Τώρα είναι 12:19 pm 28 03 2024

Πρόταση για την κοπή πίτας της ΝΕΒ

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό pyrforos » 15:42 pm 07 01 2008

Elen έγραψε:Θύμιο, δεν ξέρω πως αυτό έφτασε στα αυτιά σου, πάντως να ξέρεις και εσύ και όσοι ενδιαφέρονται για τα τεκταινόμενα της Νε.Β ότι πλέον οι αποφάσεις του Δ.Σ προαποφασίζονται από εξωΝεβικά κέντρα.
Περίτρανη απόδειξη αυτού είναι η πληροφορία που έχεις διότι εγώ σαν μέλος του Δ.Σ έχω πλήρη άγνοια όσον αφορά την εκδήλωση αυτή ,την οποία με τα λύπης μου διαπιστώνω πως άλλοι πέραν του Δ.Σ και των μελών της Νε.Β έχουν ήδη προαποφασίσει πότε θα γίνει.

Τώρα αντιλαμβανόμαστε όλοι πως εφαρμόζονται τα κηρύγματα περί δημοκρατίας στην πράξη!


Κάντε το και εσείς 9/2/07 να είμαστε όλοι ικανοποιημένοι και χαρούμενοι και να δικαιωθούν και τα αυτία του Θύμιου. Βασικά πολύ μικρή σημασία έχει το πότε θα γίνει αλλα το οτι θα γίνει. Και επίσης το Δ.Σ. να λάβει υπόψη του και τις κοπές πίτας που θα γίνουν απο τα χωριά μεμονωμένα για να μην συμπέσουν χρονικά.
Υ.Γ. Θα γίνει της πίτας αυτο το μήνα....
Έλληνες εισίν, Ηπειρώται καλούμενοι, άχρις Επιδάμνου πόλεως, ήπερ επιθαλασσία οικείται
Άβαταρ μέλους
pyrforos
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 15:59 pm 10 09 2007
Τοποθεσία: ΔΙΒΡΗ

Re: Πρόταση για την κοπή πίτας της ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό ilei » 17:51 pm 07 01 2008

Μια πρόταση είπα να κάνω χωρίς να θέλω να χρεώσω το Δ.Σ. σε κάτι.
Από τη βλέπω όμως έχετε όρεξη για καβγά.
Το θέμα είναι αν υπάρχει περίπτωση η εκδήλωση να γίνει κέντρο λόγω απόστασης , που οι περισσότεροι μπορεί να το σκέφτονται, και όχι πως εγώ έβαλα το θέμα χωρίς να υπάρχει κάποια επίσημη ανακοίνωση από το Δ.Σ..

Αν ήμουν στο Δ.Σ. , που δεν είμαι και ούτε θέλω, ναι θα έμπαινα στη διαδικασία να ψάξω για το κοινό καλό.

Αν πάλι γνώριζα κάποια αίθουσα θα σας πρότεινα.

Όλα υπάρχουν αρκεί να μην τα περιμένει κανείς στο πιάτο και να τα αναμασά.

Μακάρι να υπάρχει η προέλευση των 2000-2500 ατόμων που λέτε, αλλά λίγο υπερβολικός αριθμός μου φαίνεται.

Δεν είμαι δύσπιστη απλά προσπαθώ να μην πετάω σε ροζ σύννεφα.
Το μεγαλο μυστηριο ειναι οτι υπαρχει κοσμος και οχι το πως ειναι ο κοσμος..
Άβαταρ μέλους
ilei
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: 12:19 pm 22 06 2007

Re: ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Δημοσίευσηαπό Human » 18:36 pm 07 01 2008

Ενα τελευταιο..

Casperaki έγραψε:
Εδώ όμως δεν έχουμε μία απλή φαντασίωση αλλά για μια σιγουριά , την οποία δεν θα έπρεπε να έχει εκ' των προτέρων !



Αφου ελεγε το ποστ "αναμεινατε τις επισημες ανακοινωσεις του Δ.Σ.". Εγω την σιγουρια δεν μπορω να την δω. Σιγουρια και αποφαση εκ των προτερων θα υπηρχε μονο εαν αναφεροταν ημερομηνια, ωρα και τοπος. Σιγουρη οτι θα γινει κοπη πιτας ( και οχι κατι αλλο :) ) -και επιτυχημενη ωστε να δικαιολογει το ουαου- ειμαι και γω ... ειναι σαν τον Μαρτη με την Σαρακοστη!!! Ασχετως με τι ειπα και αν εγινα κατανοητη, η ενσταση μου εγκειται στον τροπο που διαβαζουμε τα κειμενα και αντιδρουμε. Τα διαβαζουμε απ την αναποδη, σαν να ΘΕΛΟΥΜΕ να τα παρερμηνευουμε και το ΑΠΟΛΑΒΜΑΝΟΥΜΕ κιολας οπου εχει μπιχτες. Εχει γινει ΣΥΝΗΘΕΙΑ που κουραζει!

ΥΓ. Τα δυο αυτα γραμματα Δ.Σ. εχουν γινει το Δυναστικο(η' Δαιμονικο) μου Συμπλεγμα. Παντου κ σε καθε θεμα εμφανιζονται και απο μια φορα.
Hello World!
Άβαταρ μέλους
Human
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 413
Εγγραφή: 01:29 am 26 07 2006
Τοποθεσία: W&W

Re: Πρόταση για την κοπή πίτας της ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό xylino spathi » 19:05 pm 07 01 2008

Για κρατηση θεσεων με ποιον επικοινωνουμε;

...τωρα ξερω τι θελω, ενα μαυρο τριανταφυλλο και τη δυναμη για να παλευω
Άβαταρ μέλους
xylino spathi
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 20:18 pm 04 12 2005
Τοποθεσία: ΖΕΡΒΑΤΙ

Re: Πρόταση για την κοπή πίτας της ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό Dervitsiotis » 20:01 pm 07 01 2008

Προτείνω επιστροφή στην φύση...
δε γκρικ ουεϊ....


δε μοδερν ουεϊ....


Αρκεί να έχει καλό σερβίσι...



Ρε πουυυυ πάμεεεεεεεεε;;;;;;;;;;
"Λόγια μεγάλα, ποιητικά, ανεκτέλεστα ... λόγια κοινά, κενά, «καπνός κι αθάλη»,
που ίσως διαβάζοντάς τα να με οικτίρετε, ... γελώντας και κουνώντας το κεφάλι"
Καββαδίας
Άβαταρ μέλους
Dervitsiotis
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 17:00 pm 22 03 2007
Τοποθεσία: ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: Πρόταση για την κοπή πίτας της ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό xylino spathi » 20:15 pm 07 01 2008

Ετσι δημιουργουμε πολιτισμο !!!

Τελευταία επεξεργασία από xylino spathi και 23:37 pm 07 01 2008, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
...τωρα ξερω τι θελω, ενα μαυρο τριανταφυλλο και τη δυναμη για να παλευω
Άβαταρ μέλους
xylino spathi
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 20:18 pm 04 12 2005
Τοποθεσία: ΖΕΡΒΑΤΙ

Re: Πρόταση για την κοπή πίτας της ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό Φοίβη » 20:20 pm 07 01 2008

Pardon me...but...

Αφού αναμένομεν την επίσημη ανακοίνωση για την κοπή της πίτας, τι νόημα έχουν οι προτάσεις ένι γουέι???

:roll:
Είμαι Βορειοηπειρώτισσα κ φαίνομαι!!
Άβαταρ μέλους
Φοίβη
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: 16:38 pm 14 04 2007
Τοποθεσία: Πάτρα(Πεπελιώτισσα)

Τi πιτα τo πιτουρα

Δημοσίευσηαπό lazos » 20:32 pm 07 01 2008

Με αναγκάζετε να ξαναγράψω αλλά είστε για κλάματα και δεν αντέχω να μην σας το πω

Τι στον που... θέλετε επιτελούς να γίνει.
Ανοίξτε ο καθένας από έναν συλλογο και κόψτε πίτες όλο τον χρόνο να σας βουλώσει ο κο....
Πέρυσι σας ξύνιζε η πίτα της ΝΕΒ απο το παλιό ΔΣ.
Φέτος σας ξυνίζει από το νέο ΔΣ.
Αφου φτάσαμε στο σημείο να ασχολούμαστε τόσο πολύ με πίτες και πίτουρα δεν βλέπω να μας παίρνει σοβαρά κανένας.

Ο κόσμος πάει μπροστά τρέχοντας και εμείς κοσκινίζουμε το αλεύρι για πίτες.
Η ΝΕΒ εχει ΔΣ και αυτοί έχουν τον τελευταίο λόγο
Οπου γουστάρουν θα κόψουν την πίτα και καλά κάνουν. Το ίδιο θα έκανε κάθε ΔΣ
Αφου τους ψηφίσαμε πρόσφατα έχουν αυτό το δικαίωμα και την υποχρέωση

Το παρών θέμα ανοίχτηκε σαν μια πρόταση και το καταντήσατε σε διαμάχη πάλι.
Την επόμενη πίτα να την κόψουμε με televoting μήπως και ηρεμήσετε.
Να ψηφίσει ο καθένας μέρος και ημερομηνία και άμα συμφωνήσετε εμένα να με χέσ......
Σοβαρευτείτε, είστε νέοι άνθρωποι και καταστρέφετε το μέλλον όλων μας και των παιδιών μας.
Σκεφτείτε και μερικά χρόνια μπροστά, μυαλό έχετε μην το χρησιμοποιείτε σαν κόσκινο για πίτουρα


Παραβίασα κάθε κανόνα, είμαι συντονιστής, με λένε Λάζαρο Γιώτη, είμαι μέλος της ΝΕΒ στην Ελεγκτική επιτροπή
Οποιος θέλει να με βρίσει να του στείλω το τηλέφωνό μου με pm και μια φωτογραφία μου για να με γνωρίσει.
Άντρας λογάται όποιος μπορεί, να σκύφτει το κεφάλι
όταν πουλούν παλικαριές κι εγωισμούς οι άλλοι
Άβαταρ μέλους
lazos
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 05:14 am 16 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πρόταση για την κοπή πίτας της ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό xylino spathi » 20:38 pm 07 01 2008

Ωραιος ο Λαζος.
Αλλα φιλε Λαζο, μεταξυ μας, ο κω, θελει με ωμεγα.

Και για να μη δημιουργω εντυπωσεις, το ξαναλεω: " Η κοπη πιτας αξιζει να γινετε μονο για οικονομικους λογους"
...τωρα ξερω τι θελω, ενα μαυρο τριανταφυλλο και τη δυναμη για να παλευω
Άβαταρ μέλους
xylino spathi
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 20:18 pm 04 12 2005
Τοποθεσία: ΖΕΡΒΑΤΙ

Re: Πρόταση για την κοπή πίτας της ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό violeta » 20:45 pm 07 01 2008

καλα για το θεμα δε θα πω τπτ...μια χαρα τα ειπε ο λαζος..
αλλα ξυλινε επειδη εχεις master στην ορθογραφια και διορθωνεις ολο τον κοσμο διορθωσε και το γινετε σε γινεται.... :lol: :lol: φιλικα παντα και χωρις καμια απολυτως διαθεση αναμειξης στο γλεντι του συγκεκριμενου topic.... :D
If there is smthng to desire,
there will be smthng to regret.
If there is smthng to regret,
there will be smthng to recall.

If there is smthng to recall,
there was nothing to regret.
If there was nothing to regret,
there was nothing to desire.
Άβαταρ μέλους
violeta
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: 16:30 pm 15 04 2007

Re: Πρόταση για την κοπή πίτας της ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό xylino spathi » 20:49 pm 07 01 2008

Πω πω ΤΑΠΑ!!!
...τωρα ξερω τι θελω, ενα μαυρο τριανταφυλλο και τη δυναμη για να παλευω
Άβαταρ μέλους
xylino spathi
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 20:18 pm 04 12 2005
Τοποθεσία: ΖΕΡΒΑΤΙ

Re: Πρόταση για την κοπή πίτας της ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό priest 2 » 23:40 pm 07 01 2008

Όλα ξεκίνησαν απο εδώ:
ilei έγραψε:Πιστεύω ότι αν βρίσκατε μια αίθουσα κάπου κέντρο η προέλευση θα ήταν μεγαλύτερη.


Καλή μου ilei και στο Σούνιο να γίνει η κοπή της βασιλόπιτας, αυτό δεν θα εμποδίσει την κοσμοσυρροή.
Εδώ στη Λούτσα κάνανε πάρτι και μάθαινα ότι γινόταν πανικός...

Ήδη η 16η Δεκεμβρίου αρχίζει μου φαντάζει μακρινή αναμνηση. Για να δούμε...
Όταν το ράσο γίνεται σημαία τότε η νίκη είναι βεβαία
Άβαταρ μέλους
priest 2
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 582
Εγγραφή: 16:54 pm 12 10 2007
Τοποθεσία: Φοινίκη-Κρανιά, Αθήνα

ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΛΥΣΗ

Δημοσίευσηαπό xylino spathi » 23:50 pm 07 01 2008

"Sopranista" Tomotaka Okamoto

...τωρα ξερω τι θελω, ενα μαυρο τριανταφυλλο και τη δυναμη για να παλευω
Άβαταρ μέλους
xylino spathi
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 20:18 pm 04 12 2005
Τοποθεσία: ΖΕΡΒΑΤΙ

Re: Πρόταση για την κοπή πίτας της ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ » 00:03 am 08 01 2008

Παιδια σορρυ για την ενοχληση αλλα εχω μερικες αποριες...:
1) Η πιτα-βασιλοπιτα θα ειναι σε στυλ ρεβανης η σαν τουρτα?
2) Αν δεν ειναι σε στυλ ραβανης και ειναι τουρτα , τι γευση θα εχει? Εχουμε τη δυνατοτητα να επιλεξουμε και δυο γευσεις?
3)Φλουρι-(πενταλεπτο τυλιγμενο με αλομινοχαρτο) θα εχει? Και αν ναι ποσα? 1.....??????? (οχι τιποτα αλλο αλλα αν εισαστε 2000 ατομα θα χαλευετε τον τυχερο με το φακο...)...!!!!!!! Βαλτε εκει καμια δεκαρια ετσι για αλλαγη....
4) Επιτιμο καλεσμενο θα εχομε? Αν ειναι να παω να ραψω κανεναν χαλε... Μην ερθω με τα καθημερινα δε λεει....

Αυτα προς το παρον.... Αν υπαρξει και καποια αλλη απορια στη συνεχεια θα την διατυπωσω στην ειρηνικη αυτη συζητηση... 8) 8) 8) :snipe:

(Υ.Γ....Παντως αν η πιτα ειναι σε στυλ τουρτας θα παρακαλουσα να αποφυγετε τη σοκολατα και τα καρυδια... Κολλανε στα δοντια και μετα δε θα εχω πια αστραφτερο χαμογελο... Οπως επισης αν ειναι σε στυλ ραβανης παρακαλω μη βαλετε ζαχαρη αχνη.... Καταλαβενετε λερωνει....) :goodman: :goodman: :goodman:

whistle: whistle: whistle:
Τελευταία επεξεργασία από ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ και 12:25 pm 08 01 2008, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Μην κοιτας την επιφανεια την θαλασσας γιατι δεν θα δεις τιποτα, ο θυσαυρος ειναι κρυμενος στο βυθο....!!!!
Άβαταρ μέλους
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 17:05 pm 02 09 2007
Τοποθεσία: ΠΕΠΕΛΗ-ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Re: Πρόταση για την κοπή πίτας της ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό AMARYLIS » 01:38 am 08 01 2008

μια μέρα δεν μπήκα στο φόρουμ...και έχασα επεισόδια! :lol: Δράμα η κατάσταση... :(
Δεν καταλαβαίνω ποιο είναι το ζουζούνι και ζουζουνάει το μυαλό κάποιων συνέχεια!!
Να το βρούμε βρε παιδιά επιτέλους, γιατί έχει καταντήσει ενοχλητικό...
Casperaki...που στο καλό είδες ανακοίνωση για την εκδήλωση - γραμμένη - χωρίς να έχει γίνει ΔΣ;
Ήμουν σαφέστατη..."Περιμένετε να γίνει ΔΣ,ήταν για τετάρτη αλλα θα γίνει εν τέλει πέμπτη,και αμέσως θα βγάλουμε επίσημη ανακοίνωση."
Η δεύτερη πρόταση, με δόση χιούμορ από την αρχή μέχρι το τέλος, ήταν καθαρά προσωπική μου τοποθέτηση που σε καμία περίπτωση δεν υπονομεύει ουτε τα 14 άτομα του ΔΣ ουτε κ το καταστατικό αυτού. Από την αρχή που γράφτηκα στο φόρουμ λέω ανοιχτά την άποψή μου και θα συνεχίσω να τη λέω είμαι δεν είμαι μέλος του ΔΣ.Και στην τελική εκφράζω την επίθυμία μου ΚΑΤΑΦΑΤΙΚΑ κ ΤΕΤΕΛΕΣΜΕΝΑ για να δώσω έμφαση στο γεγονός, στην όρεξη που υπάρχει να γίνει μια αξιοπρεπής εκδήλωση και γιατί οχι να δώσω ένα μικρό κίνητρο στην προσέλευση του κόσμου.
Εσένα προσωπικά τί σε ενόχλησε;
Σε ενόχλησε που θα γίνει σούπερ ντούπερ ουάου εκδήλωση;
Να σου πω και κάτι; Στο ΔΣ θα λήφθούν αποφάσεις ναι, αλλά την όρεξη, την επιθυμία, το κέφι, την αξιοπρέπεια...την αναμούστρα που λέμε...δεν την ορίζει κανένα ΔΣ. όλα αυτά τα έχουμε μέσα μας και βάσει αυτών θα πορευτούμε...είτε ενοχλεί ειτε χαροποιεί κάποιους.
...το σώμα το λιώνει η τεμπελιά και την ψυχή η αδιαφορία...
Άβαταρ μέλους
AMARYLIS
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: 14:57 pm 19 03 2007
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Πρόταση για την κοπή πίτας της ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό priest 2 » 01:55 am 08 01 2008

Αχ εσείς οι νέοι:
Σε ενόχλησε που θα γίνει σούπερ ντούπερ ουάου εκδήλωση;


Ας γίνει και τζαμπάουα!!!

την αναμούστρα που λέμε

:o
Όταν το ράσο γίνεται σημαία τότε η νίκη είναι βεβαία
Άβαταρ μέλους
priest 2
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 582
Εγγραφή: 16:54 pm 12 10 2007
Τοποθεσία: Φοινίκη-Κρανιά, Αθήνα

Re: Πρόταση για την κοπή πίτας της ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό AMARYLIS » 09:55 am 08 01 2008

θερμή παρακληση...
Αφήστε το Casperaki και κάθε "casperaki" να γράψει ελεύθερα τις απόψεις "του", να μεταφέρει ελέυθερα ιδέες, να καθρεφτίζει ελέυθερα διαθέσεις κ προθέσεις, να συνηγορεί υπερ όποιου επιθυμεί και στηρίζει.
Χαιρόμαστε που η νεολαία ενεργοποιείται εστω κ μ'αυτό τον τρόπο
Χαιρομαστε δε διπλά που κάποιοι μας κρίνουν ΑΥΣΤΗΡΑ (για να μην πω κακοπροαίρετα) γιατί μας πεισμώνουν να επιτύχουμε το "ιδανικό"...και θα το κάνουμε...πρώτον γιατί το θέλουμε οι ίδιοι και δεύτερον να μη δώσουμε τροφή σ'αυτούς που "γκαραμονεύουν" στη γωνία! :conf:
...το σώμα το λιώνει η τεμπελιά και την ψυχή η αδιαφορία...
Άβαταρ μέλους
AMARYLIS
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: 14:57 pm 19 03 2007
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

το κοπή το πίτα

Δημοσίευσηαπό lazos » 10:03 am 08 01 2008

Άντρας λογάται όποιος μπορεί, να σκύφτει το κεφάλι
όταν πουλούν παλικαριές κι εγωισμούς οι άλλοι
Άβαταρ μέλους
lazos
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 05:14 am 16 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: το κοπή το πίτα

Δημοσίευσηαπό Φοίβη » 12:39 pm 08 01 2008

Αγαπημένη μου Amarilys εσύ καλά τα λες και ακόμη καλύτερα υποστηρίζεις αυτή σου τη θέση για την έστω και κάπως "επιθετική" συμμετοχή της νεολαίας...Αλλά Jumboέλεος!Καταντάει κουραστικό και ετελέσφορο...ακόμα και "ανόητο" αν θες, με κάθε θέμα που ανοίγεται και αφορά όλους (τους περισσότερους τελοσπάντων) να έχουμε έτοιμα και καλοτροχισμένα τα μαχαίρια και βουρ!! Ναι στη συμμετοχή της νεολαίας, Ναι στην ελεύθερη διατύπωση των απόψεων, Ναι σε όλα αυτά. Δεν μπορούμε όμως απλά να πούμε την άποψή μας χωρίς να βάζουμε στο στόχαστρο την εξίσου ελεύθερη απάντηση κάποιου άλλου?

Προτείνω απλά να περιμένουμε την επίσημη ανακοίνωση και να κλειδώσει καλύτερα το θέμα...

ΥΓ:Η τοποθέτηση μου δεν αναφέρεται να κανένα συγκεκριμένο πρόσωπο ούτε σγκεκριμένα γραφόμενα.




Σιάξτα αξάδερφε!!! \:D/
Είμαι Βορειοηπειρώτισσα κ φαίνομαι!!
Άβαταρ μέλους
Φοίβη
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: 16:38 pm 14 04 2007
Τοποθεσία: Πάτρα(Πεπελιώτισσα)

Re: Πρόταση για την κοπή πίτας της ΝΕΒ

Δημοσίευσηαπό pyrforos » 12:41 pm 08 01 2008

Αφού λύσουμε το θέμα για το πότε θα γίνει η κοπή της πίτας θα πρέπει να ανοίξουμε νέο κύκλο διαβουλεύσεων για ενα άλλο μείζων ζήτημα, για το ποιός θα την μαγειρέψει;
Με τόση κουβέντα που έχει γίνει γύρω απο την πίτα μας βλέπω να μας κάθεται στο λαιμό.
Έλληνες εισίν, Ηπειρώται καλούμενοι, άχρις Επιδάμνου πόλεως, ήπερ επιθαλασσία οικείται
Άβαταρ μέλους
pyrforos
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 15:59 pm 10 09 2007
Τοποθεσία: ΔΙΒΡΗ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Η προταση σου

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 2 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 2 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

Login Form