Τώρα είναι 12:54 pm 28 03 2024

Συγχαρητήρια!!!

Σχόλια, ερωτήσεις νέων μελών & επισκεπτών. δοκιμές προφίλ.

Συντονιστής: Νέοι

Συγχαρητήρια!!!

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » 02:27 am 06 12 2005

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟ FORUM.ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΤΗΝ ΕΚΡΑΖΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΔΥΣΚΟΛΟ ΟΝΟΜΑ.ΑΥΤΗ ΜΑΛΙΣΤΑ!!!

ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΕΠΕΙΔΗ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΠΟ ΣΕΛΙΔΕΣ TO FORUM KAI TO CHAT NA AΝΟΙΓΕΙ ΣΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΤΕ Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ.ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ...
Επισκέπτης
 

forum

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » 03:57 am 08 12 2005

dj p@ri, η πρότασή σου για το forum ακούστηκε και εφαρμόστηκε.
όσο για το chat στο κατω μέρος έχει επιλογή "Αρχική".
Επισκέπτης
 

Δημοσίευσηαπό lazos » 06:55 am 16 12 2005

Χαιρετώ και εγώ.
Χίλιες φορές καλύτερο από το προηγούμενο forum και site.

Ελπίζω να γεμίσει με πολλά μέλη και μπόλικα θέματα.


Παρακαλώ αν οι διαχειρηστές του forum θέλουν και μπορούν να οργανώσουν της κατηγορίες συζητήσεων προσθέτωντας κατηγορίες όπως πχ νομοθεσία, εμπειρίες, κατηγορία για ασχετα με την βόρειοήπειρο κλπ.


Αν χρειάζεστε κάποια βοήθεια σε τεχνικά θέματα όσον αφορά το site και το forum στην διαθεσή σας.

.-
Άβαταρ μέλους
lazos
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 05:14 am 16 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Φοιβος » 00:27 am 20 12 2005

Πολύ καλύτερο βρε παιδιά!!!

Και σ’ ανώτερα τώρα!
Άβαταρ μέλους
Φοιβος
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: 21:03 pm 04 12 2005

Δημοσίευσηαπό Phoenix » 04:21 am 20 12 2005

Πολύ ωραία ιστοσελίδα!!!
Συγχαρητήρια!!!

Έχετε μήπως γραφεία και αν ναι, που είναι αυτά?
__________________________________
Άβαταρ μέλους
Phoenix
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: 04:08 am 20 12 2005

Σύντομα

Δημοσίευσηαπό ΜΠΑΤΖΑΚΗΣ » 01:54 am 21 12 2005

Καλησπερίζω την όμορφη Μιλένα!
Γραφεία για συνεδριάσεις έχουμε.Απλά συζητάμε αυτόν τον καιρό να τα έχουμε ανοιχτά 3 ώρες κάθε απόγευμα με σκοπό να ερχόμαστε πιο κοντά με τα μέλη μας και μη.
Σύντομα θα έχεις νέα μας.
Καλό διάβασμα.
ΜΠΑΤΖΑΚΗΣ
 

HI

Δημοσίευσηαπό Eleni » 18:06 pm 10 01 2006

ΓΕΙΑ ΣΕ ΌΛΟΥΣ, ΚΑΛΉ ΧΡΟΝΙΑ.
Άβαταρ μέλους
Eleni
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 17:53 pm 10 01 2006

Δημοσίευσηαπό Βασιλης » 19:38 pm 10 01 2006

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΑΠΟΔΟΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
Στους τέσσερις ανέμους σκορπίσαν τα χαρτιά
Που να σε ψάξω, χώρα μου χαμένη
Άβαταρ μέλους
Βασιλης
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 18:04 pm 10 01 2006

ΗΙ

Δημοσίευσηαπό mayromata » 21:44 pm 26 01 2006

"Hi" κι απο μενα...
Μετα κοπων και βασανων εγινα μελος του φόρουμ...
Θα ' χουμε την ευκαιρια να τα λεμε απο κοντα...
Χαιρομαι που εχουμε ενα βημα να μιλαμε.
Άβαταρ μέλους
mayromata
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: 21:30 pm 26 01 2006

γεια σας

Δημοσίευσηαπό Artemis » 21:32 pm 19 02 2006

:lol: Καλημέρα σας :lol:

Πως περνάτε εδώ στη δημόσια συζήτηση; :?:

Καλή η κίνησή σας. :arrow:

Καλύτερη από την προηγούμενη :!: :D :D
Το ιδιαίτερο χαρακτηριστικό των ανόητων είναι ότι προσέχουν τα σφάλματα των άλλων και δεν βλέπουν τα δικά τους.
Άβαταρ μέλους
Artemis
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 21:13 pm 19 02 2006

Συγχαρητήρια!!!

Δημοσίευσηαπό evi_ DERVITSIANI » 16:08 pm 31 10 2007

Θα είμαι σύντομη, γιατί αφενός τα πολλά λόγια είναι φτώχεια και αφετέρου φαντάζομαι πως είστε όλοι πολυάσχολοι και δεν θα ήθελα να μονοπωλήσω για πολύ ώρα την προσοχή σας.
Καταρχήν, συνοπτικά λίγα λόγια για να συστηθώ δεδομένου ότι είμαι νέο μέλος. Λέγομαι Εύη, είμαι και εγώ όπως πολλοί από εσάς «επιστήμων», κατάγομαι από τη Δερβιτσάνη – δεν θα πω άλλα, γιατί φαντάζομαι πως όλοι ή σχεδόν όλοι γνωρίζεται το χωριό αυτό - !!!!!!!! Ο λόγος που γράφω είναι η θέλησή μου, η ανάγκη μου και αν θέλετε η υποχρέωση που έχω προς το μέρος που γεννήθηκα και μεγάλωσα να ενώσω και εγώ τη φωνή μου, τα πιστεύω μου, τις δυνάμεις μου και να μοιραστώ τις ελπίδες , τις φιλοδοξίες και τα όνειρα που έχετε για τον τόπο μας. Ήθελα δε να συγχαρώ όλα τα μέλη, ενεργά και μη, της νεολαίας για την αξιόλογη προσπάθεια και να εκφράσω τη μεγάλη μου χαρά, αισιοδοξία και υπερηφάνεια που η νέα γενιά που μεγάλωσε στη «μάνα πατρίδα» δεν ξεχνά τον τόπο της - όπως συνηθίζουμε να αποκαλούμε την Βόρειο Ήπειρο - και προσπαθεί να κάνει αισθητή την παρουσία της, να προασπίσει την ιστορία της- που πολλοί αγνοούν και παρερμηνεύουν δόλια, αμελώς ή βλακωδώς και να βρει μία δίοδο επικοινωνίας και συσπείρωσης με άλλους συμπατριώτες . Αυτό που προέχει είναι να έχουμε μια ξεκάθαρη θέση και ρόλο σε όσα θέματα αφορούν την κοινωνική και εθνική μας υπόσταση, έχοντας πάντα ως γνώμονα την προαγωγή και την κατοχύρωση των δικαιωμάτων των απανταχού Βορειοηπειρωτών, να επιδιώκουμε την καλλιέργεια του αισθήματος της αγάπης και να προσπαθούμε για την επίλυση των προβλημάτων με την υλική και ηθική βοήθεια όλων μας. Τελειώνοντας, σας συγχαίρω για άλλη μια φορά και εύχομαι με το πέρασμα του χρόνου να πληθαίνουν τα μέλη του σωματείου σας και γενικότερα η αγάπη μας και υπηρηφάνειά μας για τη γενέτειρά μας που μεγαλώσαμε με αρχές και αξίες που τείνουν να χαθούν στις μέρες μας…
evi_ DERVITSIANI
 

Re: Συγχαρητήρια!!!

Δημοσίευσηαπό Dervitsiotis » 16:15 pm 31 10 2007

Καλώς την! :) :)
"Λόγια μεγάλα, ποιητικά, ανεκτέλεστα ... λόγια κοινά, κενά, «καπνός κι αθάλη»,
που ίσως διαβάζοντάς τα να με οικτίρετε, ... γελώντας και κουνώντας το κεφάλι"
Καββαδίας
Άβαταρ μέλους
Dervitsiotis
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 17:00 pm 22 03 2007
Τοποθεσία: ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: Συγχαρητήρια!!!

Δημοσίευσηαπό xylino spathi » 21:25 pm 01 11 2007

evi_ DERVITSIANI έγραψε:Θα είμαι σύντομη, γιατί αφενός τα πολλά λόγια είναι φτώχεια και αφετέρου φαντάζομαι πως είστε όλοι πολυάσχολοι και δεν θα ήθελα να μονοπωλήσω για πολύ ώρα την προσοχή σας.
Καταρχήν, συνοπτικά λίγα λόγια για να συστηθώ δεδομένου ότι είμαι νέο μέλος. Λέγομαι Εύη, είμαι και εγώ όπως πολλοί από εσάς «επιστήμων», κατάγομαι από τη Δερβιτσάνη – δεν θα πω άλλα, γιατί φαντάζομαι πως όλοι ή σχεδόν όλοι γνωρίζεται το χωριό αυτό - !!!!!!!! Ο λόγος που γράφω είναι η θέλησή μου, η ανάγκη μου και αν θέλετε η υποχρέωση που έχω προς το μέρος που γεννήθηκα και μεγάλωσα να ενώσω και εγώ τη φωνή μου, τα πιστεύω μου, τις δυνάμεις μου και να μοιραστώ τις ελπίδες , τις φιλοδοξίες και τα όνειρα που έχετε για τον τόπο μας. Ήθελα δε να συγχαρώ όλα τα μέλη, ενεργά και μη, της νεολαίας για την αξιόλογη προσπάθεια και να εκφράσω τη μεγάλη μου χαρά, αισιοδοξία και υπερηφάνεια που η νέα γενιά που μεγάλωσε στη «μάνα πατρίδα» δεν ξεχνά τον τόπο της - όπως συνηθίζουμε να αποκαλούμε την Βόρειο Ήπειρο - και προσπαθεί να κάνει αισθητή την παρουσία της, να προασπίσει την ιστορία της- που πολλοί αγνοούν και παρερμηνεύουν δόλια, αμελώς ή βλακωδώς και να βρει μία δίοδο επικοινωνίας και συσπείρωσης με άλλους συμπατριώτες . Αυτό που προέχει είναι να έχουμε μια ξεκάθαρη θέση και ρόλο σε όσα θέματα αφορούν την κοινωνική και εθνική μας υπόσταση, έχοντας πάντα ως γνώμονα την προαγωγή και την κατοχύρωση των δικαιωμάτων των απανταχού Βορειοηπειρωτών, να επιδιώκουμε την καλλιέργεια του αισθήματος της αγάπης και να προσπαθούμε για την επίλυση των προβλημάτων με την υλική και ηθική βοήθεια όλων μας. Τελειώνοντας, σας συγχαίρω για άλλη μια φορά και εύχομαι με το πέρασμα του χρόνου να πληθαίνουν τα μέλη του σωματείου σας και γενικότερα η αγάπη μας και υπηρηφάνειά μας για τη γενέτειρά μας που μεγαλώσαμε με αρχές και αξίες που τείνουν να χαθούν στις μέρες μας…


Αν αυτο ειναι το "συνοπτικα" φανταζομαι τι μας περιμενει!!!
...τωρα ξερω τι θελω, ενα μαυρο τριανταφυλλο και τη δυναμη για να παλευω
Άβαταρ μέλους
xylino spathi
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 20:18 pm 04 12 2005
Τοποθεσία: ΖΕΡΒΑΤΙ

καλώς ήρθες

Δημοσίευσηαπό Βασίλης » 19:32 pm 02 11 2007

Καλώς ήρθες Εύη και ελπίζουμε να παραμείνεις
όπως και λίγοι άλλοι οι οποίοι δεν πτοούνται από τα παραπάνω σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Βασίλης
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: 15:45 pm 27 11 2006
Τοποθεσία: Βόρεια Ήπειρος


Επιστροφή στο Καλως ήρθατε.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες


Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 8 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 8 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

Login Form