Τώρα είναι 10:05 am 29 03 2024

Συνάντηση Βορειοηπειρωτών με Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ.

Εδώ θα αναγράφονται οι ανακοινώσεις και τα σχόλια από τις εκδηλώσεις που θα διοργανώνουν διάφορα σωματεία, συλλόγοι, αδελφότητες κλπ

Συνάντηση Βορειοηπειρωτών με Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ.

Δημοσίευσηαπό epgiorgos82 » 00:06 am 18 09 2009

Οι Βορειοηπειρώτες την Κυριακή και ώρα 10:40, θα ακούσουν και θα συζητήσουν με τους υποψήφιους βουλευτές του ΠΑΣΟΚ ( Διαμαντοπούλου Άννα , Μίχo Λάμπρο , Λοβέρδο Ανδρέα ) καθώς και με τον Βορειοηπειρώτη και μέλος του Εθνικού Συμβουλίου του ΠΑΣΟΚ κ. Γεώργιο Τρίχα όπου θα πραγματοποιηθεί στο ξενοδοχείο Ηνίοχος , οδός Βεραντζέρου 26 στην Ομόνοια.
Άβαταρ μέλους
epgiorgos82
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 630
Εγγραφή: 16:08 pm 20 10 2006
Τοποθεσία: ΒΡΑΧΟΓΟΡΑΝΤΖΗ

Re: Συνάντηση Βορειοηπειρωτών με Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ.

Δημοσίευσηαπό absolute » 09:22 am 18 09 2009

κατι μου λεει οτι οι "βορειοι " που θα πανε Γιωργο θα ειναι λογικα
λιγοτεροι απο προηγουμενες παρομοιες συναθροισεις και ο λογοι ειναι δυο :
οι "βορειοι" οπως και οι ντοποιοι ή εχουν ξενερωσει ή βολευτηκαν
σε οποια απο τις δυο κατηγοριες και αν ανηκει καποιος ειναι
αρκετες απο μονες τους να σε απομακρυνουν απο την "ψευτο-πολιτικη"
Άβαταρ μέλους
absolute
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 11:07 am 12 12 2007
Τοποθεσία: Στο στέκι που αλλού ! www.northepirus.com/

Re: Συνάντηση Βορειοηπειρωτών με Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ.

Δημοσίευσηαπό xampo » 00:28 am 21 09 2009

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η συνάντηση που είχαν σήμερα η Βορειοηπειρώτες με τους υποψήφιους βουλευτές του ΠΑΣΟΚ που πραγματοποιήθηκε στο ξενοδοχείο Ηνίοχος στην Ομόνοια και ώρα 11:00 π.μ .
6916_1233919133466_1393802269_30673981_7571018_n.jpg
Συνάντηση Βορειοηπειρωτών με Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ.

Το παρών έδωσαν οι υποψήφιοι βουλευτές: Α. Λοβέρδος , Α. Διαμαντοπούλου , Μ. Αποστολάκη , Δ. Μπόκοτα καθώς και οι Βορειοηπειρώτισα υποψήφια βουλευτής του ΠΑΣΟΚ στην B' Αθηνών κυρία Αθηνά Μαγκλάρα Οικονομολόγος το επάγγελμα.
anna diamantopoyloy.jpg
Άννα Διαμαντοπούλου
xampo
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 22:57 pm 08 12 2007

Re: Συνάντηση Βορειοηπειρωτών με Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ.

Δημοσίευσηαπό keravnios » 11:06 am 21 09 2009

Ο Λοβέρδος πήγε πριν ξεκινήσει η εκδήλωση, έδωσε το χέρι του σε καμπόσους και έφυγε. Η Μπόκοτα πήγε όταν είχε τελειώσει η εκδήλωση.
από ότι φαίνεται οι Βορειοηπειρώτες του ΠΑΣΟΚ δεν είναι και τόσο ενωμένοι πάντως. χθες είχαν δύο συγκεντρώσεις:
περισσότερα http://www.nenanews.eu
Τελευταία επεξεργασία από lazos και 15:36 pm 21 09 2009, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: Λάθος στο link
http://akrokeravnia.blogspot.com
Τα Γιάννενα ονειρεύονται, η Κρήτη ξαποσταίνει,
βουβή η Θεσσαλονίκη, η Αθήνα ξεφαντώνει...
Ποιος βογγάει σα να πεθαίνη;
-Χειμάρρα, όλορθη! Οι λύκοι
http://www.himaraunion.com
Άβαταρ μέλους
keravnios
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 800
Εγγραφή: 12:38 pm 03 04 2006
Τοποθεσία: Αθήναι

Re: Συνάντηση Βορειοηπειρωτών με Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ.

Δημοσίευσηαπό katerinaki » 15:50 pm 21 09 2009

Και εγώ εμφανίστηκα, βασικά γαι λόγους περιέργειας, και από την άλλη ήθελα να δώ τι θα μας πούνε τόοοοσα χρόνια που μας είχαν γραμμένους στα παλαιότερα των υποδημάτων τους, αυτό που αισθανθηκά ήταν ένα κενό πνέυμα,του στιλ ήρθαμε εδώ να πούμε, κάτι για να πούμε να πάρουμε καμία ψήφο και από εσάς ..Τα μοναδικά ευτυχισμένα άτομα εκεί ήταν οι βορειοηπειρώτες νεοι που είναι στρατολογημένοι καιρό στο ΠΑΣΟΚ.
Σε ερώτηση χειμαραιας προς τα συγκεκριμένα άτομα γιατι το ΠΑΣΟΚ μας είχε ως τώρα μαζί τσουβαλιασμένους με όλους τους αλλοδαπούς(δες εκδηλώσεις, Εθνικό Συμβούλιο του ΠΑΣΟΚ) αψηφόντας με αυτόν τον τρόπο και τον έλληνα νομοθέτη, γιατί εκεί μας αναγνωρίζουν σαν ομογενείς(δες ΕΔΤΟ) μας είπαν πως φταίει το καταστατικό του κόμματος..
ποιο ξεφτίλα εξήγηση δεν νομίζω να υπάρχει :conf: θα μπορούσαν να πουν, θα δουμε τι θα κάνουμε θα το διορθώσουμε να μην ξαναγίνει..
ένα μπράβο στη χειμαραία
katerinaki
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 16:12 pm 30 03 2009

Re: Συνάντηση Βορειοηπειρωτών με Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ.

Δημοσίευσηαπό epgiorgos82 » 20:36 pm 21 09 2009

Βρε Κατερινάκη πως δεν σε γνώρισα στην Συνάντηση και στεναχωριέμαι ακόμα περισσότερο γιατί ήμουν παρών στον συγκεκριμένο διάλογο που έγινε μεταξύ των ατόμων που λες και πάλη δεν ήτανε κάποιο άτοπο το όποιο δεν γνώριζα..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Ο Α. Λοβέρδος ήτανε στην ώρα του 10:45 στην ώρα που υποτίθεται ότι θα άρχιζε η συνάντηση στης 11και κάτι είχε προγραματιζμένει δικιά του ομιλία και για τον λόγο αυτόν δεν μπόρεσε να καθίσει περισσότερο,
και αυτό που λέει ο keravnios ότι έδωσε το χέρι σε κάμποσους θα έλεγα ότι πέρασε και αντάμωσε όλους όσους παρευρισκόντουσαν στον χώρο που θα γινότανε οι Συνάντηση.
Άβαταρ μέλους
epgiorgos82
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 630
Εγγραφή: 16:08 pm 20 10 2006
Τοποθεσία: ΒΡΑΧΟΓΟΡΑΝΤΖΗ

Re: Συνάντηση Βορειοηπειρωτών με Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ.

Δημοσίευσηαπό keravnios » 21:36 pm 21 09 2009

Έχεις δίκιο Γιώργο, χαιρέτησε όσους ήταν εκεί, και εμένα μαζί. Εγώ εστίασα μόνο στο γεγονός ότι δεν μίλησαν.
Στην συγκέντρωση του Ευθυμίου πάντως δεν ήταν περισσότερα από 40 άτομα. όχι ότι με ενδιαφέρει και πολύ αλλά δεν είναι αποροίας άξιο ότι γίνονταν δύο συγκεντρώσεις του ΠΑΣΟΚ την ίδια μέρα σε κοντινές ώρες; εγώ πάντως θεωρώ την συγκέντρωση στην οποία αναφερόμαστε επιτυχημένη. είχε αρκετή νεολαία, κουβεντούλα, φρέσκο χυμό, καφέ, κουλουράκια και χώρο καπνιστών.
http://akrokeravnia.blogspot.com
Τα Γιάννενα ονειρεύονται, η Κρήτη ξαποσταίνει,
βουβή η Θεσσαλονίκη, η Αθήνα ξεφαντώνει...
Ποιος βογγάει σα να πεθαίνη;
-Χειμάρρα, όλορθη! Οι λύκοι
http://www.himaraunion.com
Άβαταρ μέλους
keravnios
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 800
Εγγραφή: 12:38 pm 03 04 2006
Τοποθεσία: Αθήναι

Re: Συνάντηση Βορειοηπειρωτών με Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ.

Δημοσίευσηαπό FOTINI » 22:16 pm 21 09 2009

Hμουν και εγω παρουσα στην συναντηση στη Βερανζερου συμπατριωτες............... οχι σε αυτην του Ευθυμιου με τα 40 ατομα, για την οποια ουδεις γνωριζε οτι θα γινει (ουτε μυστικο πρωινο να ηταν ):conf: αλλα στην αλλη με τους πολλουςςςςςςς βουλευτες :lol:
Ειχαμε βομβαρδιστει μερες τωρα με πολλαπλα καλεσματα ... μηνυματα στο fcb, τηλεφωνηματα, τετ α τετ προσκλησεις κτλ
Απο περιεργεια πηγα και εγω να δω το σημαντικο αυτο event και τι να δω ?! :conf:
To 30% τον παρευρισκωμενων ηταν του ΛΑΟΣ :lol:
Το 30% αλβανοι :lol:
Το 10% αγανακτισμενοι πολιτες που ηθελαν να δειρουν τους πασοκους :lol:
Το 10% δηλομενοι νεοδημοκρατες, που ηθελαν να προβληθουν ... ενας μαλιστα εξ αυτων ηταν στο πανελ του ΠΑΣΟΚ :conf:
Και το 20 % βορειοηπειρωτες πασοκοι ... για τους οποιους και προοριζοταν η εκδηλωση :?

Στο συνολο ηταν 149 ατομα τα μετρησα η ιδια :conf:

Επειδη οπως μας ενημερωνει ο κεραυνιος ελαβαν χωρα με την αλλη του Ευθυμιου την ιδια μερα - ωρα, πρεπει να συγκρινουμε και την επιτυχια τους
Απο την μια ηταν ο Ευθυμιου ΜΟΝΟΣ του και χωρις διαφημιση με τα 40 ατομα ... και απο την αλλη Λοβερδος, Διαμαντοπουλου, Μποκοτα, Πανταζης, Αποστολακη :lol: ειχαν 147 ατομα, με μονο το 20% πασοκους. :conf: :conf: :conf:
Τα σχολια δικα σας ......

Α!!! Ακουσα και κατι αλλο απο πολλους στην αιθουσα ....... το ηξερε και η κουτση Μαρια οτι ο Λοβερδος δεν θα ερχοταν, απλα τον εβαλαν πρωτο στη λιστα για να μαζεψουν κοσμο ......

Αχ αμοιρη πατριδα με τα κατσαφλακια σου :(
Τελευταία επεξεργασία από FOTINI και 22:45 pm 21 09 2009, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
FOTINI
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 00:48 am 16 07 2007

Re: Συνάντηση Βορειοηπειρωτών με Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ.

Δημοσίευσηαπό FOTINI » 22:37 pm 21 09 2009

keravnios έγραψε: εγώ πάντως θεωρώ την συγκέντρωση στην οποία αναφερόμαστε επιτυχημένη. είχε αρκετή νεολαία, κουβεντούλα, φρέσκο χυμό, καφέ, κουλουράκια και χώρο καπνιστών.


Ηξεραν οτι δεν θα μας ''ταιζαν'' με τα λογια και φροντισαν να μας ταισουν κουλουρακια και νικοτινη ....................................
FOTINI
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 00:48 am 16 07 2007

ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση εχει διαγραφεί από original 21 στις 23:49 pm 21 09 2009.
Αιτία: χρηση προσβλητικων σχολιων

Re: Συνάντηση Βορειοηπειρωτών με Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ.

Δημοσίευσηαπό FOTINI » 01:39 am 22 09 2009

katerinaki έγραψε:Σε ερώτηση χειμαραιας προς τα συγκεκριμένα άτομα γιατι το ΠΑΣΟΚ μας είχε ως τώρα μαζί τσουβαλιασμένους με όλους τους αλλοδαπούς(δες εκδηλώσεις, Εθνικό Συμβούλιο του ΠΑΣΟΚ) αψηφόντας με αυτόν τον τρόπο και τον έλληνα νομοθέτη, γιατί εκεί μας αναγνωρίζουν σαν ομογενείς(δες ΕΔΤΟ) μας είπαν πως φταίει το καταστατικό του κόμματος..

Katerinaki, αποριας αξιο ειναι το γεγονος οτι καποιους εικονικους συμπατριωτες μας δεν τους ενοχλει καθολου μα καθολου που λεγονται αλλαδαποι, ειναι ενταγμενοι ως αλλαδαποι και χαιρονται για τη θεση τους ...................... παλι ως αλλοδαποι :conf: :( !!!!!!!!!

Αναβιωνουμε το 2009 στιγμες ....... ΄΄λαμπρες΄΄........ απο τους απογωνουνς των δεξιων χεριων του Εμβερ .............................................. :?
FOTINI
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 00:48 am 16 07 2007

Re: Συνάντηση Βορειοηπειρωτών με Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ.

Δημοσίευσηαπό papaflessas » 02:01 am 22 09 2009

χα χα εχετε πλακα συν πατριωτες..
οπως διαπιστωσα και γω ιδίοις όμασι την συναντηση την διοργανωσε Βορειοηπειρωτης στελεχος του ΠΑΣΟΚ, ο οποιος εκανε μια ανοικτη εκληση σε φιλους Βορειηπειρωτες για να επισημανει τις δεσμευσεις του ΠΑΣΟΚ και του Γιωργου Παπανδρεου για τους Βορειοηπειρωτες και μεταξυ αλλων κάλεσε και δυο τρεις βουλευτες καθως και την βορειηπηρωτισσα υποψήφια για να την παρουσιάσει στους Βορειηπειρώτες για να την στηρίξουν..
ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ ΦΤΑΙΝΕ, σε καποιους προκάλεσαν κουφωμαρα και δεν ακουσαν αυτα που οι Γ. Τρίχας, Κ. Πανταζής και η Αθηνα Μαγγλάρα 'ηπαν ενώ στην '' συντροφισσα '' Φοτινη προκάλεσαν μια έντονη ροπή στον γκεμπελισμο και μια εντονη έξαψη που όλα τα εβλεπε μπλε ... εχεις πλάκα συντρόφισσα Φοτινι , χαιρετισμους στην εσπερία..
υπομονή αδερφια όλοι θα πάρετε ''κομματικα'' γαλόνια αν είσαστε κάλα παιδιά και είσαστε γονυπετεις στους κατάλληλους..
και αφου πρώτα εξοντώσετε του αλλους που σας εμποδίζουν να το πετύχετε...
ομόνοια , αλληλεγγυη , πατριωτισμο και τα μυαλα στα κάγκελα αδέρφια, αδερφες και ''συντρόφισσες'' και αγάπη, προπάντως αγάπη..
papaflessas
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 20:35 pm 31 01 2009

Re: Συνάντηση Βορειοηπειρωτών με Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ.

Δημοσίευσηαπό FOTINI » 02:18 am 22 09 2009

papaflessas έγραψε:χα χα εχετε πλακα συν πατριωτες..
οπως διαπιστωσα και γω ιδίοις όμασι την συναντηση την διοργανωσε Βορειοηπειρωτης στελεχος του ΠΑΣΟΚ, ο οποιος εκανε μια ανοικτη εκληση σε φιλους Βορειηπειρωτες για να επισημανει τις δεσμευσεις του ΠΑΣΟΚ και του Γιωργου Παπανδρεου για τους Βορειοηπειρωτες και μεταξυ αλλων κάλεσε και δυο τρεις βουλευτες καθως και την βορειηπηρωτισσα υποψήφια για να την παρουσιάσει στους Βορειηπειρώτες για να την στηρίξουν..

:conf: papaflessa για λογους αμεσοτητας και απλουστευσης της συζητησης σε ταυτιζω με τον βορειοηπειρωτη-αλλοδαπο στελεχος του ΠΑΣΟΚ :lol: :lol: :lol:

Οταν εγινε η ανακοινωση
Οι Βορειοηπειρώτες την Κυριακή και ώρα 10:40, θα ακούσουν και θα συζητήσουν με τους υποψήφιους βουλευτές του ΠΑΣΟΚ ( Διαμαντοπούλου Άννα , Μίχo Λάμπρο , Λοβέρδο Ανδρέα ) καθώς και με τον Βορειοηπειρώτη και μέλος του Εθνικού Συμβουλίου του ΠΑΣΟΚ κ. Γεώργιο Τρίχα όπου θα πραγματοποιηθεί στο ξενοδοχείο Ηνίοχος , οδός Βεραντζέρου 26 στην Ομόνοια.


η συμπατριωτισσα μας δεν ηταν στο προγραμμα :conf: .

Οποτε με απλη λογικη φαινεται οτι ουδεμια σχεση ειχε η συναντηση με την στηριξη αυτης στις εκλογες :lol: :lol: :lol:


papaflessas έγραψε:υπομονή αδερφια όλοι θα πάρετε ''κομματικα'' γαλόνια αν είσαστε κάλα παιδιά και είσαστε γονυπετεις στους κατάλληλους..
και αφου πρώτα εξοντώσετε του αλλους που σας εμποδίζουν να το πετύχετε...
ομόνοια , αλληλεγγυη , πατριωτισμο και τα μυαλα στα κάγκελα αδέρφια, αδερφες και ''συντρόφισσες'' και αγάπη, προπάντως αγάπη..


Ολα και ολα, εγω αγαπαω τα συντροφια και κυριως αυτους που μου προκαλουν γελιο :lol: :lol: :lol:

Kαι για να μην παρεκτραπουμε απο το θεμα μας, ξαναπαραθετω ...

To 30% τον παρευρισκωμενων ηταν του ΛΑΟΣ :lol:
Το 30% αλβανοι :lol:
Το 10% αγανακτισμενοι πολιτες που ηθελαν να δειρουν τους πασοκους :lol:
Το 10% δηλομενοι νεοδημοκρατες, που ηθελαν να προβληθουν ... ενας μαλιστα εξ αυτων ηταν στο πανελ του ΠΑΣΟΚ :conf:
Και το 20 % βορειοηπειρωτες πασοκοι ... για τους οποιους και προοριζοταν η εκδηλωση :?


Tα παραπανω βεβαια δεν προοριζονται για σενα διοργανωτη-papaflessa, :lol: αλλα για ολους οσους δεν ηταν παρον και κυριως για οσους ετυχε να ειναι παρον και δεν γνωριζαν την κοματικη-εθνικη ταυτοτητα των παρευρισκομενων.
Ζηταω προκαταβολικα συγνωμη αλλα δεν ηθελα να σε εξοντωσω, :lol: παρα μονο να πληροφορησω αντικειμενικα οσους μας διαβαζουν. :D
FOTINI
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 00:48 am 16 07 2007

Re: Συνάντηση Βορειοηπειρωτών με Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ.

Δημοσίευσηαπό katerinaki » 13:48 pm 22 09 2009

ωραία όλα αυτά που διάβασα, για νικοτίνες, κουλουράκια, μπορείτε κάποιος εμένα και του κάθε αγανακτισμένου βορειοηπειρώτη να μου πει(γιατί ακόμα πονάει η πλάτη από τα γλόμπ, του αδερφου μου πιο πολύ) ..όχι δεν είχαμε φταίξει σε κάτι, απλά όπως πολλοί άλλοί είχαμε πάει αναγκαστικά στο αλλοδαπών να πάρουμε το ΕΔΤΟ..
οι περισσότεροι θύμουνται τι περάσαμε όχι μόνο εκεί και αλλού, και όχι μόνο αυτό την επιλεγμένη σκοπημότητα αυτού του κόμματος να μας θεωρεί ΑΛΛΟΔΑΠΟΥΣ ..μπορεί κάποιος αν μου απαντησει σε αυτό, αλλα ναι ξέχασα η χαρά της προεκλογικής φιέστας δεν μας αφήνει να σκεφτουμε τι περάσαμε και τι μας περιμένει απο αυτούς..
για αυτό αρκεστείτε στα κουλουράκια,σε κατανόηση απαντήσεων ότι δεν μας το επιτρέπει το καταστατικό του κόμματος να μην σας πούμε αλλοδαπούς και τέτοια ωραία..καλα να πάθουμε, και μερικοί κάνουν απλα το κομμάτι τους..που αλλού ..εις βάρος μας
katerinaki
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 16:12 pm 30 03 2009

ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση εχει διαγραφεί από lazos στις 15:05 pm 22 09 2009.
Αιτία: greeklish

Re: Συνάντηση Βορειοηπειρωτών με Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ.

Δημοσίευσηαπό lazos » 15:07 pm 22 09 2009

Δεν πολυκαταλαβαίνω τι ακριβώς θέλετε να πείτε ο ενας στον αλλο αλλά αν πρόκειτε να καταλήξει σε προσωπική κόντρα θα σβυστούν ολα
Άντρας λογάται όποιος μπορεί, να σκύφτει το κεφάλι
όταν πουλούν παλικαριές κι εγωισμούς οι άλλοι
Άβαταρ μέλους
lazos
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 05:14 am 16 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Συνάντηση Βορειοηπειρωτών με Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ.

Δημοσίευσηαπό papaflessas » 00:38 am 23 09 2009

χα χα εχεις πλάκα συντρόφισα φωτεινουλα...
το προβλημά σου ειναι λοιπον ο διοργανωτης γιατί μάλλον τα εσπασε με τον νυμφίο σου, σίγα μην δεν ειχες ...
αν ησουν όμως στην εκδήλωση θα είχες παρατηρήσει ότι δεν υπύρχε πάνελ με επισημους αλλά με τρεις νεους...είμαι σίγουρος ότι σε εχει απογοητευσει ο φίλος μου ... εγω ομως ( Α.Κ. ) είμαι στη διαθεσή σου..
αλλα έχω και μια απορία πως εσύ μια γιγαντιαία κοινωνικη, επιστημονική και ηθική οντότητα στερεις τον εαυτό σου από τα κοινά ...μαθαινω ότι ετοιμάζεσαι να ασχολειθείς με τα κοίνα και χαίρομαι...
Κατερινακι συμπάθα μας ...
υπομονη φωτεινουλα ερχονται καλυτερες μερες...
papaflessas
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 20:35 pm 31 01 2009

Re: Συνάντηση Βορειοηπειρωτών με Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ.

Δημοσίευσηαπό FOTINI » 01:50 am 23 09 2009

Bλεπω οτι λειπει μια αξιολογη προσωπικοτητα απο την ενοτητα αυτη, η πλεον αξιολογη στο χωρο μας, ο Μιχαλης Παντουλας.
Η συναντηση του Μιχαλη Παντουλα με τους Ηπειρωτες, πραγματοποιηθηκε στις 21.09.2009 στο ξενοδοχειο Imperial. Πληθος ηπειρωτων (και βορειοηπειρωτων) κατεκλυσαν την αιθουσα στην οποια ηταν πανω απο 350 ατομα.
Εικόνα
Εικόνα


papaflessas έγραψε:χα χα εχεις πλάκα συντρόφισα φωτεινουλα...
το προβλημά σου ειναι λοιπον ο διοργανωτης γιατί μάλλον τα εσπασε με τον νυμφίο σου, σίγα μην δεν ειχες ...
αν ησουν όμως στην εκδήλωση θα είχες παρατηρήσει ότι δεν υπύρχε πάνελ με επισημους αλλά με τρεις νεους...είμαι σίγουρος ότι σε εχει απογοητευσει ο φίλος μου ... εγω ομως ( Α.Κ. ) είμαι στη διαθεσή σου..
αλλα έχω και μια απορία πως εσύ μια γιγαντιαία κοινωνικη, επιστημονική και ηθική οντότητα στερεις τον εαυτό σου από τα κοινά ...μαθαινω ότι ετοιμάζεσαι να ασχολειθείς με τα κοίνα και χαίρομαι...
Κατερινακι συμπάθα μας ...
υπομονη φωτεινουλα ερχονται καλυτερες μερες...


Mε κανεναν δεν εχω προβλημα, γραφω αληθειες για οσους τις αντεχουν. Σχετικα με τα κοινα, ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Ο ΙΔΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ασχολουμαι χροοοοοοοονια τωρα. :lol: :lol: :lol: Γι αυτο αλλωστε και αποκαλυπτω αληθειες :lol: εκ των εσω παντα :conf: καιιιιιιιι .....
Για να επιστρεψουμε παλι στο θεμα μας, η εκδηλωση ειχε στοχο καθαρα και μονο την προσωπικη προβολη. Ουδεμια σχεση ειχε με την αξιαγαπητη-αξιοσεβαστη συμπατριωτισσα μας Α. Μαγκλαρα
Αφου ουδεποτε δεν θα ειχε το ακολουθο κοινο :D
To 30% τον παρευρισκωμενων ηταν του ΛΑΟΣ :lol:
Το 30% αλβανοι :lol:
Το 10% αγανακτισμενοι πολιτες που ηθελαν να δειρουν τους πασοκους :lol:
Το 10% δηλομενοι νεοδημοκρατες, που ηθελαν να προβληθουν ... ενας μαλιστα εξ αυτων ηταν στο πανελ του ΠΑΣΟΚ :conf:
Και το 20 % βορειοηπειρωτες πασοκοι ... για τους οποιους και προοριζοταν η εκδηλωση :?


Εσενα μπορει να μην σε πειραζει τον Γιωργο να τον λενε Gjergji :conf:, αλλα ολους εμας ΝΑΙ. Γι αυτο ας μην ειμαστε εμεις, οι βορειοηπειρωτες, αυτοι που θα ελληνοποιησουν τους αλβανους στας οφθαλμους των πολιτικων, προκειμενου να ικανοποιησουν την οποια ματαιοδοξια τους.
FOTINI
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 00:48 am 16 07 2007

Re: Συνάντηση Βορειοηπειρωτών με Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ.

Δημοσίευσηαπό keravnios » 17:35 pm 23 09 2009

[quote="Keravnios]από ότι φαίνεται οι Βορειοηπειρώτες του ΠΑΣΟΚ δεν είναι και τόσο ενωμένοι πάντως. χθες είχαν δύο συγκεντρώσεις:
[/quote]
Ήταν γνωστό πως τα Βορειοηπειρωτικής καταγωγής στελέχη του ΠΑΣΟΚ εμπλέκονταν σε εμφίλιες έριδες. Φαίνεται πως εν όψει εξουσίας οι έριδες βγαίνουν όλο και πιο πολύ στην επιφάνεια και απορώ που θα φτάσει το ψευδώνυμο ξεκατινιασμα.
Πολύ χαίρομαι που βλέπω φωτογραφίες από τον Παντούλα και τους 350 του γιατί ομολογώ μου είχε λείψει.
http://akrokeravnia.blogspot.com
Τα Γιάννενα ονειρεύονται, η Κρήτη ξαποσταίνει,
βουβή η Θεσσαλονίκη, η Αθήνα ξεφαντώνει...
Ποιος βογγάει σα να πεθαίνη;
-Χειμάρρα, όλορθη! Οι λύκοι
http://www.himaraunion.com
Άβαταρ μέλους
keravnios
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 800
Εγγραφή: 12:38 pm 03 04 2006
Τοποθεσία: Αθήναι

Re: Συνάντηση Βορειοηπειρωτών με Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ.

Δημοσίευσηαπό xylino spathi » 18:15 pm 23 09 2009

Λαθος τακτικη να τσακωνεστε προεκλογικα, περιμενετε πρωτα το εκλογικο αποτελεσμα και μετα εχετε ολο το χρονο να τα πειτε.
Αλλα φανταστειτε να κατσει καμια στραβη και να ξαναβγει ο "υπευθυνος", γιατι μετα το debate δυο βγηκαν κερδισμενοι (ετσι λενε) ο Κωστακης και ο Τσιπρας.
Και ξερετε πολυ καλα απο που αντλουν ψηφοφορους και οι δυο
...τωρα ξερω τι θελω, ενα μαυρο τριανταφυλλο και τη δυναμη για να παλευω
Άβαταρ μέλους
xylino spathi
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: 20:18 pm 04 12 2005
Τοποθεσία: ΖΕΡΒΑΤΙ

Επόμενο

Επιστροφή στο Εκδηλώσεις (Συνελεύσεις, Ημερίδες, Εκδρομές, Χοροί, Συνεστιάσεις κλπ)

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

cron

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 4 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 4 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

Login Form