μου αρέσει να μην κρίνω τους άλλους και να μην τους πληγώνω, αυτό που προσπαθώ να τηρώ στη ζωή μου είναι «μην κάνεις στους άλλους αυτό που δεν θέλεις να κάνουν σε σένα». Είμαι ειλικρινές άτομο, και προσπαθώ πάντα να περνάω καλά στηριζόμενη στα θετικά μου αισθήματα και συναισθήματα.

Όσον αφορά την εξωτερική μου εμφάνιση ποτέ δεν μου άρεσε να μιλάω για τον εαυτό μου, πόσο μάλλον δημοσίως, και από την άλλη πιστεύω ότι η ομορφιά είναι ένα σύμπλεγμα πολλών παραγόντων (τον οποίο θα εξηγήσω αργότερα), αυτό για το όποιο ευχαριστώ το Θεό και τον μπαμπά μου είναι για το περίεργο, αλλά συνάμα όμορφο (έτσι λένε οι άλλοι) χρώμα ματιών που μου έδωσε.

Έυχομαι σε όλους τα καλύτερα μέσα από την καρδιά μου, όλες σας οι επιθυμίες να πραγματοποιηθούν άμεσα. Θα ήθελα να γνωρίσω από κοντά όλα τα μέλη του φόρουμ, καθώς πιστεύω ότι είναι όλοι πολύ αξιόλογα άτομα και από την άλλη μου αρέσει να γνωρίζω καινούργια άτομα και να ανταλλάσω απόψεις.

Να είστε όλοι πάντα καλά!!!

Μαρίζα
:D
"Η σιωπή είναι χρυσός..."
Άβαταρ μέλους
mariza
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 01:16 am 28 08 2007
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Δημοσίευσηαπό epgiorgos82 » 23:10 pm 30 01 2008

Καλώς όρισες Μαρίζα


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
epgiorgos82
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 630
Εγγραφή: 16:08 pm 20 10 2006
Τοποθεσία: ΒΡΑΧΟΓΟΡΑΝΤΖΗ

Re: Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Δημοσίευσηαπό mariza » 00:17 am 31 01 2008

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Γιώργο :lol: :lol: ....και για την υπέροχη ανθοδέσμη... yahoo: yahoo: yahoo:

Καλώς σας βρήκα λοιπόν!!!

Μαρίζα
"Η σιωπή είναι χρυσός..."
Άβαταρ μέλους
mariza
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 01:16 am 28 08 2007
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Δημοσίευσηαπό kotsos » 14:11 pm 31 01 2008

mariza έγραψε:στο Ελμπασάν δεν με έβαζαν στην παρέα τους τα υπόλοιπα παιδιά γιατί ήμουν «ελληνίδα» και όταν ήρθα στην Ελλάδα η κατηγορία άλλαζε σε «αλβανίδα».

Σημασία έχει να ξέρεις εσύ η ίδια ΤΙ είσαι! Από που έρχεσαι, που βρίσκεσαι και που θα πας. Όλοι οι υπόλοιποι αργά ή γρήγορα θα "αναγκαστούν" να σε σεβαστούν...

Υ.Γ: Το σωστό είναι "από τις Δρυμάδες" ή "από τους Δρυμάδες";

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ!!!!!
kotsos
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: 20:32 pm 27 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Δημοσίευσηαπό ΤΖΟΒΑΝΑ-ΠΑΥΛΙΝΑ » 16:38 pm 02 02 2008

Spoiler:
Koritseos έγραψε:x :toimonster: Τζοβάνα άντε και του χρόνου στα Όσκαρ. :Hangman:



λυπάμαι πολυ για σενα ''Koritseos'' .αυτο και μονο φτανει! σε αφηνω στην κρίση όλων όσων συμμετασχουν με σοβαροτητα και ευλαβια σ' αυτο το φορουμ.
Τελευταία επεξεργασία από Βανα και 18:34 pm 04 02 2008, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: off topic
ΤΖΟΒΑΝΑ-ΠΑΥΛΙΝΑ
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: 12:55 pm 10 10 2007
Τοποθεσία: ΚΟΡΥΤΣΑ-ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ-ΚΑΒΑΛΑ

Re: Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Δημοσίευσηαπό mariza » 23:09 pm 03 02 2008

Σε ευχαριστώ για το καλοσόρισμα...Κότσο :D

Γνωρίζω ποιά ήμουν, είμαι και προσπαθώ να χτίσω το μέλλον μου χωρίς να ξεχνάω την καταγωγή μου και το παρελθόν μου...σίγουρα η προσωπικότητα του καθενός μας αποπνέει στους άλλους θετικά και αρνητικά συναισθήματα, εξού και η συμπεριφορά μας είναι ανάλογη. Αυτό που επιθυμώ είναι να μην κολλάμε στους άλλους ταμπέλες και να μην προκαταβάλουμε πράγματα ή συναισθήματα λόγω της καταγωγής του/της. Ο καθένας μας έχει δικαίωμα σε όλα και η καταγωγή δεν πρέπει να μας τα στερεί…

Όσον αφορά την ερώτηση σου νομίζω οτι το σωστό είναι «τις Δρυμάδες», αλλά θα επανέλθω με μια πιο τεκμηριωμένη απάντηση.

Να είσαι καλά και να περνάς ακόμη καλύτερα Κότσο..
Μαρίζα
:lol:
"Η σιωπή είναι χρυσός..."
Άβαταρ μέλους
mariza
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 01:16 am 28 08 2007
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » 17:24 pm 04 02 2008

Spoiler:
Λυπάμαι πολυ για σενα ''Koritseos'' .αυτο και μονο φτανει! σε αφηνω στην κρίση όλων όσων συμμετασχουν με σοβαροτητα και ευλαβια σ' αυτο το φορουμ.

Γι’ αυτές τις κοτρόνες που πετάς εκδίδεις Δελτία Αποστολής η παράνομα τις διακινείς κερασμένο απο μένα
Τελευταία επεξεργασία από Βανα και 18:44 pm 04 02 2008, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Αιτία: off topic
Επισκέπτης
 

Re: Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Δημοσίευσηαπό Zagorisios » 15:09 pm 05 02 2008

Λέγομαι Αλέξανδρος ή Αλέκος και είμαι καινούριος στο forum. Δε σας έχω γνωρίσει αλλά το θέλω πολύ, (στην κοπή της πίτας)

Μένω Αθήνα και είμαι Ηπειρώτης. Πατέρας βλάχος από Φιλιάτες Θεσπρωτίας, μάνα από Βίτσα Ζαγορίου και Ζίτσα. Επειδή μεγάλωσα Ζαγόρι θεωρώ τον εαυτό μου πιο πολύ Ζαγορίσιο και είμαι περήφανος που είμαι και βλάχος. Επίσης υποστηρίζω φανατικά τον ΠΑΣ Γιάννινα από παιδί (το πανό στους εκτός έδρας αγώνες του ΠΑΣ "Τα χιλιόμετρα είναι λίγα")

Δουλεύω στο νομικό τμήμα μιας εταιρείας με ειδίκευση στα πνευματικά δικαιώματα, ασχολούμαι με την πολιτική, το RPG, το διάβασμα και τη μουσική. Κάνω και μια εκπομπή στο ραδιόφωνο με ένα φίλο (χόμπι) κάθε Κυριακή 10 με 12 το πρωϊ σε ένα σταθμό (επικαιρότητα, πολιτικά και ξένη rock μουσική).

Κατά τα άλλα...
Ηπειρωτική Εταιρεία, Σύνδεσμος Ηπειρωτών Ζωγράφου, Ηπειρώτικη Νεολαία, Πολιτιστικός Σύλογος και Αδελφότητα Βίτσας Ζαγορίου
λίγο τσίπουρο, λίγο γυναίκες, λίγο κλαρίνο, η ιστορία, ο Tolkin, ταινιούλες, τα κοινά, λίγο να βγούμε, λίγο επικό metal, λίγο πιο μετριοπαθής πλέον, λίγο τοπικιστής, λίγο φιλελεύθερος, λίγο ημίτρελος...

Έχω και θεία στο Αργυρόκαστρο και από παλιά η οικογένεια παρακολουθούσε τα ΒορειοΗπειρώτικα, πήγα μια βόλτα και από ΣΦΕΒΑ (λόγω αγάπης της οικογένειας στο Σεβαστιανό) αλλά λίγο ακραίους τους βρήκα και δεν ασχολήθηκα. Πιστεύω ότι η Ήπειρος είναι ΜΙΑ, Βόρεια ή Νότια μένει η ίδια, με τους ίδιους κατοίκους. Κάτι που αφορά το Βορρά δεν μπορεί να μην αφορά το Νότιο κομμάτι.

Αυτά
at the end...
I' m a smoker, I' m a walker, I' m a midnight talker...
Στη Δημοκρατία δεν υπάρχουν αδιέξοδα

"The old that is strong does not wither,
Deep roots are not touched by the frost.
From the ashes a fire shall be woken,
a light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken..."
Άβαταρ μέλους
Zagorisios
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 16:07 pm 29 01 2008
Τοποθεσία: όπου παίζει ο ΠΑΣ Γιάννινα

Re: Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Δημοσίευσηαπό kotsos » 18:28 pm 05 02 2008

Zagorisios έγραψε:Λέγομαι Αλέξανδρος ή Αλέκος και είμαι καινούριος στο forum. Δε σας έχω γνωρίσει αλλά το θέλω πολύ, (στην κοπή της πίτας)

Μένω Αθήνα και είμαι Ηπειρώτης.
Καλώς το ξωτικό....
kotsos
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: 20:32 pm 27 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Δημοσίευσηαπό AMARYLIS » 00:41 am 06 02 2008

Ελπίζω Αλέκο στην πίτα να σε δούμε να χορεύεις και λίγο... :lol:
...το σώμα το λιώνει η τεμπελιά και την ψυχή η αδιαφορία...
Άβαταρ μέλους
AMARYLIS
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: 14:57 pm 19 03 2007
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Δημοσίευσηαπό Catherine » 11:47 am 21 06 2008

Γειά και από μένα :D !Λοιπόν…έχουμε και λέμε…


Όνομα : Κατερίνα
Παρατσούκλι : Βαγγέλας
Ηλικία : 39 1/2
Χρώμα μαλλιών : Κσανθω
Χρώμα ματιών : Πράσινο ή γαλάζιο(ανάλογα με το χρώμα των φακών που βάζω)
Ύψος : 1.80 χωρίς τακούνι - 1.81 με γόβα
Κιλά : 50-60 (ανάλογα με το τι έφαγα το μεσημέρι)
Διαστάσεις : 110-60-90
Προτέρημα : Ταπεινοφροσύνη
Ελάττωμα : κανένα
Τι μου αρέσει σε έναν άντρα : Εκτός απ΄τα λεφτά του;

Επίσης
-Δεν καπνίζω πάνω από 4 πακέτα τσιγάρα την ημέρα
-δεν πίνω καθόλου κάθε Δευτέρα και Πέμπτη μεταξύ 7:00-7:30 το πρωί.




ΥΓ : Επειδή η μύτη μου έχει αρχίσει να μεγαλώνει επικίνδυνα και επειδή δεν έχω βρει ακόμα κανέναν πλούσιο άντρα να μου πληρώνει τις επισκευές μου στον Φουστάνο, πρέπει να ομολογήσω ότι :

Με λένε Κατερίνα και προσπαθώ να είμαι καλά κι εγώ και οι γύρω μου. Έχω σπουδάσει Αγγλική Φιλολογία και Δραματική Σχολή. Εργάζομαι ως δασκάλα αγγλικών. Κατά βάααααααθος είμαι καλό, φιλήσυχο και ρομαντικό παιδί. Δεν καπνίζω, πίνω ελάχιστα και είμαι γενικά κατά των διαφόρων ουσιών (νόμιμων ή παράνομων). Μεγάλη μου αδυναμία είναι ο μικρός μου αδερφός. Αγαπάω τη μουσική, το θέατρο, τις ταινίες, τα ταξίδια και την καλή παρέα (λίγοι και καλοί). Επίσης, μου αρέσει πολύ να γράφω στίχους και να τραγουδάω. Μ’ αρέσουν τα αστεία και το χιούμορ - ποτέ όμως το χυδαίο ή το επικίνδυνο.
Σ΄ έναν άντρα μου αρέσει να είναι καλός, ευγενικός, με χιούμορ και απλός (δεν αντέχω τα ψώνια).
Θρησκεία : Ορθόδοξη Χριστιανή
Χρώμα : ροζ
Προτέρημα : καλό παιδί
Ελάττωμα : καλό παιδί
I have to say no to the good,so I can say yes to the best.
Catherine
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 23:49 pm 10 06 2008
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Δημοσίευσηαπό lazos » 12:20 pm 21 06 2008

Catherine έγραψε:Σ΄ έναν άντρα μου αρέσει να είναι καλός, ευγενικός, με χιούμορ και απλός (δεν αντέχω τα ψώνια).
Προτέρημα : καλό παιδί
Ελάττωμα : καλό παιδί


Ειμαι αγενέστατος, απο χιούμορ δεν ξέρω ούτε την λέξη, ειμαι κακός και ψώνιο με τα πάντα
Ταιριάζουμε 100%
Προσπάθησε να μην είσαι καλό παιδί. :D

Καλως ήρθες Βαγγέλα
Άντρας λογάται όποιος μπορεί, να σκύφτει το κεφάλι
όταν πουλούν παλικαριές κι εγωισμούς οι άλλοι
Άβαταρ μέλους
lazos
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 05:14 am 16 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Δημοσίευσηαπό Catherine » 12:31 pm 21 06 2008

Ειμαι αγενέστατος, απο χιούμορ δεν ξέρω ούτε την λέξη, ειμαι κακός και ψώνιο με τα πάντα
Ταιριάζουμε 100%



Σου στέλνω pm να κανονίσουμε να βρεθούμε. :lol:
I have to say no to the good,so I can say yes to the best.
Catherine
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 23:49 pm 10 06 2008
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Δημοσίευσηαπό lazos » 12:35 pm 21 06 2008

το πήρα αλλά λόγω ψώνιου δεν σου απάντησα
για ποίον με πέρασες
με ενα πμ θες να με ρίξεις
είμαι και 99 κιλά άμα έπεφτα ετσι θα θα γέμιζα τον κόσμο τρύπες... ρυπες... υπες... πες... ες... ς
Άντρας λογάται όποιος μπορεί, να σκύφτει το κεφάλι
όταν πουλούν παλικαριές κι εγωισμούς οι άλλοι
Άβαταρ μέλους
lazos
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 05:14 am 16 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πείτε μας δυό λόγια για σας.

Δημοσίευσηαπό Catherine » 12:42 pm 21 06 2008

lazos έγραψε:το πήρα αλλά λόγω ψώνιου δεν σου απάντησα


Δεν σου το έστειλα ακόμα... :?
I have to say no to the good,so I can say yes to the best.
Catherine
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 23:49 pm 10 06 2008
Τοποθεσία: Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Καλως ήρθατε.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες

cron

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 9 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 9 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες

Login Form