Τώρα είναι 12:45 pm 28 03 2024

Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Συζητήσεις για τις φιλικές , οικογενειακές σας σχέσεις ,και για τα κοινωνικά προβλήματα.

Συντονιστής: Νέοι

Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες;;;

Δημοσίευσηαπό REBEL » 12:17 pm 03 11 2006

Τι είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες?????

Η μία θέλει αυτό η άλλη το άλλο. Με έχουν μπερδέψει ρε παιδιά. Τελικά είναι τα πιο αινιγματικά όντα του σύμπαντος. Ή μήπως όχι? Ξέρετε εσείς τι είναι αυτό που θέλουν? Για να ακούσω!!!
Άβαταρ μέλους
REBEL
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 20:10 pm 19 09 2006
Τοποθεσία: PLAKA

Δημοσίευσηαπό xaos » 12:22 pm 03 11 2006

Για αρχή σου προτείνω να δεις την ταινία "what women want" με τον Μελ γκίμπσον :-)
Στη συνέχεια.......δεν ξέρω.....της γυναίκας η ψυχή είναι μια άβυσσος τραγούδησε κάποτε με μεγάλη επιτυχία ο μεγάλος Στράτος Διονυσίου...
Το πιστεύω....όπως επίσης ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος στο τι θέλουν οι γυναίκες...
Όμως για αυτό τρελαινόμαστε για αυτές και για αυτό τις λατρεύουμε..... :-)
Άβαταρ μέλους
xaos
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 15:16 pm 21 05 2006
Τοποθεσία: ΠΛΑΚΑ

Δημοσίευσηαπό Μπατζακης » 12:24 pm 03 11 2006

Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΗ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΑΠΛΗ:ΧΡΗΜΑ!!!!!ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ!!
Μπατζακης
 

Δεν καταλαβαινω,στ'αληθεια,γιατι σας εχουν μπερδεψει τοσο..

Δημοσίευσηαπό zisis » 00:29 am 04 11 2006

Δεν καταλαβαινω,στ'αληθεια,γιατι σας εχουν μπερδεψει τοσο..
Τα πραγματα ειναι απλα,τοσο απλα,που απορω γιατι δεν εχετε αντιληφθει ακομα την πραγματικοτητα..
Λοιπον:οι γυναικες,απλα,θελουν τα παντα , η καθε μια φυσικα για τον εαυτο της,και ολες,μαζι, δεν θελουν ενα και μοναδικο πραγμα:την οποιαδηποτε ευθυνη.
zisis
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: 03:38 am 22 12 2005

Δημοσίευσηαπό mayromata » 00:33 am 04 11 2006

Οι γυναίκες, φίλοι μου, τα θέλουν όλα! Κι επειδή η λέξη "όλα" είναι σχετική για κάθε άτομο....το ";όλα" για μένα σημαίνει: έρωτα, πάθος, επικοινωνία, σεβασμός, καλό σεξ....Μόλις τα βρω όλα αυτά μαζί σε έναν άντρα...ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ!...
«ΚΙ ΑΝ ΠΛΗΘΟΣ Τ΄ ΑΣΧΗΜΑ, ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Τ΄ ΑΔΕΙΑ ΑΦΕΝΤΕΣ, ΦΤΑΝΕΙ ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ, ΜΙΑ ΨΥΧΗ, ΦΤΑΝΕΙΣ ΕΣΥ, ΕΓΩ ΦΤΑΝΩ, ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΝΟΗΜΑ ΣΤΩΝ ΠΟΛΛΩΝ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ. ΕΝΑΣ ΦΤΑΝΕΙ.»
Άβαταρ μέλους
mayromata
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: 21:30 pm 26 01 2006

Δημοσίευσηαπό AFOLIASTOS » 00:40 am 04 11 2006

Τί θέλουν οι γυναίκες?

Απλά πράγματα

1. α. Να τους κάνεις κοπλιμέντα (για να τρέφουν την μοναδική ματαιοδοξία τους).
* β.Να μήν τους κάνεις κομπλιμέντα (διότι αυτά τους ξυπνούν τα σύνδρομα των ματωμένων χρόνων της ανδροκρατίας και της ταυτόχρονης δουλειας τους την οποία οι άνδρες προσπαθούσαν να συγκαλείψουν ακριβώς με τα κομπλιμέντα)

2. α.Να έχεις λεφτά (για να ξεσκίζουν με ευκολία την δική σου πιστωτική)
* *β.Να μήν έχεις λεφτά ή τουλάχιστον να έχεις λιγότερα απο αυτές(προκειμένου να επιβεβαιώσουν την επαγγελματική τους επιτυχία έναντι των ανδρών,η οποία σημειωτέον έχει επιτευχθεί αξιοκρατικώς....)

3.α.Να έχεις "προσόντα" (ε όπως και να το κάνουμε ...τωρα καταλαβαίνετε)
*β.Ε! και να μην έχεις προσόντα τι έγινε (η ποιότης μετρά.....)

4.Να γνωρίζεις πολύ καλά τις στάσεις που θέλουν

5.Να ανέχεσαι όλες τις ανόητες νευρώσεις τους..............

6.Να μήν ασχολείσαι με αθλητικά

7.Να ανέχεσαι .....το κέρατο,διότι εν τέλει ζούμε σε μια ελεύθερη κοινωνία και εμείς οι ανδρες είμαστε οπισθοδρομικοί

8.Να ανεχόμαστε τους gay φίλους τους (διότι κάποτε κάποια μου είπε οτι οι γκέυ ΄πρέπει να υπάρχουν υποχρεωτικά μέσα σε μία παρέα.....)

9.....και όπου να ναι θα θέλουν να μάθουμε να μεγαλώνουμε παιδιά σαν γυναίκες και ίσως και να τα θηλάσουμε....

Αυτές είναι λίγες απο τις απαιτήσεις των γυναικών μεταξύ 20-30 στις μέρες μας.
Άβαταρ μέλους
AFOLIASTOS
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: 18:09 pm 23 12 2005

Δημοσίευσηαπό Artemis » 00:45 am 04 11 2006

Τόσα πολλά θέλουμε εμείς οι γυναίκες ? Δεν νομίζω...

Θέλουμε έναν άντρα

01. που είναι άντρας και όχι κατά φαντασίαν...
02. που δεν θα μας προσβάλει επειδή έτσι γουστάρει...
03. που θα μας εκτιμάει και θα σέβεται την αξιοπρέπειά μας...
04. ελεύ8ερο... (αν και οι καλοί είναι ήδη παντρεμένοι...   :sneaky2: )
05. που θα ξέρει να φέρεται και να συμπεριφέρεται...
06. λίγο ρομαντικό και με μεγάλη φαντασία εκεί που πρέπει...
07. να θυμάται τις επετείους και λοιπές ημερομηνίες...
08. να θυμάται ότι είμαστε και εμείς άνθρωποι και όχι αντικείμενα...
09. που να μας συμπαραστέκεται όταν "πονάμε"...
10. να δείχνει έστω και λίγο τα αισθήματά του προς εμάς...

Όχι βιάστηκα τελικά.... θέλουμε πολλά... γιατί άντρες με τα άνω προτερήματα σπανίζουν... και αν υπάρχουν, τους έχουν τυλίξει κάτι πιο έξυπνες και ίσως πιο άσχημες αλλά καπάτσες, από εμάς....

Και το ρητό ότι κάπου υπάρχει μία αδελφή ψυχή για το καθέναν μας, το άλλο του μισό.... εγώ τα ακούω βερεσέ !
Τελευταία επεξεργασία από Artemis και 12:03 pm 09 11 2006, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Το ιδιαίτερο χαρακτηριστικό των ανόητων είναι ότι προσέχουν τα σφάλματα των άλλων και δεν βλέπουν τα δικά τους.
Άβαταρ μέλους
Artemis
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 21:13 pm 19 02 2006

Δημοσίευσηαπό Βανα » 02:01 am 04 11 2006

Ωραιο θεμα.....!

Ειναι λιγο δυσκολο να απαντησεις, κ πολυ ευκολο να κανεις γενικευσεις, γιατι πιστευω οτι η καθεμια απο 'μας ζηταει κατι το διαφορετικο.

Σε γενικες γραμμες αυτο που θα κανει εναν ανδρα διαφορετικο απ ολους τους υπολοιπους κ συνεπως μπορει να με κατακτησει ειναι...
1. Να ειναι εξυπνος, πονηρος (οχι κουτοπονηρος :evil: ), γοητευτικος ...και γενικα να ειναι γατα!!!!!
2. Να ειναι σε θεση να εχει το πανω χερι σε μια σχεση, κ να μη γινεται παντα αυτο που θελω εγω.
3. Να εχει ματια κ για αλλες γυναικες ( γενικα να παιζει το ματακι του), γιατι μονο ετσι θα εκτιμησει αυτο το οποιο θα εχει διπλα του :wink: .
Γενικα να ειναι λατρης του ωραιου φυλου, αλλα οχι ενας κοινος-φτηνος γυναικας που θα παει με την οποια βρεθει μπροστα του, προκειμενου να ικανοποιησει τις αναγκες του.
4. Να του αρεσει η περιπετεια, η δραση το μυστηριο, η αβεβαιοτητα αλλα οχι η σιγουρια. Ετσι, ποτε δε θα με θεωρει σιγουρη, κ η καθε μερα θα ειναι διαφορετικη απ ολες τις υπολοιπες, οποτε δε θα υπαρχει ρουτινα.
5. Να με σεβεται, να με κανει να νιωθω ξεχωριστα/μοναδικα (σε ολους τους τομεις :wink: ), αλλα να μη με καταπιεζει. Να ειναι σε θεση να με κατακτησει, χωρις να με ζηλευει σε υπερβολικο βαθμο.
6. Να φροντιζει τον εαυτο του παντα κ σε καθε στιγμη.
7. Τα αμαξια, οι υπερτροφικοι μυς και τα money λιγο εως κ καθολου με νοιαζουν, γιατι απλουστατα φροντιζω να ειμαι μια ανεξαρτητη γυναικα.
...Όποιος το πνεύμα του ποθεί να δυναμώσει,
να βγει απ' το σέβας κι από την υποταγή.

Από τες ηδονές πολλά θα διδαχθεί.
Την καταστρεπτική δεν θα φοβάται πράξη.
Το σπίτι το μισό πρέπει να γκρεμισθεί.
Έτσι θ' αναπτυχθεί ενάρετα στην γνώση...
Άβαταρ μέλους
Βανα
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: 01:02 am 31 05 2006
Τοποθεσία: Μάλτσιανη-Ριζά-Αγ.Σαράντα

Δημοσίευσηαπό Βανα » 02:26 am 04 11 2006

Artemis έγραψε:Όχι βιάστηκα τελικά.... θέλουμε πολλά... γιατί άντρες με τα άνω προτερήματα σπανίζουν... και αν υπάρχουν, τους έχουν τυλίξει κάτι πιο έξυπνες και ίσως πιο άσχημες αλλά καπάτσες, από εμάς....
Και το ρητό ότι κάπου υπάρχει μία αδελφή ψυχή για το καθέναν μας, το άλλο του μισό.... εγώ τα ακούω βερεσέ !


Φιλη μου, αυτα τα οποια λες αποτελουν καθημερινα βιωματα...

Αλλα να σου πω την αληθεια, εγω πιστευω οτι στη ζωη ο καθενας εχει διπλα του αυτον που του ταιριαζει....! Οχι απαραιτητα ως συζηγο, μπορει κ ως εραστη. Οποτε, μπορει εναν ανδρα με τα χαρακτηριστικα που ανεφερες να τον τυλιξει μια αλλη, αλλα αυτος ο ανδρας καποτε θα ξυπνησει κ θα βρει μια ερωμενη που να του ταιριαζει, κ τοτε αυτη η "καπατσα" θα τρωει το κερατο της ζωης της...., κ ισως μια μερα γυρω στα 35-40 δε θα εχει κανεναν διπλα της. Γιατι, το θυμα που καποτε καταφερε με μεγαλη ευκολια να τον τυλιξει, θα εχει ανοιξει τα ματακια του...και θα γινει θυτης κ ισως λουις :mrgreen:

Και κατι τελευταιο, οσοι ανδρες πεφτουν θυματα των γυναικων που ειναι μακραν κατωτερες απ' αυτους σε πολλους τομεις κ τους σερνουν οι γυναικες απο το ραμφος τους, για μενα δεν ειναι Α-Ν-Δ-Ρ-Ε-Σ, αλλα κοινα, απλα κ ανασφαλη οντα, γενους αρσενικου.

Οσο γι μενα, δε θα εκανα ποτε κατι τετοιο, να τυλιξω δηλαδη εναν ανδρα, τι ειναι βρε παιδια κρεπα ή σαντουιτς ο ανθρωπος :lol: :lol: :lol: !
Εαν βρεθει αυτος που θα μου ταιριαζει καλως, εαν παλι δε βρεθει...παλι καλως, τι να κανουμε ετσι ειναι η ζωη...καλυτερα μονη μου παρα με "σκυλακια" που να τα εχω στο σηκω-σηκω και κατσε-κατσε!
...Όποιος το πνεύμα του ποθεί να δυναμώσει,
να βγει απ' το σέβας κι από την υποταγή.

Από τες ηδονές πολλά θα διδαχθεί.
Την καταστρεπτική δεν θα φοβάται πράξη.
Το σπίτι το μισό πρέπει να γκρεμισθεί.
Έτσι θ' αναπτυχθεί ενάρετα στην γνώση...
Άβαταρ μέλους
Βανα
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: 01:02 am 31 05 2006
Τοποθεσία: Μάλτσιανη-Ριζά-Αγ.Σαράντα

Δημοσίευσηαπό Never Surrender » 03:15 am 04 11 2006

Εγω θα πω 2 πραγματα που θελουν οι γυναικες! Γεματη την τσεπη του ανδρα και γεματο το μποξερακι...οποιος καταλαβε καταλαβε! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Άβαταρ μέλους
Never Surrender
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 18:31 pm 29 06 2006

Δημοσίευσηαπό Human » 04:57 am 04 11 2006

lazos έγραψε:Ψέματα με το τσουβάλι.
Δεν αντέχουν την αλήθεια.


Την αντεχουν την αληθεια για να την αντεξουν αλλα οι γυναικες ειναι ακουστικοι τυποι και προτυμουν τα ωραιοποιημενα.

Καλα ρε παιδια τι ειναι οι γυναικες για να θελουν ολες το ιδιο πραγμα.κλωνοι?!
Δηλ εμενα μου φαινεται περιεργο να αναρωτιεται/ψαχνει κανεις 'τι θελουν τελικα οι γυναικες" λεσ και οι ανδρες εχουν βρει τι αναζητουν...
Hello World!
Άβαταρ μέλους
Human
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 413
Εγγραφή: 01:29 am 26 07 2006
Τοποθεσία: W&W

Δημοσίευσηαπό lazos » 11:01 am 04 11 2006

Ψέματα με το τσουβάλι.
Δεν αντέχουν την αλήθεια.
Άβαταρ μέλους
lazos
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 05:14 am 16 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Βανα » 14:21 pm 04 11 2006

Human έγραψε:
lazos έγραψε:Ψέματα με το τσουβάλι.
Δεν αντέχουν την αλήθεια.


Την αντεχουν την αληθεια για να την αντεξουν αλλα οι γυναικες ειναι ακουστικοι τυποι και προτυμουν τα ωραιοποιημενα..


Αν την αντεχουμε λεει?????

Αυτο ειναι το μονο σιγουρο, απλα εσεις πολλες φορες δεν εκφραζεστε σωστα και δημιουργουνται παρεξηγησεις.....!
Για τις γυναικες ισχυει το....χτυπα κι αλλο, θα τ αντεξω κτλ....δεν εχουμε κανενα απολυτως προβλημα να αντικρυσουμε την πραγματικοτητα.
Τι οτι πολλες φορες σας λεμε τα συκα συκα κ τη σκαφη σκαφη (τα πραγματα ετσι οπως εχουν), μας λετε οτι ειμαστε χωρις συναισθηματα κτλ κτλ...οποτε, μαλλον εσεις δεν μπορειτε να αντικρυσετε την πραγματικοτητα κ θελετε ψεμματα με το τσουβαλι!
...Όποιος το πνεύμα του ποθεί να δυναμώσει,
να βγει απ' το σέβας κι από την υποταγή.

Από τες ηδονές πολλά θα διδαχθεί.
Την καταστρεπτική δεν θα φοβάται πράξη.
Το σπίτι το μισό πρέπει να γκρεμισθεί.
Έτσι θ' αναπτυχθεί ενάρετα στην γνώση...
Άβαταρ μέλους
Βανα
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: 01:02 am 31 05 2006
Τοποθεσία: Μάλτσιανη-Ριζά-Αγ.Σαράντα

Δημοσίευσηαπό Λαζαρος » 14:47 pm 04 11 2006

Μαλλον τους αρεσει η ποιηση και μυθολογία. Όποιος λέει καλά το ποιήμα ή το παραμύθι είναι τις κάνει και τρελένονται.
Άβαταρ μέλους
Λαζαρος
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1117
Εγγραφή: 01:33 am 02 05 2006
Τοποθεσία: Βρυσερά Δρόπολης

Δημοσίευσηαπό Βανα » 15:08 pm 04 11 2006

ΛΑΖΑΡΟΣ έγραψε:Μαλλον τους αρεσει η ποιηση και μυθολογία. Όποιος λέει καλά το ποιήμα ή το παραμύθι είναι τις κάνει και τρελένονται.


Εχει μια δωση αληθειας..... :roll: :roll: :roll: :!:
...Όποιος το πνεύμα του ποθεί να δυναμώσει,
να βγει απ' το σέβας κι από την υποταγή.

Από τες ηδονές πολλά θα διδαχθεί.
Την καταστρεπτική δεν θα φοβάται πράξη.
Το σπίτι το μισό πρέπει να γκρεμισθεί.
Έτσι θ' αναπτυχθεί ενάρετα στην γνώση...
Άβαταρ μέλους
Βανα
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: 01:02 am 31 05 2006
Τοποθεσία: Μάλτσιανη-Ριζά-Αγ.Σαράντα

Δημοσίευσηαπό Human » 16:03 pm 04 11 2006

Την εχει τη δοση της αληθειας...αλλα στις εφηβες που πετανε στα συννεφα....αντε και λιγο πιο μετα :)
Μετα καταλαβαινουμε και μεις..δεν ειμαστε στοκοι...και μας αρεσει το παραμυθι γιατι εχει πλακα.Ποιος παραμυθιαζει ποιον μετα!
:wink:
Hello World!
Άβαταρ μέλους
Human
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 413
Εγγραφή: 01:29 am 26 07 2006
Τοποθεσία: W&W

Δημοσίευσηαπό lazos » 16:50 pm 04 11 2006

Ωραία για δείτε ένα παράδειγμα

Είσαι με μία γυναίκα πού είναι πολύ ωραία και για κάποιο λόγο σε ρωτάει
-Σ' αρέσουν οι μπότες μου ;
Εσύ δεν είχες προσέξει ότι φόραγε μπότες ή δεν τους έδωσες σημασία
αλλά αν τις πεις όχι τότε η δουλειά στράβωσε οπότε λες...
-Ναι είναι πολύ ωραίες
και επειδή είναι ευκαιρία λες και κάτι άλλο
-Και τα μάτια σου είναι ωραία.

Αν της έλεγες όχι δεν μ' αρέσουν και ότι το άρωμα που φοράει σε έχει κάνει να βήχεις πχ τότε θα έπρεπε να βρεις κάποια άλλη.

Ηθικόν δίδαγμα

Πείτε στις γυναίκες τα ψέματα που περιμένουν ν΄ακούσουν
αλλα όχι την αλήθεια.
Άβαταρ μέλους
lazos
Συντονιστής
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 05:14 am 16 12 2005
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Ορεστης » 19:15 pm 05 11 2006

mayromata έγραψε:Οι γυναίκες, φίλοι μου, τα θέλουν όλα! Κι επειδή η λέξη "όλα" είναι σχετική για κάθε άτομο....το ";όλα" για μένα σημαίνει: έρωτα, πάθος, επικοινωνία, σεβασμός, καλό σεξ....Μόλις τα βρω όλα αυτά μαζί σε έναν άντρα...ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ!...


Εμενα με δοκιμασες...? :roll: :conf: :lol:
Yπάρχουν δυο τρόποι για να πετύχεις…
1)ποτέ μη λες όλα όσα ξέρεις
2)
Άβαταρ μέλους
Ορεστης
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 414
Εγγραφή: 07:26 am 10 03 2006
Τοποθεσία: pogoni

Δημοσίευσηαπό REBEL » 12:10 pm 09 11 2006

Παντως η απάντησή μου στο τι θέλουν οι (περισσότερες) γυναίκες είναι ότι θέλουν να τις σεβαστείς, να τις εκτιμήσεις για αυτό που είναι, για τον χαρακτήρα τους και την εξυπνάδα τους και όχι μόνο για την ομορφιά τους και να τους δείξεις ότι για σένα είναι η ιδανική : (για τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο που μιλάμε, βέβαια...δύσκολο να πεις κάτι ιδανικό για μια ζωή, εντάξει).
Αν τους κάνεις ορισμένα χατήρια και νάζια τους, αν ταιριάξει η χημεία σας στο κρεββάτι και τέλος αν υπάρχει μία οικονομική άνεση και ένα στιλ τις σκλάβωσες!

Είσαι στο 99% (δεν υπάρχει 100%, ) να πουν στις φίλες τους ότι είσαι ο ιδανικός σύντροφος!
Και πιστέψτε με, δεν είναι τόσο δύσκολο να γίνουν όλα τα παραπάνω μαζί. Βασικά δεν τα κυνηγάς ένα-ένα με check-list, συνήθως όλα έρχονται με μορφή χιονοστιβάδας! Και λέγεται έρωτας και αλλάζει το νόημα της ζωή σου !
Άβαταρ μέλους
REBEL
Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 20:10 pm 19 09 2006
Τοποθεσία: PLAKA

Δημοσίευσηαπό ilias » 12:49 pm 09 11 2006

pistevo oti oi gynaikes theloun oti kai oi antres : afto pou den exoun kai otan to apoktoun aftou pou eixan.
(R)evolution :ctf2: :ctf2: :ctf2:
Άβαταρ μέλους
ilias
Τακτικό μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 22:58 pm 16 01 2006

Επόμενο

Επιστροφή στο Κοινωνία, Σχέσεις και Οικογένεια

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες


Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 3 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 3 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 342 την 02:14 am 20 11 2019

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

Login Form