Τώρα είναι 11:20 am 28 03 2024

Πορεία Συνέχεια....................

Δημοσίευσηαπό xylino spathi » 15:59 pm 27 05 2006

Eμεις δεν εχουμε θαλασσα, αλλα εχουμε ενα καμπο που ταιζε τη μιση Αλβανια
...τωρα ξερω τι θελω, ενα μαυρο τριανταφυλλο και τη δυναμη για να παλευω
Άβαταρ μέλους
xylino spathi
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 20:18 pm 04 12 2005
Τοποθεσία: ΖΕΡΒΑΤΙ

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 16:09 pm 27 05 2006

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΡΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΥΠΗΚΟΟΤΗΤΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Δημοσίευσηαπό xxx » 16:46 pm 30 05 2006

απλα ειναι αν συμφωνησουμε οτι ο καθενας κανει αυτο που θελει (και καλα κανει..σε δημοκρατικη χωρα ζουμε) αλλα ειναι στην πραγματικοτητα τοσο απλο..?
Δηλαδη αν αυριο μαζευτουν 100 ατομα και κανουν πορεια για τη Β.Ηπειρο και ζητουν τ'οτιδηποτε, δεν θα ηθελες να το σηζητησεις?
"Oti mporei na metrh8ei den aksizei panta.'Oti aksizei den mporei panta na metrh8ei".
Albert E.
Άβαταρ μέλους
xxx
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: 01:36 am 01 04 2006
Τοποθεσία: ximara

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 18:31 pm 30 05 2006

ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΟΥΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΟ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΝΤΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΝ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ. ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟΥΣ (ΤΟΥΣ 100) ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΕΥΤΩ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΑΝ ΜΕ ΑΦΟΡΑ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΗΚΟΟΤΗΤΑ ΜΕ ΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ. ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΕΚΕΙΝΩΝ ΠΟΥ ΤΗ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΟΙ.
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Δημοσίευσηαπό xxx » 19:40 pm 31 05 2006

αδερφε με παρεξηγησες...δικαιωμα σου...δεν σου λεω να μην πας απλα
λεω οτι δεν ειναι κακο να το συζητας...
"Oti mporei na metrh8ei den aksizei panta.'Oti aksizei den mporei panta na metrh8ei".
Albert E.
Άβαταρ μέλους
xxx
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: 01:36 am 01 04 2006
Τοποθεσία: ximara

ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΟΡΕΙΟΗΠΕΙΡΩΤΩΝ

Δημοσίευσηαπό Νεολαια » 16:44 pm 04 06 2006

ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΟΡΕΙΟΗΠΕΙΡΩΤΩΝ
"Ο ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ "
Ευπόλιδος 14, Τ.Κ 10552
ΤΗΛ: 210-3310358


Αθήνα 22/05/2006

Αρ. πρωτ:121



Προς: ΒΟΡΕΙΟΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΕΘΝΙΚΗ
ΔΙΚΑΙΩΣΗ

Κοινοποίηση:
Νεολαία Βορειοηπειρωτών
Εφημερίδα “ΛΑΪΚΟ ΒΗΜΑ”
Εφημερίδα “Ταχυδρόμος της Ηπείρου”
Εφημερίδα “ΒΟΗ”



Η Ομοσπονδία μας εκτιμά ιδιαίτερα τις προσπάθειες και τoν αγώνα για πλήρη ισοτιμία και ισοπολιτεία των Βορειοηπειρωτών, οπού εκείνοι ζουν και εργάζονται.
Εξάλλου θεωρούμε πως ο μόνος τρόπος για ισότητα και δικαίωση είναι η άμεση απόδοση της ελληνικής ιθαγένειας.
Για το σκοπό αυτό, επί οκτώ χρονιά αγωνιστήκαμε και θα αγωνιστούμε έως ότου υλοποιηθεί αυτό το πάγιο αίτημα της κοινότητάς μας.
Σ΄ αυτό το πλαίσιο εντάσσονται και οι πρόσφατες ενέργειές μας μέσω επιστολών και συναντήσεων με τους αρμόδιους φορείς της πολιτείας και πολιτειακής ηγεσίας της Ελλάδος.
Με την παρούσα επιστολή σας ενημερώνομε ότι το Διοικητικό Συμβούλιο της Ομοσπονδίας μας συζήτησε το θέμα της πορείας για την απόκτηση της ελληνικής ιθαγένειας και χαιρετίζει κάθε προσπάθεια προς αυτή την κατεύθυνση από όπου και αν προέρχεται.


Με εκτίμηση
Το Δ.Σ της Ομοσπονδίας
« Ο Άγιος Κοσμάς»
Άβαταρ μέλους
Νεολαια
Site Owner
Site Owner
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: 17:50 pm 23 12 2005

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 23:11 pm 04 06 2006

EXΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΤΙ Η ΔΙΠΛΗ ΥΠΗΚΟΟΤΗΤΑ ΔΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΒΟΡΕΙΟΗΠΕΙΡΩΤΕΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΝΔ. ΓΙΑ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Δημοσίευσηαπό Rikela » 18:28 pm 05 06 2006

Afoy einai proka8orismena, tote giati epimeneis toso poli gia tin poreia tora?
Άβαταρ μέλους
Rikela
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 22:36 pm 18 03 2006
Τοποθεσία: ag.saranda

Δημοσίευσηαπό Mr Mojo » 23:31 pm 05 06 2006

Μολις πριν λιγο πληροφορηθηκα πως σε μια συναντηση που ειχαν διαφοροι εκπροσωποι βορειοηπειρωτικων σωματειων με τον πρεσβη των ΗΠΑ, οι Ηνωμενες Πολιτειες δεσμευτηκαν να μας χορηγησουν την αμερικανικη υπηκοοτητα με την προυποθεση οτι απο καθε οικογενεια, εστω, ενα ατομο θα υπηρετησει σαν εθελοντης στο Ιρακ.
Τι τι θελετε τωρα την ελληνικη υπηκοοτητα!!!
Αληθεια, δεν ερχονατι τωρα ξαφνικα στο νου σας ολα εκεινα που ζησατε σαν παιδακια, θυμηθηκατε την αμερικανικη σημαια που ειχατε θαμμενη σε ενα παλιο μπαουλο, πως δακρυζατε καθε φορα που ακουγατε τον αμερικανικο εθνικο υμνο!!!
ΑΧ ΑΜΕΡΙΚΑ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ Η ΜΗΤΕΡΑ ΠΑΤΡΙΔΑ!!!
TO BE A ROCK AND NOT TO ROLL
Άβαταρ μέλους
Mr Mojo
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: 01:16 am 27 12 2005

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 16:43 pm 07 06 2006

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ. ΕΞΑΛΛΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΓΓΥΑΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΑΚΛΙΘΕΙ?
ΤΕΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΘΑΓΕΝΕΙΑ ΜΕ ΡΟΥΦΙΑΝΙΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΑ.
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Δημοσίευσηαπό Talk talk » 20:38 pm 07 06 2006

Εγώ αν ποτέ έρθει εκείνη η καλή ώρα και αποκτήσω δικαίωμα ψήφου, θα ψηφίσω ΚΚΕ ή Οικολόγους ή δεν ξέρω και εγώ τι.

Δεν θα δεχόμουν ποτέ να ψηφίσω ΝΔ ή ΠΑΣΟΚ, τα δυο κόμματα που τόσο καιρό μας εμπαίζουν.

Προτιμώ να ζήσω σαν ξένη στην χώρα που θεωρώ πατρίδα μου, παρά να με εξαγοράσουν. Στην Ελλάδα οι πολιτικοί δεν κάνουν έργο, το μόνο που κάνουν στην διάρκεια της θητείας τους είναι να εξαγοράζουν ψήφους.

ΕΛΕΟΣ, ΟΧΙ ΑΛΛΟ....


ΠΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟ:
Πολλά ακούγονται και λέγονται, μην τα πιστεύεις όλα. Και να συμβεί κάτι τέτοιο θα γίνει στα κρυφά και δεν θα το πάρει είδηση κανείς.
"...That which we call a rose
By any other name would smell as sweet"
Άβαταρ μέλους
Talk talk
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 157
Εγγραφή: 22:28 pm 11 02 2006

Δημοσίευσηαπό .xxx » 20:15 pm 08 06 2006

ΛΑΖΑΡΟΣ έγραψε:ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ. ΕΞΑΛΛΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΓΓΥΑΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΑΚΛΙΘΕΙ?
ΤΕΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΘΑΓΕΝΕΙΑ ΜΕ ΡΟΥΦΙΑΝΙΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΑ.

συμφωνω απολυτα...ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ.μπορει να εχουμε χαρτι αλλα δεν θα εχουμε αξιοπρεπεια...
Άβαταρ μέλους
.xxx
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 17:17 pm 08 06 2006

Δημοσίευσηαπό Μπατζακης » 14:23 pm 12 06 2006

AFOLIASTOS έγραψε:Η ΠΟΡΕΙΑ ΘΕΛΕΙ ΧΡΗΜΑ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ.

ΑΠΟ ΠΡΟΧΕΙΡΕΣ ΠΟΡΕΙΕΣ ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ.


ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΑΦΟΛΙΑΣΤΟΥ! ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΧΡΗΜΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΤΗ ΚΑΤΑΛΗΛΗ ΣΤΓΜΜΗ! ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΠΑΡΟΛΑ ΤΑΥΤΑ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΘΕΛΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.
ΟΙ ΝΟΜΙΜΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΝ ΤΟΥΣ Β.ΗΠΕΙΡΩΤΕΣ ΕΙΝΑΙ {Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ Β.ΗΠΕΙΡΩΤΩΝ, ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΚΑΙ Η ΝΕΟΛΑΙΑ Β/ΗΠΕΙΡΩΤΩΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥΣ ΤΗΣ.} ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΤΥΠΟΥ ΦΟΡΟΥΜ, Α. Π..Α, ΚΑ...ΟΥ,Λ...ΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΠΟΥ ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΜΟΥ ΔΙΑΦΕΥΓΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΜΙΜΙΣΗ!!!! ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΡΕΚΛΕΣ, ΤΟΥΣ ΣΥΝΗΣΤΩ ΝΑ ΠΑΨΟΥΝ ΠΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΚΑΘΙ ΠΟΥ ΟΜΟΜΑΖΕΤΕ Β.ΗΠΕΙΡΟΤΙΚΟ :shock: !ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΓΡΑΦς ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΑΠΟΣΚΟΠΟΥΝ ΣΕ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΚΟΠΙΜΟΤΙΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.ΕΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΟΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΝΕ.Β. ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΚΟΣΜΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΓΚΟΤΖΙΑ.


Υ.Σ. ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ 8) 8)
Τελευταία επεξεργασία από Μπατζακης και 16:56 pm 13 06 2006, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Μπατζακης
 

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 10:38 am 13 06 2006

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΟΜΙΜΟΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΠΟΔΟΧΗΣ ΚΑΙ ΒΑΛΤΟΙ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΚΑΡΕΚΛΕΣ. Ο Α...ΗΣ Π...ΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΟΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΟΠΟΙΟΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΥΘΠΗΚΟΟΤΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΑΛΛΑ Η ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΒΟΡΕΙΟΗΠΕΙΡΩΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΒΟΥΛΟΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΡΕΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΧΡΕΟΣ ΚΑΘΕ Β/Η ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ. ΑΝ Η ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΡΕΙΑ ΘΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΩ. ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΑΠΟΨΗ ΚΑΝΕΝΟΣ ΟΤΑΝ ΚΑΚΟΛΟΓΟΙ ΒΟΡΕΙΟΗΠΕΙΡΩΤΕΣ. ΕΛΕΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ .........
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Δημοσίευσηαπό Βανα » 20:19 pm 13 06 2006

ΛΑΖΑΡΟΣ έγραψε:... ΟΠΟΙΟΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΥΘΠΗΚΟΟΤΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΑΛΛΑ Η ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΒΟΡΕΙΟΗΠΕΙΡΩΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΒΟΥΛΟΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΡΕΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΧΡΕΟΣ ΚΑΘΕ Β/Η ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ. ΑΝ Η ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΡΕΙΑ ΘΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΩ. ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΑΠΟΨΗ ΚΑΝΕΝΟΣ ΟΤΑΝ ΚΑΚΟΛΟΓΟΙ ΒΟΡΕΙΟΗΠΕΙΡΩΤΕΣ. ΕΛΕΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ .........

Αυτο νομιζω κι εγω οτι ειναι το σωστο και πρεπει να κανουμε ολοι μας...ειδικα αυτοι που μενουν στην Αθηνα...και οχι μονο!!!! Πρεπει να ιδοποιησουμε ολους συγγενεις, φιλους, γνωστους και να συμμετασχουμε ολοι μας ενεργα στην πορεια. Ας αφησουμε στην ακρη ολες τις σκεψεις γι αυτους που την οργανωνουν...και να επικεντρωσουμε την προσοχη μας στον σκοπο για τον οποιο γινεται.
...Όποιος το πνεύμα του ποθεί να δυναμώσει,
να βγει απ' το σέβας κι από την υποταγή.

Από τες ηδονές πολλά θα διδαχθεί.
Την καταστρεπτική δεν θα φοβάται πράξη.
Το σπίτι το μισό πρέπει να γκρεμισθεί.
Έτσι θ' αναπτυχθεί ενάρετα στην γνώση...
Άβαταρ μέλους
Βανα
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: 01:02 am 31 05 2006
Τοποθεσία: Μάλτσιανη-Ριζά-Αγ.Σαράντα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πoρειες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 2 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 2 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

Login Form