Τώρα είναι 13:07 pm 28 03 2024

Γιατί ντρέπεστε;

Σχόλια, ερωτήσεις νέων μελών & επισκεπτών. δοκιμές προφίλ.

Συντονιστής: Νέοι

Γιατί ντρέπεστε;

Δημοσίευσηαπό aka dj p@ris » 12:46 pm 01 06 2007

Ειχα δημιουργησει ενα θεμα το "μην ντρεπεστε"..οι περισσοτερες απαντησεις ειναι οτι
απο οτι απο αμελεια ξεχναμε να το γραψουμε...

Τωρα θα ανοιξω μια καινουρια συζητηση με θεμα ΓΙΑΤΙ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΑΣ;;;;
κ δεν τη δηλωνουμε κ το παιζουμε αθηναιοι,γιαννιωτες κ.α......
aka dj p@ris
 

Re: ΓΙΑΤΙ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ;;;;;;

Δημοσίευσηαπό xylino spathi » 20:58 pm 01 06 2007

Ποιος σου ειπε οτι ντρεπομαστε φιλε επισκεπτη;
...τωρα ξερω τι θελω, ενα μαυρο τριανταφυλλο και τη δυναμη για να παλευω
Άβαταρ μέλους
xylino spathi
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 20:18 pm 04 12 2005
Τοποθεσία: ΖΕΡΒΑΤΙ

Re: Γιατί ντρέπεστε;

Δημοσίευσηαπό Μην το λες!ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ » 12:38 pm 17 06 2007

Πιστευω πολλοι απο μας μικροι κ μεγαλοι κρυβουμε την καταγωγη μας κ ντρεπομαστε να πουμε την αληθεια
με το φοβο οτι θα χασουμε την δουλεια μας,θα αλλαξει η συμπεριφορα των φιλων μας...αυτο οφειλετε στο οτι
δεν εχουμε επιχειρηματα για να αντιμετωπισουμε καποια πραγματα οπως: της περισσοτερες φορες οταν λες οτι εισαι
βορειοηπειρωτης σου φορανε απευθειας την ταμπελα "αλβανος".Αυτο πιστευω οφειλεται στην αμαθεια τους κ στην αμαθεια μας γιατι δεν εχουν κ δεν εχουμε διδαχθει την ιστορια της βορειου ηπειρου.
Ολοι περιμενουμε να παρουμε την ελληνικη υπηκοοτητα κ να το παιζουμε ελληναραδες..
Μην το λες!ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ
 

Re: Γιατί ντρέπεστε;

Δημοσίευσηαπό ilias » 13:59 pm 17 06 2007

πάντως και στην ελληνική ταυτότητα γράφει τόπος γέννησης οπότε το ΑΛΒΑΝΙΑ θα είναι και κει.

όπως έχω πει και αλλού από αλβανοί πολίτες ελληνικής καταγωγής θα γίνουμε έλληνες πολίτες αλβανικής καταγωγής.

τώρα σχετικά με το "γιατί ντρέπεστε", παρατηρώ σε διάφορα τόπικ ότι μόνο ντροπή δεν νιώθουν αρκετοί νέοι ΒΗ, ίσα ίσα είναι έτοιμοι να "αποκεφαλίσουν" όσους δεν έχουν καταγωγή από την περιοχή τους και αυτό προφανώς στο πλαίσιο της υπερβολικής υπερηφάνειας.
(R)evolution :ctf2: :ctf2: :ctf2:
Άβαταρ μέλους
ilias
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 22:58 pm 16 01 2006

Re: Γιατί ντρέπεστε;

Δημοσίευσηαπό papilion » 03:35 am 07 07 2007

Μην το λες!ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ έγραψε:Πιστευω πολλοι απο μας μικροι κ μεγαλοι κρυβουμε την καταγωγη μας κ ντρεπομαστε να πουμε την αληθεια
με το φοβο οτι θα χασουμε την δουλεια μας,θα αλλαξει η συμπεριφορα των φιλων μας...αυτο οφειλετε στο οτι
δεν εχουμε επιχειρηματα για να αντιμετωπισουμε καποια πραγματα οπως: της περισσοτερες φορες οταν λες οτι εισαι
βορειοηπειρωτης σου φορανε απευθειας την ταμπελα "αλβανος".Αυτο πιστευω οφειλεται στην αμαθεια τους κ στην αμαθεια μας γιατι δεν εχουν κ δεν εχουμε διδαχθει την ιστορια της βορειου ηπειρου.
Ολοι περιμενουμε να παρουμε την ελληνικη υπηκοοτητα κ να το παιζουμε ελληναραδες..

+1
Ωραιος.Ετσι ακριβως και εγω.
"Υπάρχουν 10 ειδών άνθρωποι. Αυτοί που ξέρουν δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν ξέρουν"
papilion
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: 00:35 am 07 04 2007
Τοποθεσία: Αστρόβιλο πεδίο

Γιατί ;

Δημοσίευσηαπό Searching for Ithaka » 14:09 pm 09 09 2007

ΠΟΛΙΤΣΑΝΗ
Όταν άρχισα το ταξίδι μου, πήρα ένα ταξί από την πλατεία Συντάγματος έως τον σταθμό όπου φεύγουν τα λεωφορεία γιά τα Ιωάννινα. Ο ταξιτζής ακούγοντας την προφορά μου, με ρώτησε την καταγωγή μου. Του είπα ότι γεννήθηκα στην Κωνσταντινούπολη, μεγάλωσα στην Αμερική, αλλά ότι οι γονείς μου είναι βορειοηπειρώτες. Αυτός ο «Νεοέλληνας» γύρισε το κεφάλι του και μου απαντάει με ένα εχθρικό τρόπο : «Δηλαδή είναι Αλβανοί». Εκείνη την στιγμή ένιωσα τον πόνο της Ελληνικής μειονότητας, οι ξεχασμένοι Έλληνες. Σαν τον Οδυσσέα άκουγα τις σηρείνες που με καλούσαν προς τις πέτρες και την καταστροφή και σαν τον Οδυσσέα έμεινα «δεμένος» στο κάθισμα του ταξί, χωρίς να απαντήσω. Ο ταξιτζής έμεινε σιωπηλός κι αυτός.


Politsani
I began my journey carrying only a small back pack, by catching a taxi from Constitution Square in downtown Athens to the bus station where I could take a bus to the provincial capital of Ioannina. The taxi driver immediately picked up on my accented Greek and asked where I was from. I told him that I was born in Constantinople, raised in the United States and that my parents were originally from Northern Epirus. He turned his head around and said with a belligerent tone: "In other words, they are Albanians." At that moment I felt the pain of the Greek minority in Albania. They are truly the forgotten Greeks. Like Odysseus I was being drawn by the sirens to the rocks and to catastrophe and like him I stayed tied to my seat in the taxi without responding. The taxi driver said nothing further.
Searching for Ithaka
 

Re: Γιατί ντρέπεστε;

Δημοσίευσηαπό Human » 19:07 pm 10 09 2007

Ο Mr., βασικα, δεν επρεπε να σιωπησει. Και αυτος απο καπου το ακουσε..αγνοια! Οποτε, μια προταση παραπανω να τον διαφωτισει :conf:
Hello World!
Άβαταρ μέλους
Human
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 413
Εγγραφή: 01:29 am 26 07 2006
Τοποθεσία: W&W

Re: Γιατί ντρέπεστε;

Δημοσίευσηαπό akisp » 16:31 pm 13 09 2007

Human έγραψε:Ο Mr., βασικα, δεν επρεπε να σιωπησει. Και αυτος απο καπου το ακουσε..αγνοια! Οποτε, μια προταση παραπανω να τον διαφωτισει :conf:

Τι προτείνεις; Να κανουμε σαφαρι ενημερωσης ανιστορητο προς ανιστορητο;
Ειναι πολλοι απο εμας που το κατεχουν το κομματι βορειοηπειρωτικος ελληνισμος;
Αν ναι τοτε τι περιμενουν για να γραψουν δυο αραδες περιεχομενο σε μεσο
που συγκεντρωνει αυτους που θα πρεπει να επανδρωσουν το σαφαρι σας;
Εκτος και αν προεχουν πιο αμεσα δημοκρατικα ζητηματα.

Το παραπανω αποσπασμα ταξιδευει απο το δικο του ιστολογιο στο διαδικτυο, βρισκοντας περισσοτερους απο εναν ελληναρα .
Εικόνα
Εικόνα
akisp
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: 22:30 pm 14 09 2006
Τοποθεσία: Δροβιανη - Αγ. Αντρεας - Βόρεια Ήπειρος

Re: Γιατί ντρέπεστε;

Δημοσίευσηαπό Human » 03:00 am 15 09 2007

Οχι, δεν εννοω σαφαρι ενημερωσης. Εννοω αυτο που εγραψα. Μια προταση μονο! "Οχι, ειναι Ελληνες!". Τουλαχιστον θα τον εβαζε σε σκεψεις. Η σιωπη ειναι επιβεβαιωση.

Υ.Γ. Καλο blog!
Hello World!
Άβαταρ μέλους
Human
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 413
Εγγραφή: 01:29 am 26 07 2006
Τοποθεσία: W&W

Re: Γιατί ντρέπεστε;

Δημοσίευσηαπό katerina » 14:30 pm 16 09 2007

Μην το λες!ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ έγραψε:Πιστευω πολλοι απο μας μικροι κ μεγαλοι κρυβουμε την καταγωγη μας κ ντρεπομαστε να πουμε την αληθεια
με το φοβο οτι θα χασουμε την δουλεια μας,θα αλλαξει η συμπεριφορα των φιλων μας...αυτο οφειλετε στο οτι
δεν εχουμε επιχειρηματα για να αντιμετωπισουμε καποια πραγματα οπως: της περισσοτερες φορες οταν λες οτι εισαι
βορειοηπειρωτης σου φορανε απευθειας την ταμπελα "αλβανος".


Γιατί δεν κατάλαβα είναι κακό να είσαι Αλβανός. Η χώρα καταγωγής δεν πρέπει να κάνει κανέναν άνθρωπο να ντρέπεται, αντιθέτως το ήθος και ο χαρακτήρας του θα έπρεπε. Δεν νιώθω υπερήφανη που είμαι ΒΗ επειδή θεωρώ ότι είμαστε καλύτεροι από τους άλλους, αλλά επειδή σέβομαι και αγαπώ τους προγόνους μου. Το ίδιο θα αισθανόμουν είτε ήμουν Αλβανίδα, είτε ήμουν Γερμανίδα ή οτιδήποτε άλλο.
It matters not how straight the gate
How charged with punishments the scroll
I am the master of my fate
I am the captain of my soul
.
Άβαταρ μέλους
katerina
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 20:47 pm 26 04 2007
Τοποθεσία: ΡΙΖΑ-ΑΓ.ΣΑΡΑΝΤΑ

Re: Γιατί ντρέπεστε;

Δημοσίευσηαπό ANNOYLA » 09:56 am 17 09 2007

ΔΕΝ ΘΑ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΚΡΥΨΑ.
Η ΚΟΡΥΦΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΛΕΓΑ ΠΟΤΕ (ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ) ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ Β.ΗΠΕΙΡΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΛΒΑΝΙΑ (ΜΙΛΑΜΕ ΑΠΟ 8-10 ΠΕΡΙΠΟΥ) ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΙΑΣ ΣΥΜΜΑΘΗΤΡΙΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ: ΑΠΟ ΑΛΒΑΝΙΑ Ή ΑΠΟ Β.ΗΠΕΙΡΟ?

ΤΟ ΛΕΩ ΑΠΟ Β.ΗΠΕΙΡΟ.
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ???? ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΡΥΒΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΣΟΥ.ΕΙΣΑΙ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙΣ.


ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΕΧΩ ΣΥΜΜΑΘΗΤΗ ΑΠΟ ΑΛΒΑΝΙΑ (ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ Β.ΗΠΕΙΡΟ ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΙΛΕΥΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΡΟΦΟΡΑ) ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΜΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ
-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ Β.ΗΠΕΙΡΟ?ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΛΒΑΝΙΚΑ ΣΥΝΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?
ΑΡΑ ΑΛΒΑΝΙΔΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΕΞΟΥ ΤΟ.

ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑΣ ΔΕΧΟΝΤΑΙ, ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΧΙ.ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΑΕΙ ΛΙΓΟ.

ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΝΤΡΑΠΩ ΠΟΤΕ ΓΙΑΥΤΟ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ
ANNOYLA
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 09:08 am 17 09 2007

Re: Γιατί ντρέπεστε;

Δημοσίευσηαπό Α.Η.1914 » 12:31 pm 17 09 2007

Τέσσερις φορές έχω τσακωθεί, παίζοντας ξύλο, στη ζωή μου...
Οι δύο όταν Ελλαδίτες με αποκάλεσαν Αλβανό...
Η άλλη όταν Αλβανός με αποκάλεσε Αλβανό...
Και η τέταρτη όταν Βορειοηπειρώτης (συγχωριανός μου) είπε πως οι Βορειοηπειρώτες δεν είναι Έλληνες... :conf:
Άβαταρ μέλους
Α.Η.1914
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 00:07 am 16 01 2007

Re: Γιατί ντρέπεστε;

Δημοσίευσηαπό joanna » 23:14 pm 02 11 2007

Α.Η.1914 έγραψε:Τέσσερις φορές έχω τσακωθεί, παίζοντας ξύλο, στη ζωή μου...
:conf:

Τους "έπεισες" τουλάχιστον ή τζάμπα κουράστηκες? :D
No regrets / they don't work
No regrets / they only hurt
Άβαταρ μέλους
joanna
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: 22:29 pm 24 10 2007

Re: Γιατί ντρέπεστε;

Δημοσίευσηαπό ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ » 16:07 pm 07 11 2007

Ελατε βρε παιδια... δεν χρειαζεται να ντρεπεστε......!!
Με την νροπη το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα καταφερεις ποτε αυτο που θελεις......!!!!!!!


ΔΕΝ ειναι ντροπη να μενεις με την ορεξη ..............???????????????????
Μην κοιτας την επιφανεια την θαλασσας γιατι δεν θα δεις τιποτα, ο θυσαυρος ειναι κρυμενος στο βυθο....!!!!
Άβαταρ μέλους
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 17:05 pm 02 09 2007
Τοποθεσία: ΠΕΠΕΛΗ-ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Re: Γιατί ντρέπεστε;

Δημοσίευσηαπό xristosz » 20:42 pm 17 11 2007

Ελατε βρε παιδια... δεν χρειαζεται να ντρεπεστε......!!
Με την νροπη το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα καταφερεις ποτε αυτο που θελεις......!!!!!!!


ΔΕΝ ειναι ντροπη να μενεις με την ορεξη ..............???????????????????[/quote]


Λες!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: Όσοι τολμούν .........κερδίζουν κάτι??????????????? :-k :-k
Άβαταρ μέλους
xristosz
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 20:25 pm 17 11 2007
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Γιατί ντρέπεστε;

Δημοσίευσηαπό ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ » 05:24 am 18 11 2007

Οσοι τολμουν κερδιζουν πολλα!
Οταν εισαι δειλος δεν μπορεις παρα μονο να καθεσαι σε μια γωνια παρατηρωντας τους αλλους γυρω σου να απολαμβανουν αυτο που εσυ ντρεπεσαι να διεκδικησεις.

Η ντροπη μας οδηγει σε συναισθηματικη ανασφαλεια και στη μη κατακτηση της αυτονομιας..!
Αφηστε που ο ντροπαλος εκπεμπει παντα σηματα υποταγης..
Οποτε οταν εχεις θαρρος μπορεις να κερδισεις περισσοτερα απο οσα μπορεις να φανταστεις..!!!!!!
Μην κοιτας την επιφανεια την θαλασσας γιατι δεν θα δεις τιποτα, ο θυσαυρος ειναι κρυμενος στο βυθο....!!!!
Άβαταρ μέλους
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 17:05 pm 02 09 2007
Τοποθεσία: ΠΕΠΕΛΗ-ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Re: Γιατί ντρέπεστε;

Δημοσίευσηαπό Θάνος » 05:54 am 18 11 2007

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ έγραψε:Οσοι τολμουν κερδιζουν πολλα!
Οταν εισαι δειλος δεν μπορεις παρα μονο να καθεσαι σε μια γωνια παρατηρωντας τους αλλους γυρω σου να απολαμβανουν αυτο που εσυ ντρεπεσαι να διεκδικησεις.

Η ντροπη μας οδηγει σε συναισθηματικη ανασφαλεια και στη μη κατακτηση της αυτονομιας..!
Αφηστε που ο ντροπαλος εκπεμπει παντα σηματα υποταγης..
Οποτε οταν εχεις θαρρος μπορεις να κερδισεις περισσοτερα απο οσα μπορεις να φανταστεις..!!!!!!


Δεν σου ξανά μιλάω εσένα ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ βλέπω με έμαθες πολύ καλά .... :) :P
(πλάκα κάνω)

πολύ σωστό αυτό που είπες και ισχύσει
Είμαι Σελλειότης και το χαίρομαι!!!

Για Μαύρα μάτια καίγομαι, για Γαλανά πεθαίνω. Για τούτα δω τα Καστανά, σκίζω τη γη και μπαίνω
Άβαταρ μέλους
Θάνος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: 21:11 pm 01 09 2007
Τοποθεσία: Σελλειό (Πάνο Δρόπολη)

Re: Γιατί ντρέπεστε;

Δημοσίευσηαπό Φοίβη » 22:46 pm 19 11 2007

Και γω εχω τσακωθει....

μια φορα ειχα ριξει τετοιες τσιριδες σε ενα κωλοπαιδο που παραλιγο να παρω αποβολη απο το διευθυντη(ρατσιστογουρουνι και αυτος)

και επισης εχω τσακωθει πολλες φορες με καθηγητες για αυτο το θεμα....οταν ημουν στο δημοτικο και η καθαριστρια με αποκαλεσε "Αλβανεζα" τα ειδα ολα...ακομα δεν ημουν και σιγουρη τι συμβαινει το μονο σιγουρο ειναι οτι μετα που η καθηγητρια που με ειδε να κλαιω ειπε "τι κλαις κοριτσι μου.Αφου Αλβανεζα εισαι.δεν εισαι?" αυτο που δεν θα ξεχασει ποτε αυτη η σκροφα ειναι η ιπταμενη καρεκλα που της ηρθε στο κεφαλι!!

Απο τοτε οχι μονο με θαρρος αλλα και με πολυ Θρασος δεν ντρεπομαι να πω απο που ειμαι

Οπως ελεγε και ο Σωκρατης "ουδεις εκων κακος"..η κακια των ανθρωπων πηγαζει απο την αγνοια και την αμαθεια.....οποτε οι ανιδεοι ειναι για λυπηση οχι για να μας κανουν να ντρεπομαστε κιολας!!

Εκεινοι θα επρεπε να ντρεπονται που εχουν μετατραπει σε παθητικους δεκτες προκαταληψεων και "κολληματων" οχι εμεις.αυτα.
Είμαι Βορειοηπειρώτισσα κ φαίνομαι!!
Άβαταρ μέλους
Φοίβη
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: 16:38 pm 14 04 2007
Τοποθεσία: Πάτρα(Πεπελιώτισσα)

Re: Γιατί ντρέπεστε;

Δημοσίευσηαπό ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ » 22:55 pm 19 11 2007

Φοίβη έγραψε:Και γω εχω τσακωθει....

μια φορα ειχα ριξει τετοιες τσιριδες σε ενα κωλοπαιδο που παραλιγο να παρω αποβολη απο το διευθυντη(ρατσιστογουρουνι και αυτος)

και επισης εχω τσακωθει πολλες φορες με καθηγητες για αυτο το θεμα....οταν ημουν στο δημοτικο και η καθαριστρια με αποκαλεσε "Αλβανεζα" τα ειδα ολα...ακομα δεν ημουν και σιγουρη τι συμβαινει το μονο σιγουρο ειναι οτι μετα που η καθηγητρια που με ειδε να κλαιω ειπε "τι κλαις κοριτσι μου.Αφου Αλβανεζα εισαι.δεν εισαι?" αυτο που δεν θα ξεχασει ποτε αυτη η σκροφα ειναι η ιπταμενη καρεκλα που της ηρθε στο κεφαλι!!

Απο τοτε οχι μονο με θαρρος αλλα και με πολυ Θρασος δεν ντρεπομαι να πω απο που ειμαι

Οπως ελεγε και ο Σωκρατης "ουδεις εκων κακος"..η κακια των ανθρωπων πηγαζει απο την αγνοια και την αμαθεια.....οποτε οι ανιδεοι ειναι για λυπηση οχι για να μας κανουν να ντρεπομαστε κιολας!!

Εκεινοι θα επρεπε να ντρεπονται που εχουν μετατραπει σε παθητικους δεκτες προκαταληψεων και "κολληματων" οχι εμεις.αυτα.



Αιμα μου...!!!!!!!!!!!!
Τον εχουμε στο σοϊ τον τσαμπουκα φαινεται..!!!
Μην κοιτας την επιφανεια την θαλασσας γιατι δεν θα δεις τιποτα, ο θυσαυρος ειναι κρυμενος στο βυθο....!!!!
Άβαταρ μέλους
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 17:05 pm 02 09 2007
Τοποθεσία: ΠΕΠΕΛΗ-ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Re: Γιατί ντρέπεστε;

Δημοσίευσηαπό aZu » 16:23 pm 20 11 2007

σιγά.. θα σκίσετε κανα καλσόν κορίτσια, με το μαλακό.
Life without music is a mistake

Οι "μάχες" γίνονται στο δρόμο, όχι στο internet.


In Nomine Patri, et Filii et Spiritus Sancti.
___________________________________


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
aZu
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 497
Εγγραφή: 21:44 pm 03 06 2007
Τοποθεσία: Αθήνα - Δερβιτσιάνη

Επόμενο

Επιστροφή στο Καλως ήρθατε.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

cron

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 3 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 3 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

Login Form