Τώρα είναι 13:13 pm 28 03 2024

Profile test

Σχόλια, ερωτήσεις νέων μελών & επισκεπτών. δοκιμές προφίλ.

Συντονιστής: Νέοι

Re: Profile test

Δημοσίευσηαπό Dervitsiotis » 13:20 pm 06 07 2007

Βανα έγραψε: Προσεξε λιγο οχι μονο τις απαντησεις που προηγηθηκαν αλλα και αυτες που ακολουθησαν :wink:

Σβήστηκαν όλα... κρατάτε ώρε πατριώτες κανένα αντίγραφο αυτόν των ιστορικών στιγμών?
"Λόγια μεγάλα, ποιητικά, ανεκτέλεστα ... λόγια κοινά, κενά, «καπνός κι αθάλη»,
που ίσως διαβάζοντάς τα να με οικτίρετε, ... γελώντας και κουνώντας το κεφάλι"
Καββαδίας
Άβαταρ μέλους
Dervitsiotis
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 17:00 pm 22 03 2007
Τοποθεσία: ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: Profile test

Δημοσίευσηαπό Βανα » 21:46 pm 06 07 2007

Dervitsiotis έγραψε:Α.Η.1914... δεν είχα καταλάβει ότι ζεις γιάννενα...

:conf: Βρε Δερβι, σε χτυπησε ο ερως κατακουταλα μου φαινεται, αφου το γραφει στο κατω μερος του αβαταρ :( !

Σβήστηκαν όλα...


....δεν πειραζει, παραμενουν βαθια χαραγμενα στις μνημες ολων μας :(
...Όποιος το πνεύμα του ποθεί να δυναμώσει,
να βγει απ' το σέβας κι από την υποταγή.

Από τες ηδονές πολλά θα διδαχθεί.
Την καταστρεπτική δεν θα φοβάται πράξη.
Το σπίτι το μισό πρέπει να γκρεμισθεί.
Έτσι θ' αναπτυχθεί ενάρετα στην γνώση...
Άβαταρ μέλους
Βανα
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: 01:02 am 31 05 2006
Τοποθεσία: Μάλτσιανη-Ριζά-Αγ.Σαράντα

Re: Profile test

Δημοσίευσηαπό Βανα » 00:59 am 08 07 2007

Vlaxogomenos έγραψε:Η Βανα απλα δε ξερει τι πρεπει να κανει και ποιος ειναι ο ρολος της.

Τσαχπινογαργαλιαρη βλαχογκομενε, κατσε πρωτα να σε πολιτογραφησουμε βορειοηπειρωτη και μετα μας βγαζεις στη συνταξη και μαλιστα ανευ εφαπαξ. :conf:
Εμεις περιμεναμε 17ολοκληρα χρονια. . .οπως καταλαβαινεις πρεπει να φας πολλα καρβελια ακομη (για την κοιλιτσα που λεγαμε :wink:, ξερεις εσυ)!
...Όποιος το πνεύμα του ποθεί να δυναμώσει,
να βγει απ' το σέβας κι από την υποταγή.

Από τες ηδονές πολλά θα διδαχθεί.
Την καταστρεπτική δεν θα φοβάται πράξη.
Το σπίτι το μισό πρέπει να γκρεμισθεί.
Έτσι θ' αναπτυχθεί ενάρετα στην γνώση...
Άβαταρ μέλους
Βανα
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: 01:02 am 31 05 2006
Τοποθεσία: Μάλτσιανη-Ριζά-Αγ.Σαράντα

Re: Profile test

Δημοσίευσηαπό Dervitsiotis » 12:31 pm 08 07 2007

Βανα έγραψε::conf: Βρε Δερβι, σε χτυπησε ο ερως κατακουταλα μου φαινεται, αφου το γραφει στο κατω μερος του αβαταρ :( !

Λάθος διάγνωση dotoressa Βάνα... έτσι γεννήθηκα... :lol: :lol: :lol:
"Λόγια μεγάλα, ποιητικά, ανεκτέλεστα ... λόγια κοινά, κενά, «καπνός κι αθάλη»,
που ίσως διαβάζοντάς τα να με οικτίρετε, ... γελώντας και κουνώντας το κεφάλι"
Καββαδίας
Άβαταρ μέλους
Dervitsiotis
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 17:00 pm 22 03 2007
Τοποθεσία: ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Profile test

Δημοσίευσηαπό Βανα » 03:10 am 09 01 2008

Να μαι και εγω, οπως βλεπετε επεστρεψα στην καθημερινοτητα μου.
Ευχομαι σε οσους δεν μπορεσα να ευχηθω απο κοντα, μια δημιουργικη, ομορφη, ειρηνικη και σαγηνευτικη χρονια!

Σε μια γρηγορη ματια στα θεματα τα οποια θιχτηκαν στο φορουμ την περιοδο κατα την οποια απουσιαζα, επελεξα πρωτα απ ολα, ετσι για καλη και ηπια αρχη, να τιμησω, λυνοντας την απορια της συγχωριανης μου και μελος του ΔΣ για τα τελευταια 4 χρονια, την Ιοκαστη. Για περισσοτερη ευκολια την παραθετω

Δημοσίευσηαπό Iokasti στις 13:49 pm 20 12 2007
Αχ βρε Βάνα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γράφεις.....
Μεχρι να τους μάθουμε λοιπόν, διότι ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ας μην λασπώνουμε στα τυφλα βασιζομενοι μονο και μονο σε λογια 3ων.

Τα παλιά μέλη του Δ.Σ βρε Βάνα γιατί δεν μπήκαν οι υπόλοιποι στο κόπο να τα μάθουν στα 4 χρόνια της πορείας τους, παρά μόνο να τα βρίζουν ακόμα και σε προσωπικό επίπεδο ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ TA ΞΕΡΑΝΕ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Think about it.


Ιοκαστη μου, ομολογω πως δεν μου χρειαστηκαν 20 μερες σκεψης, οσο δηλαδη ειναι το διαστημα που μεσολαβησε αναμεσα στην ερωτηση σου και στην απαντηση μου, αλλα μονο 20’’. Σωστα κανεις και με προτρεπεις να σκεφτω, το εκλαμβανω ως μια κριτικη, και ειναι καλοδεχουμενη, αλλα πες μου και τι πρεπει να σκεφτω ή καλυτερα περιεγραψε μου τι σεκφτηκες εσυ, και με θαυμασες τοοοοοοοοοοοσο πολυ
Αχ βρε Βάνα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ TA ΞΕΡΑΝΕ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

οταν αντικρυσες την τοποθετηση μου. Καταλαβαινω το πως αισθανεσαι εσυ και ολοι οσοι εχουν προσφερει στο να φτασει η Νε.Β εδω που ειναι σημερα, αλλα και παλι πιστευω πως οχι μονο για σενα αλλα και για ολους τους ‘’ηττημενους’’ το χρονικο περιθωριο των 4 ετων δεν ειναι λιγο να αποδειξει καποιος στο ευρυ κοινο ποιος ειναι και κατ επεκταση να αναιρεσει μεσω των ΕΡΓΩΝ του - οπως παντα τονιζω! - τις καθολου κολακευτικες επιθεσεις που ενδεχομενως να εχει, ανα καιρους, δεχτει. Ευκαιριες παντα μας δινονται στην ζωη μας, αρκει να τις εκμεταλλευτουμε σωστα και με μεγαλη προσοχη, γιατι ευκολα μπορει να πεσουμε θυματα των περιστασεων... Αυτα σε γενικες γραμμες ...

Οσο για το προσωπικο επιπεδο, που κακως κατ εμε το γραφεις στο φορουμ, ισως να ακουγεται λιγο βαρβαρο αλλα ουδεποτε με απασχολησαν τα προσωπικα κανενος ...ετσι επετρεψε μου να το προσπερασω, χωρις αυτο να σημαινει πως δεν το καταδικαζω! Αναφορικα παντως, μιας και ζητησες την συμβουλη μου, οποιος νομιζει πως εχει θιχτει ανευ λογου και αιτιας (πολυ σημαντικο αυτο!) σε αυτον τον βαθμο, μπορει ακομη και στην δικαιοσυνη να αντρεξει, ισως εκει να βρει την λυτρωση του :( :) .

Τελος, ακομη κ να δεχτω πως ευσταθουν οι λιγες γραμμες τις οποιες παραθετεις, και επεκταση το επακολουθο δικιο το οποιο σε πνιγει...η αποψη μου ειναι πως δεν πρεπει να διαιωνιζουμε μιση και παθη, τα παντα λυνονται μεσω του διαλογου, θεληση να υπαρχει. Εμενα το φορουμ τις Νε.Β με διδαξε πως τελικα εχεις περισσοτερα κοινα με αυτον που ‘’κονταροχρυπιεσαι’’ διαρκως...ψαξ το και εσυ. Ξανατονιζω και εμμενω σε αυτο το οποιο αποδεικνυεται και στο φορουμ μας... ειναι μεγα σφαλμα να βγαζουμε συμπερασματα για τις προσωπικοτητες αγνωστων (ακομη κ γνσωτων μας), βασιζομενοι σε λογια 3-ων !
...Όποιος το πνεύμα του ποθεί να δυναμώσει,
να βγει απ' το σέβας κι από την υποταγή.

Από τες ηδονές πολλά θα διδαχθεί.
Την καταστρεπτική δεν θα φοβάται πράξη.
Το σπίτι το μισό πρέπει να γκρεμισθεί.
Έτσι θ' αναπτυχθεί ενάρετα στην γνώση...
Άβαταρ μέλους
Βανα
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: 01:02 am 31 05 2006
Τοποθεσία: Μάλτσιανη-Ριζά-Αγ.Σαράντα

Re: Profile test

Δημοσίευσηαπό Iokasti » 00:22 am 10 01 2008

Καλησπέρα συγχωριανή μου Βάνα

Καλή χρονιά, υγεία, αγάπη, χαρά, προσωπική ευτυχία, γαλήνη, πρόοδο και ότι άλλο επιθυμείς.

Με εκτίμηση
Ιοκάστι
Είμαι ένα ρεμάλι με ελεύθερη καρδιά
Άβαταρ μέλους
Iokasti
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 19:09 pm 28 11 2005

Re: Profile test

Δημοσίευσηαπό KARAGKIOZHS » 13:25 pm 23 01 2008

1 2
1 2
1 2

τεστ
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
KARAGKIOZHS
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 18:35 pm 06 12 2007

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Καλως ήρθατε.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 2 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 2 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

Login Form