Τώρα είναι 12:18 pm 28 03 2024

ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Συντονιστής: Νέοι

Re: ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Δημοσίευσηαπό lazos » 00:17 am 01 04 2009

Στο φορουμ γράφουν ολοι ανώνυμα και υπάρχει λογος για αυτό.

Αν κάποιος γνωρίζει ή νομίζει οτι γνωρίζει την πραγματική ταυτότητα ενος μελους, δεν χρειάζεται να την αποκαλύψει.

O Drakos μπορεί να είναι οποιοσδήποτε (άντρας, γυναίκα, βουλευτής, υπουργός, τσομπάνος, πρόεδρος δημοκρατίας κλπ).
Ανώνυμα γράφει και ετσι πρέπει να παραμείνει εκτός αν ο ίδιος αποκαλύψει οποιοδήποτε στοιχείο.

Δεν απαγορεύεται σε κανέναν, οποιαδήποτε ιδιότητα και αν έχει, να γράφει στο φόρουμ.
Τα προσωπικά θέματα μεταξύ σας.
Άντρας λογάται όποιος μπορεί, να σκύφτει το κεφάλι
όταν πουλούν παλικαριές κι εγωισμούς οι άλλοι
Άβαταρ μέλους
lazos
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 05:14 am 16 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Δημοσίευσηαπό Rasputin » 01:05 am 01 04 2009

lazos έγραψε:O Drakos μπορεί να είναι οποιοσδήποτε (άντρας, γυναίκα, βουλευτής, υπουργός, τσομπάνος, πρόεδρος δημοκρατίας κλπ).
Ανώνυμα γράφει και ετσι πρέπει να παραμείνει εκτός αν ο ίδιος αποκαλύψει οποιοδήποτε στοιχείο.


Μόνος του το αποκάλυψε.

Δεν απαγορεύεται σε κανέναν, οποιαδήποτε ιδιότητα και αν έχει, να γράφει στο φόρουμ.


Αναμφίβολα δεν απαγορεύεται να γραφεί σε όποιο φόρουμ θέλει, το πρόβλημα με τον Δράκο είναι πως συκοφαντούσε, εκτός και αν παρανοήσαμε και ο όρος Μούλικα του Ενβέρ ήταν αυτοχαρακτηρισμός.
Αλλά η σημερινή αποκάλυψη λέει πολλά για το ήθος και τον τρόπο που δρουν τέτοιοι προβοκάτορες, καθώς και το ήθος ενός ανθρώπου που ζητά την ψήφο του λαού.
Απ την άλλη σαν Βορειοηπειρώτη με ενοχλεί που ένας ελλαδίτης προσπαθεί και ως ενός σημείου πετυχαίνει να επιβάλει τις ιδέες του και να προσβάλει συμπατριώτες μας.

Τα προσωπικά θέματα μεταξύ σας.


Δεν υπάρχουν προσωπικά.
Άβαταρ μέλους
Rasputin
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 14:13 pm 15 04 2008

Re: ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Δημοσίευσηαπό keravnios » 02:00 am 01 04 2009

Ποιοι είναι τα κομματόσκυλα και ποιοι είναι οι αγωνιστές; Για κάποια από αυτά τα παιδιά που γνωρίζεις προσωπικά Παπαφλέσσα, έτσι και ανοίξουν κάποια στόματα δεν τα ξεπλένει ούτε ο Βόλγας. Κάποιοι έχουν τους δίδυμους γεννητικούς αδένας και μιλούν με ονοματεπώνυμο κάποιοι άλλοι εμφανίζονται σαν τα σπυριά στον κώλο και βέβαια δεν θα απεκάλυπταν ποτέ την ταυτότητά τους γιατί προφανώς δεν θα μπορούσε να τους ξεπλύνει ούτε ο Νέβκα. Σαν Βορειοηπειρώτης θα έπρεπε να σε ενοχλούν πολλά πράγματα, και μην περιμένεις να θεωρηθεί τυχαίο ότι εν μία νυκτί διπλασιάστηκαν οι δημοσιεύσεις 3 μηνών από τον λογαριασμό σου. Ο Δράκος, όπως προφανώς κατάλαβες είναι Ηπειρώτης όπως θα έπρεπε να θεωρείς και εσύ τον εαυτό σου. Και σαν Ηπειρώτης έχει κάθε λόγο να ενδιαφέρεται για το αλύτρωτο κομμάτι της πατρίδας του Δεξιές, εθνικιστικές παπαριές ε; Τι να κάνουμε κάποιοι μεγαλώσαμε έτσι. Κάποιοι δεν ήμαστε κανενός ευνοημένοι και επιλέξαμε να ζήσουμε την ζωή μας με σημείο αναφοράς τις ιδέες μας οι οποίες ήταν πάνω από το βόλεμα, την φιλοδοξία, το προσωπικό όφελος. Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τον Παντούλα, τον Νιώτη, τον Λοβέρδο ή τον Παπανδρέου. Όπως δεν έχω με τον Καραμανλή, τον Καρατζαφέρη, τον Αλαβάνο, τον Τσίπρα, τον Παπαθεμελή.. Αν μπορούσαν και ήθελαν να βοηθούσαν θα τους συνέχαιρα και θα συνέδραμα τα μέγιστα δυνατά. Αν δεν θέλουν και δεν μπορούν δεν με απασχολούν. Σιχαίνομαι όμως τον κάθε Βορειοηπειρώτη που αντί να προσπαθεί από όπου και αν βρίσκεται να προσφέρει στην πατρίδα του, δεν χάνει ευκαιρία να αποδείξει πόσο ιδιοτελής είναι, πόσο ματαιόδοξος, πόσο υπέρμετρα φιλόδοξος, πόσο έτοιμος να διαγράψει κάθε αρχή και ήθος στην προσπάθεια της αναρρίχησης. Σιχαίνομαι επίσης την αχαριστία και την ασέβεια προς πρόσωπα τα οποία δεν έπεσαν με αλεξίπτωτο σήμερα, αλλά εδώ και δεκαετίες έχουν δώσει τα διαπιστευτήριά τους. Ένα σημαντικό στέλεχος της κυβέρνησης σχολιάζοντας τους Βορειοηπειρώτες και προσπαθώντας να εξηγήσει την κατάσταση που επικρατεί ανάμεσά μας, κατέληξε στο αφοπλιστικό συμπέρασμα: Η κομμουνιστική νοοτροπία δεν έχει βγει ακόμη από το αίμα σας, έχετε ποτιστεί με αυτήν και ακόμη δεν έχετε μάθει να κινείστε στην δημοκρατία. Πόσο δίκιο μπορεί να είχε. Και ας επανέλθω στην αρχική δημοσίευση. Θα μπορούσα ενδεχομένως να δεχθώ ότι στην ουσία της αρχικής σου δημοσίευσης υπάρχει κάποια βάση Ρασπούτιν. Το Βορειοηπειρωτικό είναι περιθωριοποιημένο και στην ελλαδική κοινωνία μέχρι ενός βαθμού η αναφορά σε αυτό συνδέεται με την δεξιά. Σε παραπέμπω να διαβάσεις ένα κατά την άποψή μου ενδιαφέρον άρθρο με τίτλο Γρεκυλισμός - Μια διαχρονική μόδα (κλικ). Φαντάζομαι ότι στα γεγονότα δεν θα διαφωνήσεις. Το άρθρο αυτό στο προτείνω ως τροφή για σκέψη στο ερώτημα "πως έφτασε το Βορειοηπειρωτικό να αποτελεί θέμα τις "δεξιάς" πολιτικής;" Αλήθεια εσύ ποιος νομίζεις ότι ευθύνεται για αυτό; Ευθύνεται η "Δεξιά"; Ευθύνεται η αριστερά; Ή μήπως ευθυνόμαστε εμείς οι ίδιοι οι Βορειοηπειρώτες; Περιμένω απάντηση και αναλόγως συνεχίζουμε σε ήρεμο πάντα πνεύμα και χωρίς τις εκφράσεις που χρησιμοποιήσατε οι έχοντες κατά τα άλλα δημοκρατικές ευαισθησίες.
http://akrokeravnia.blogspot.com
Τα Γιάννενα ονειρεύονται, η Κρήτη ξαποσταίνει,
βουβή η Θεσσαλονίκη, η Αθήνα ξεφαντώνει...
Ποιος βογγάει σα να πεθαίνη;
-Χειμάρρα, όλορθη! Οι λύκοι
http://www.himaraunion.com
Άβαταρ μέλους
keravnios
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 800
Εγγραφή: 12:38 pm 03 04 2006
Τοποθεσία: Αθήναι

Re: ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Δημοσίευσηαπό papaflessas » 10:33 am 01 04 2009

βρε αγόρι μου ξοδευεις πολλη φαια ουσια σε brainwanking...Το θεμα μας είναι η ανοικεια και ανανδρη επίθεση με ψέματα και υβρεις απέναντι σε ΣΥΜΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΜΟΥ δεν ξέρω ανα τους αισθανεσαι και συ... από σενα και το συναφι σου...από τους εργολάβους του βορειοηπερωτισμου...τωρα ολα τ αλλα που γραφεις και υπονοεις για κομμουνιστες και μπαρουφες ειναι για γέλια και για κλάματα..αλλά δικαιολογημένα γιατι παραληρεις...Επίσης στα π.....α μου αμα συμπαθεις τον παπαδρεου, το νιωτη τον καραμανλη την σαρα και την μαρα....Για κατέβα ρε ν.... ρο στη δημόσια ζωη των Βορειοηπειρωτων και δειξε μας το οραμα σου, δεν σας επιασε η συνεργασια με πασοκ παλαιοτερα , με νδ τελευταια και πατε κοπαδισταν για το ΛΑΟΣ????????
αλλά ρε γαμ το εχετε μαζευτει πολλοι βουλευτισιμοι Βορ/τες εκει στο ΛΑΟΣ που θα σας χωρέσει βρε αδερφέ?????
φιλακια!!
papaflessas
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 20:35 pm 31 01 2009

Re: ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Δημοσίευσηαπό DRAKOS1 » 11:54 am 01 04 2009

Εγώ την αρχικη ανακοίνωση δέν την έβγαλα απο το μυαλό μου,την αναδημοσίευσα απο το epirus gate, το οποίο μάλιστα ειναι αριστερων πεποιθήσεων.
http://epirusgate.blogspot.com/2009/03/ ... _1627.html
Ας πάει λοιπόν ο κ. Παντούλας (τόν οποίον και σέβομαι) να διαμαρτυρηθεί στον συμπατριώτη του blogger.
Τώρα όποιος αναγνώρισε τόν εαυτό του ως μούλικο τού Εμβέρ και εθίχθη τού ζητώ ταπεινά συγγνώμη.
Άβαταρ μέλους
DRAKOS1
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 21:32 pm 26 01 2009

Re: ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Δημοσίευσηαπό Yiannis » 14:05 pm 01 04 2009

papaflessas έγραψε:βρε αγόρι μου ξοδευεις πολλη φαια ουσια σε brainwanking...

Σου τελείωσαν τα ψέματα και οι εξυπνάδες βλέπω ...κανε λιγο BRAINWANKING και κάτι θα βρεις να επανέλθεις να μας διασκεδάσεις

καντε λιγο brainwanking και βρείτε κανεναν από αυτους τους φοβερους τίτλους


Ακούστε ρε και [buffering 10%] μια έμπειρη σύμβουλη [buffering 16%] από τις ερυθρές μετατοπίσεις φάσματος [buffering 38%]... δώστε στην παραπάνω [buffering 58%] φωνή [buffering 82%] μια ευκαιρία [buffering 100%].
Άβαταρ μέλους
Yiannis
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 02:28 am 08 12 2005

Re: ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Δημοσίευσηαπό Moira » 15:02 pm 01 04 2009

Rasputin έγραψε:Αγγελία
Ζητούνται συνεργάτες για να συντάξουμε επιστολή προς τη γραμματεία του ΛΑΟΣ με την συνολική και λεπτομερή περιγραφή της συκοφαντικής, δυσφημιστικής, ποταπής, υβριστικής και απρεπούς συμπεριφοράς του Θεόδωρου Δράκου του Κωνσταντίνου (Υποψήφιου βουλευτή Πρεβέζης, πρώτος στην λίστα του ΛΑΟΣ) έντως του φόρουμ της Νεολαίας Βορειοηπειρωτών. Με εκτενή αναφορά στην επίθεση του 40χρονου πολιτευτή απέναντι στους νεολαίους.


Να σταματήσουν οι Δράκοι να βιάζουν τους Βορειοηπειρώτες.

Original: Δεν έχω βρίσει κάπου.
Papaflessa μην βρίζεις δεν θα γίνουμε κτήνη σαν αυτούς.


εσείς να φύγετε, να πάτε στον κομουνιστικό παράδεισο του Γεωργάκη και της Παπαρήγα,
εσείς που δώσατε άλλο όνομα στην πατρίδα μας, εσείς που στο όνομα της ψευτοφιλίας και της
απόλυτης ξεφτήλας συγχαίρετε τους αλβανούς με την σιωπή και τα λεγομενά σας..
εσείς που μας πουλάτε κάθε μέρα..
και απο πάνω έχετε το θράσος να βγάλετε και γλώσσα..
οτι διδαχτηκατε απο τον Εμβερ δεν το ξεχνάτε τελικά εύκολα..
Άβαταρ μέλους
Moira
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 13:17 pm 10 01 2008
Τοποθεσία: Βόρεια Ήπειρος

Re: ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Δημοσίευσηαπό papaflessas » 19:31 pm 01 04 2009

Αχ το κούτσικο μου από νωρις στα βασανα της πολιτικης...
Ε αμαν ποια με τον συντροφο Ενβερ άφηστε τον υσυχο..αλλό ποιημα δεν ύπαρχει για να το απαγγέλνεις για να τραβήξεις λίγο την πρόσοχη εεε συγνωμη να προσφέρεις στην Πατριδα ηθελα να πω....
papaflessas
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 20:35 pm 31 01 2009

Re: ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Δημοσίευσηαπό papaflessas » 19:39 pm 01 04 2009

αχ ατιμούλη Δρακε ...αντι να κατεβάζεις ανακοινωσεις της νεολαιας ΠΑΣΟΚ από αλλα σιτε καταβασε τα από αυτο της ιδιας της Ν Πασοκ , ξερεις εσυ εκει που βρηκες την φωτογραφία ....και επίσης και επειδη εισαι και αντρας με αδενες κατέβασε και ενα αρθρο του ιδίου του γραμματεα της νεολαιας με τιτλο Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΘΝΙΚΗ ΜΕΙΟΝΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΒΟΡΕΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ....ετσι βρε αδερφε για να αποδειξεις ότι τα κίνητρα σου ειναι ειλικρινη....(.συγνώμη αλλα δεν μπορω οταν σκεφτομαι τ ποιον σου..) και ότι δεν εισαι ΜΑΜΟΓΙΟ!!!!!
papaflessas
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 20:35 pm 31 01 2009

Re: ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Δημοσίευσηαπό xylino spathi » 22:34 pm 01 04 2009

Drakos1 εγραψε
Εγώ την αρχικη ανακοίνωση δέν την έβγαλα απο το μυαλό μου,την αναδημοσίευσα απο το epirus gate,


Καπως ετσι δεν την ειχε "πατησει" και ο Θ. Πλευρης με το press.gr ;
Δεν ξερω ποιος εισαι και τι εισαι αν ομως ισχυει οτι εισαι στελεχος του ΛΑΟΣ, θα σου κανω την ιδια ερωτηση που εκανε ο Χατζηνικολαου στον Πλευρη
"Εχετε μια ευκολια, σαν κομμα, στο να καταλογιζετε ευθυνες;"


http://www.youtube.com/watch?v=0hmR6KoSqMk
Τελευταία επεξεργασία από xylino spathi και 23:44 pm 01 04 2009, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
...τωρα ξερω τι θελω, ενα μαυρο τριανταφυλλο και τη δυναμη για να παλευω
Άβαταρ μέλους
xylino spathi
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 20:18 pm 04 12 2005
Τοποθεσία: ΖΕΡΒΑΤΙ

Re: ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Δημοσίευσηαπό Κριώτης » 23:12 pm 01 04 2009

Κακομοιρε Δρακο γελανε και οι πετρες μαζι σου...
Αντι να τονισεις οτι ο Γραμματεας της Νεολαιας ΠΑΣΟΚ ειναι Ηπειρωτης και δη Θεσπρωτος ...
Υποστηριζεις τα οποια αλβανικα προπαγανδιστικα δημοσιευματα που τον παρουσιαζουν ως Τσαμη...
ΑΠΟ ΠΟΤΕ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΡΟΔΕΞΙΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΚΗ ΑΚΡΟΔΕΞΙΑ......???
ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ ΡΕΕΕ...!!!!
Άβαταρ μέλους
Κριώτης
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 20:39 pm 26 09 2007
Τοποθεσία: Κρα Αργυροκάστρου

Re: ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Δημοσίευσηαπό Κριώτης » 00:57 am 02 04 2009

Θα συμφωνησω μαζι σου keravnie ειμαστε Ηπειρωτες 2.500 χρονια.....
ενω βορειοηπειρωτες μας βαφτισαν οι πολιτικες συνθηκες των αρχων του 20ου αιωνα...
Τεινεις προς την γελοιοτητα ομως φιλε μ με δηλωσεις περι κομμουνιστων....
Τα λαμογια του Κομμουνισμου επιβιωσαν και προσαρμοστηκαν σε ολο το πολιτικο φασμα (Δεξια και Αριστερα)
οποτε ασε τις αερολογιες και ανοιξτε τα ματια σας να δειτε οτι εχθρος μας δεν ηταν ο Αλβανικος Κομμουνισμος αλλα ηταν ειναι και θα ειναι ο Αλβανικος Εθνικισμος...!!!
ο Κομμουνισμος ηταν μονο ενα προσωπειο......Και μια μεγαλη ΑΠΑΤΗ..!

Οσο για σενα Κακο-Moira....
α) Βγαλε τις παρωπιδες σου...
β) Ελα σε επαφη με το περιβαλον....και την πραγματικοτητα....
γ) Διαβασε λιγο απο Ιστορια....και απο Πολιτικη αν δεν κουραστεις....
δ) Πιες ενα παυσιπονο και....κοιμησου....

Αυριο ισως ξημερωσει μια καλυτερη μερα για Σενα και την Ανθρωποτητα.....
Άβαταρ μέλους
Κριώτης
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 20:39 pm 26 09 2007
Τοποθεσία: Κρα Αργυροκάστρου

Re: ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Δημοσίευσηαπό Moira » 08:11 am 02 04 2009

Μπαίνω στον κόπο να σου απαντήσω έτσι για την τιμή των όπλων,γιατί απ όσο βλέπω η κατάστασή σου είναι
βαριάς μορφής(μάλλον γιαυτό έβαλες και το συγκεκριμένο αβαταρ)..
η Ανθρωπότητα που εσύ επικαλείσαι και μας εύχεσαι και των δυο μας μια καλύτερη ημέρα αποτελείται από κοινωνίες(το λέω απλουστευμένα)
φεύ δεν είναι διαφήμιση της beneton που όλες οι φυλές γελάνε χαρούμενα .. και για να γίνει αυτό χρειάζονται ισορροπίες,αλληλοσεβασμός μεταξύ τους και το σημαντικότερο αναγνώριση της διαφορετικότητας και αλληλοεκτίμηση αυτής(αναγνώριση της γλώσσας, της θρησκείας, των παραδόσεων και των έθιμων)
μα η δική μας κοινωνία, των βορειοηπειρωτών, είναι μια καταδυναστευμένη
κοινωνία όπου κανένας δεν της αναγνωρίζει καν την ύπαρξη..η και όταν αυτό συμβαίνει, γίνεται με άλλους όρους, παρμένους από την
διεθνο- κομουνιστική διάλεκτο..να μην θιχτεί βλέπεις η υπόληψη του αλβανού εργάτη


Ο αλβανικός εθνικισμός αγαπητέ, τουλάχιστον εντός Ελλάδας που βρίσκει πάτημα για ανάπτυξη;σε ποιες θεωρίες;;
από τα παραισθησιογόνα βρίσκεσαι εκτός τόπου και χρόνου..τα τσιτάτα σου είναι άσχετα και οι αντρικοί αδένες όλων σας είναι
ανύπαρκτοι..γιατί διαφορετικά δεν θα μπαίνετε με 100 διαφορετικά ονόματα να γράψετε αυτές τις μπούρδες και τις ασχετοσύνες..στο μεγαλείο τους όμως...
Άβαταρ μέλους
Moira
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 13:17 pm 10 01 2008
Τοποθεσία: Βόρεια Ήπειρος

Re: ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Δημοσίευσηαπό papaflessas » 12:47 pm 02 04 2009

Αχ Καλο Μοιρα κι, σε σενα έλαχε αυτό το βαρύ πικρό ποτήρι...της ''εθνικής'' ανατασης μετα από το σάρωμα της ''΄κόκκινης '' και πασοκικης λέλαπας από τουτο το τοπικ??
Είσαι και οξύνους γιατι ανακάλυψες ότι υπάρχει μόνο ένα άτομο με κοινή λογική που χρησιμοποιει πολλα προσωπεία...
Επίσης το μίσος απέναντι σε ποιους??? δεν μπορει να γινει κοινωνικό συνθημα , δεν χρειαζομαστε αλλον εναν πολεμο τον τάξεων ειδικα στην επόχη μας με πρόσημα ανοησίας και μπαρουφας...και ειδικά από ενα χαριτωμένο παιδι σαν και συ.
papaflessas
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 20:35 pm 31 01 2009

Re: ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Δημοσίευσηαπό Moira » 16:23 pm 02 04 2009

Το μόνο που μπορώ να σου πω , είναι ότι οι φράσεις σου είναι ατυχέστατες..
Διαπνεόνται από αυτήν(την ατυχία)..Εγώ δεν κυνηγάω ποτήρια εθνικής ανατασής και παράστασής..γιατί πρόκειται περί παράστασής στην τελική..
Είμαι μια καθημερινή κοπέλα, που έχει αντιμετωπίσει και αντιμετωπίζει λόγω της καταγωγής όσα
προβλήματα αντιμετωπίζουν και οι συμπατριώτες της και εδώ, στην Ελλάδα, και στη Βόρεια Ήπειρο . Δεν κυνήγησα αυτά τα ποτήρια γαι να ξεδιψάσω τον εγωισμό μου και να δώ τη φάτσα μου κάπου,(δεν το θεωρώ κακό αλλα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει) για αυτό αποφεύγω να πάω και σε πάρτυ
και σε διάφορα event γιατί προσωπικα θεωρώ ότι η πατρίδα μου είναι υπό αλβανική κατοχή, θρηνώ και λυπάμαι για αυτό.
Αν τώρα η κοινή λογική που εσύ επικαλείσαι έδωσε άλλη γεύση στο πικροπότηρο που λέγεται αλβανική κατοχή και όλα βαίνουν σωστά μάλλον εγώ είμαι η εξαίρεση και έχω αύτες τις εμπειρίες..μπορεί να είναι και έτσι που ξέρεις..ζω σε άλλη πραγματικότητα….η μήπως ζεις εσύ;;;;;
Άβαταρ μέλους
Moira
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 13:17 pm 10 01 2008
Τοποθεσία: Βόρεια Ήπειρος

Re: ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Δημοσίευσηαπό papaflessas » 18:51 pm 02 04 2009

Ας το μο φουλα και συ , δεν σωζεται ....
papaflessas
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 20:35 pm 31 01 2009

Re: ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Δημοσίευσηαπό Κριώτης » 19:39 pm 02 04 2009

Το αβαταρ μου που τοσο το λατρεψες....ειναι η σημαια των Κορσικανων Αυτονομιστων...
Άβαταρ μέλους
Κριώτης
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 20:39 pm 26 09 2007
Τοποθεσία: Κρα Αργυροκάστρου

Re: ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Δημοσίευσηαπό Moira » 04:25 am 03 04 2009

Δεν δίνω μια αν σωθεί η δεν σωθεί μια συζήτηση στο φόρουμ και οπουδήποτε.
Το πρόβλημα είναι αν η κατάσταση μας έχει ελπίδες διαβιώσης και γιατί όχι πια,επιβιώσης...
Με το να υπερασπιζόμαστε με πάθος τις ορολογίες νοτιαλβανοί και σώνει και καλά
Ομογενείς από την αλβανία..και τα κόμματα που μας που τις διαλέγουν και τις υιοθετούν σαν επίσημη γλώσσα τους ..να μην ομολογούμε καν τη λέξη Βόρειος Ήπειρος...
Δεν είναι δα και ο καλύτερος οιωνός...
Άβαταρ μέλους
Moira
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 13:17 pm 10 01 2008
Τοποθεσία: Βόρεια Ήπειρος

Re: ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Δημοσίευσηαπό papaflessas » 20:44 pm 03 04 2009

Εσένα Χειμμαρα μπορει να σου κάνει καλό.... να σου μάθει πως αναριχαται..η μαλλον ερπει, σ αυτόν που απευθυνθηκες δεν γίνεται......
Τελευταία επεξεργασία από papaflessas και 22:09 pm 03 04 2009, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
papaflessas
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 20:35 pm 31 01 2009

Re: ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Δημοσίευσηαπό papaflessas » 20:57 pm 03 04 2009

Τι έγινε ρε μόρτη Χειμμαρα κατάπιες την γλοσσα σου???? Επί της ουσίας παρακαλώ....Ακομα να βρεις το κουίζ????
Προς τους διαχειριστας :Δεν καταλαβαίνω γιατι υπάρχουν όσον αφορά το κλείδωμα των τοπικ δυο μετρα και δυο στα σταθμα.... Τι είμαστε εμείς οι πασοκοι, προδοτες , γκαιί, αμαρτωλοι, παιδια τοθ εμβερ, παιδια ενος κατωτερου θεου????λεγω γω τωρα...
Μοιρα , ας το μο φούλα ...όταν ο ευαισθητος και φιλοπατρίς ψυχισμός σου αποτυπωνεται σε γραπτη σκέψη καταντα σκετο σουρεαλιστικό τοπίο....
papaflessas
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 20:35 pm 31 01 2009

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Δημοσιεύματα για Θέματα που μας Αφορούν

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

cron

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 6 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 6 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

Login Form